Замовити бігування та фальцювання

Біговка та фальцовка поліграфії: буклетів, брошур, листівок...

Фальцювання (Фальцовка) це післядрукарська послуга, яка полягає у складанні надрукованої продукції за певними лініями для подальшого згину і застосовується для паперу щільністю не більше 150 г. Якщо потрібно згинати папір більшої щільності, тоді перед цим робиться бігування.

Бігування (Біговка) – це післядрукарська послуга, яка полягає у підготовці різного виду продукції до згинання. Якщо Ви тримали в руках, наприклад, буклет, звертали увагу на рівні лінії, доріжки в місці згинання аркуша паперу. Ці доріжки і називаються бігами. Біговка виконується по відношенні до матеріалів щільністю від 150 г. і її можна наносити не лише на папір, але й на пластик, плівку тощо.

Як можна здогадатися, біговка та фальцювання (процес безпосереднього складання матеріалу) завжди використовуються разом. Біговкою майстер намічає місце згину, а під час фальцювання – згинає матеріал.

Послуга *1 шт.2-9 шт.10-49 шт.50-... шт.
Бігування / фальцювання (1 біг) 10,005,002,001,00

* Ціна вказана в гривнях за 1 шт. 

 

Фальцювання та бігування. Корисна додаткова інформація

При виготовленні якої продукції здійснюється фальцювання або бігування?

 

Для яких матеріалів підходить і застосовується біговка:

  • різні види паперу із щільністю від 150 г\м та картон,
  • листи пластику,
  • плівка та ламіновані поверхні листів.

 

Які переваги бігування:

  • можливість естетично надавати та змінювати форму продукції,
  • згини після бігування стають більш зносостійкими,
  • папір зберігає свою цілісність,
  • не псується фарбування на згині виробу.

 

Як здійснюється процес бігування поліграфії

Для нанесення бігів (борозенок, доріжок) використовуються механічний та автоматичний способи.

Механічне бігування – це ручне керування процесом. Ті, хто в шкільні роки займався різними анкетами та піснярами, напевно, не раз самостійно робили біговку. Чим замінити поліграфічне обладнання? Лінійкою та тупою вузькою паличкою, ножем. Намітивши місце згину, проведіть паличкою донизу перпендикулярно паперових волокон. Біг готовий. На паперовому аркуші низької якості зробіть два паралельні біги (на відстані не більше 0,1 см).

Такий спосіб бігування паперу у Львові підійде для домашнього використання і відрізнятиметься від результату, отриманого на спеціальному устаткуванні. Не забувайте, що робити рівці проти ліній волокон на аркуші не можна. Людині, яка не знає структури паперових виробів, складно визначити напрямок волокон.

Автоматичне бігування – це створення бігів на поліграфічній продукції за допомогою спеціального обладання – бігувального станка (біговщика). Застосування автоматичного обладнання для бігування різних типів матеріалів зараз є найбільш економічно вигідним, оскільки в залежності від типу матеріалу рекомендується різна ширина та глибина борозенок.

 

Де можна замовити бігування та фальцювання у Львові?

Біговка та фальцювання (фальцовка) входять до переліку послуг з післядрукарської обробки продукції, що надаються нашою компанією. Ми працюємо на сучасному обладнанні та виконуємо замовлення вчасно. У нашій друкарні можна замовити бігування та фальцювання буклетів, фірмових папок, запрошень, листівок, брошур та каталогів. Фальцовка поліграфії робиться оперативно та якісно. Звертайтеся!