Як зшити дипломну роботу. Розкриваємо секрети.

Зшивання дипломів твердою палітуркою – це послуга, яка передбачає скріплення аркушів паперу двома твердими обкладинками і металевим каналом. Таке зшивання ще називають книжковою палітуркою і вона широко поширена на сьогоднішній день. У тверду обкладинку переплітають дипломи, дисертації, книги, бухгалтерську документацію, будь-які цінні матеріали, так як тверда обкладинка краще за інших захищає сторінки документів від пошкоджень, забезпечуючи дбайливе збереження матеріалів.

Зшивання диплому - це той же твердий або канальний перепліт, тверда палітурка. Наші клієнти по різному називають цю послугу: зшивання диплому, прошивка диплому, переплести диплом в тверду обкладинку, зшити диплом, перепрошити диплом, тверда палітурка диплома, тверда обкладинка тощо.

В нашій мережі КопіБум ви можете зшити диплом власне твердою палітуркою, а для резервної копії зробити брошурування на пластикову або металеву пружину. Так само ви можете зшити документи будь-якого типу.

Послуга займає всього 5-10 хвилин часу. Є можливість прошивки - до 300 аркушів !!!

Також ви можете обрати різний колір обкладинок: бордовий, синій, зелений, чорний.

Додатково можна до роботи вставити файлик, конверт для диску, схему і т.д.

Вартість зшивання дипломної роботи в тверду палітурку в межах 100 грн. Ціна зшивання дипломів визначається кількістю аркушів, які потрібно зшити.

 

Зшивання дипломів Львів

 

ЧОМУ ВАЖЛИВЕ ПРОФЕСІЙНЕ ЗШИВАННЯ ДИПЛОМНИХ?

Оформлення диплому, або зшивання дипломних робіт, насправді не менш важливий процес, ніж саме написання роботи. Згадайте стару приказку про те, що по одягу зустрічають ... Так буде і з дипломом - під час захисту приємніше уявити комісії роботу в акуратній палітурці, яка ляже на стіл важким томом і відразу справить гарне враження.

Не так часто в житті нам доводиться захищати дипломну роботу. Захист диплому - подія знакова, символ того, що закінчено університет чи інший навчальний заклад. Для кожного випускника зміст роботи стоїть на першому місці. На нього будуть звертати увагу викладачі. Але не будемо нехтувати і зовнішнім виглядом роботи, зшивання диплому важливе, адже подібні дрібниці дають характеристику випускникові.

Якщо презентабельно зшити диплом, то справить враження перед членами комісії про відповідальність, серйозність і шанобливе ставлення до викладачів автора дипломної роботи. І ця обставина може вплинути на успішний результат самого захисту.

Ми пропонуємо зшивання дипломів за прийнятними цінами, в стислі терміни і з відмінною якістю. Швидкість виготовлення палітурки, мабуть, грає вирішальну роль - всі прекрасно розуміють, що дипломна робота дописується напередодні захисту.

Остаточні коригування іноді роблять в ніч перед захистом. Тому ми йдемо назустріч усім нашим клієнтам, яким необхідне термінове зшивання дипломних робіт.

Хочете щоб ваша дипломна робота, дисертація, курсова, щоденник або документи виглядали елегантно і вишукано? Звертайтеся в копі-центри нашої мережі!