Головна> Про нас

КопіБум - мережа копіювальних центрів

КопіБум – це мережа копіювальних центрів та цифрова друкарня у місті Львові, яка працює з 2011 року. Ми експерти у своїй діяльності, адже любимо те, чим займаємося, вузько спеціалізуємося у наданні послуг і постійно удосконалюємо свою роботу.

Наші сильні сторони

У нас найсучасніша копіювальна та комп’ютерна техніка, яка постійно оновлюється – це дає можливість швидко та якісно надавати наші послуги і робити їх вартість доступною для кожного клієнта, а широкий асортимент послуг дозволяє отримати все в одному місці.

Робити замовлення у нас дуже зручно! Широка мережа наших копі-центрів у різних куточках міста Львова дає можливість зробити замовлення найближче до Вас. Також Ви можете робити замовлення віддалено: через електронну пошту copiboom@gmail.com, у соцмережі ФБ, на цьому сайті, по телефону. В разі потреби, наш кур’єр зможе доставити замовлення Вам особисто.

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому у нас діють програми лояльності, які дозволяють комфортніше та вигідніше співпрацювати з нами.

Ми забезпечуємо високий рівень обслуговування, постійно навчаємо наш персонал навикам роботи з технікою і сучасними програмами, спілкуванню з клієнтами. Наші працівники це молоді, амбітні люди, які люблять свою роботу,  постійно розвиваються і вміють разом як працювати, так і відпочивати.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ