Замовити друк банерів:

Екосольвентний друк на литому банері

 • Розмір 0,5х0,7 м. кв. 185 грн
 • Розмір 0,5х1 м. кв. 245 грн
 • Розмір 1х1 м. кв. 310 грн
 • Розмір 1х1,5 м. кв. 440 грн
 • Розмір 1,5х2 м. кв. 830 грн
Замовити

Сольвентний друк на литому банері

 • Розмір 0,5х0,7 м. кв. 155 грн
 • Розмір 0,5х1 м. кв. 200 грн
 • Розмір 1х1 м. кв. 240 грн
 • Розмір 1х1,5 м. кв. 340 грн
 • Розмір 1,5х2 м. кв. 620 грн
Замовити

Друк банерів у Львові

Замовити друк на банерній тканині в друкарні КопіБум

Виконуємо широкоформатний друк банерів, як з Вашого макету, так і можемо виготовити макет для друку згідно Ваших вимог.

Що ми пропонуємо:

 • Друк на литому або ламінованому банері, банерній сітці.
 • Друк можна здійснити сольвентними та екосольвентними чорнилама.
 • Ціна за друк банера залежить від його розміру, виду чорнил та об'ємів друку. 

Щоб зробити замовлення, заповніть форму на сайті та прикріпіть макет для друку. По завершенні з Вами звяжеться наш менеджер, для уточнення деталей.

Для отримання консультацій телефонуйте за номером вказаним на сайті або залиште заявку і ми Вам передзвонимо!

 

Що варто знати про друк банерів в друкарні КопіБум?

На сьогоднішній день завдяки сучасним технологіям можна зробити банер до 20 метрів завдовжки. Така можливість з'явилася з впровадженням широкоформатного друку. Банерне полотно великого розміру можна надрукувати цілком або виконати за допомогою склеювання. Широкоформатний друк банерів на сьогоднішній день можна виконувати досить високої якості. Адже, завдяки застосуванню спеціальних фарбувальних складів, малюнок виходить яскравим, насиченим і стійким до вологи. Такі вироби протягом декількох років не вигоряють і протистоять природним катаклізмам.
 

Друк банерів Львів

 

Види матеріалів для банерів та їх відмінності

 • Банер FrontLit – це банерна тканина з прозорістю не більше 10%. Найчастіше матеріал має матову поверхню, не відблискує і не утворює засвітки при фотографуванні. Тому друк на FrontLit банерах широко використовується для виготовлення брандмауерів, білбордів, стендів з зовнішнім фронтальним підсвічуванням, при оформленні заходів та торгових точок.
   
 • Банер BlackBack – це світлонепроникна банерна тканина з зворотною стороною чорної кольору. Зображення, надруковані на такому банері, виходять яскравими і контрастними. BlackBack має широку сферу застосування. З його використанням можливе створення будь-яких рекламних та інформаційних конструкцій - від невеликих стендів і прес-волів до великих банерів для оформлення вітрин, сцен і стадіонів.
   
 • Банер Blackout. Характеристики банера Blackout аналогічні Blackback. Це світлонепроникне полотно для широкого використання, повністю виключає можливість наскрізного просвіту. На відміну від Blackback банер Blackout має дві лицьових сторони для двостороннього друку. При цьому з обох сторін виходять однаково яскраві зображення з високою чіткістю.
   
 • Транслюцентний банер BackLit – пропускає до 40% світла. Такий матеріал м'яко розсіює світло і підкреслює контрастність зображення. Друк на банері BackLit використовується для виготовлення рекламних конструкцій з внутрішньою підсвіткою, світлових коробів і вивісок, а також для декорування будинків.
   
 • Литий банер. Міцний і в міру еластичний. В основі лежить сітка з ПВХ-напиленням з двох сторін. Це тканинне полотно, що володіє великим запасом міцності завдяки композитній будові.
   
 • Ламінований матеріал. Двошаровий варіант, надзвичайно стійкий до вологи. Він не втрачає кольоровості при тривалому впливі ультрафіолету завдяки технології друку FrontLit, а захисна сітка продовжить термін служби.
   
 • Банерна сітка. Варіант часто використовується при реконструкціях фасадів будівель. Перфорація дозволяє знизити ефект парусності і продовжити термін служби.
   

Види матеріалів для друку банерів

 

Друк банерів у Львові. Типи рекламних банерів

 • Білборд - це щит, зазвичай 3 на 6 метрів (стандартний варіант), або 6 на 12 (збільшений). Такі щити ставлять на вулицях біля проїжджої частини. Вони являють собою прямокутні конструкції зі сталі, оббиті оцинкованим металом або фанерою. На поверхню білборду клеїться реклама, надрукована на банерній тканині.
   
 • Суперсайти - варіанти рекламних щитів, схожі на більші, витягнуті білборди. Існує декілька форматів таких щитів: 15 на 5 метрів, 12 на 4 метри і 12 на 9 метрів.
   
 • Для міських вулиць використовують спеціальні рекламні конструкції сіті-формат. Такі банери встановлюють найчастіше в місцях скупчення народу, наприклад, на зупинках громадського транспорту. Виготовлення банерів для цих конструкцій здійснюється на банерному папері або самоклеючій плівці.
   
 • Лайт-бокси (Світлові короби) – являють собою конструкції з пластика, усередині яких встановлюється підсвічування. На поверхню коробів наклеюється рекламний банер з самоклеючої плівки.
   
 • Панель-кронштейни - короби, які кріпляться до стін будинків, всередині якої також встановлюється підсвічування.
   
 • Брандмауери - рекламні банери з банерної тканини, які кріпляться до стін будинків.
   
 • Штендери - невеликі, приблизно півтораметрові виносні рекламні конструкції, які встановлюються поруч з дверима закладів, які вони рекламують. Рекламне зображення для кріплення до штендерів друкується на самоклеючій плівці.
   
 • Ролл апи - невеликі стенди. Термінове виготовлення банерів для рол апів проводиться на банерній тканині.
   

Надрукувати банер Львів. КопіБум

 

Друк банерів. Основні переваги

Друк банерів виступає найефективнішим і практичним варіантом залучення цільової аудиторії. Виготовлення даної конструкції є найоптимальнішим по співвідношенню ціни і якості.

Банерні полотна не потрібно часто міняти, що знижує витрати на рекламу вашої пропозиції або продукції.

Широкоформатний друк використовується не тільки при виробництві виробів для зовнішньої реклами. У сфері будівництва, розваг, дизайну інтер'єру зображення великого формату завжди потрібні і корисні. Такий варіант друку забезпечує індивідуальний стиль приміщення, неважливо - в квартирі або офісі.

Ще однією перевагою даного методу друку банерів виступає те, що можна отримати готовий виріб в найкоротші терміни. Всі етапи виготовлення - від розробки макета до установки готового виробу займають мінімум часу. Якщо вам необхідно терміново надрукувати банер широкого формату - широкоформатний друк - кращий метод.

Наша друкарня здійснює друк банерів з використанням професійних широкоформатних принтерів, що забезпечують високу швидкість і бездоганна якість результату.

 

Виготовлення банерів у Львові в друкарні КопіБум

 

Широкоформатний друк на банерах. Вимоги до роздільної здатності

Для нанесення зображення на банери ми застосовуємо технологію широкоформатного друку. Роздільна здатність - основна характеристика, що впливає на якість зображення і вартість друку. Чим вище значення dpi (кількість точок на дюйм), тим щільніше фарба лягає на банерне полотно, а зображення виходить яскравішим і реалістичнішім.

 • Роздільна здатність 360 dpi. З таким розширенням друкуються банери великих розмірів, без дрібних елементів, які планується розташовувати не ближче, ніж в 5 метрах від глядача. В цьому випадку деталізація зображення і його контрастність мають другорядне значення. Тому широкоформатний друк на банері з таким дозволом застосовується для створення фальшфасадів, брандмауерів, білбордів, суперсайтів і інших банерів для зовнішнього розміщення.
   
 • Роздільна здатність 720 dpi. З таким розширенням друкуються банери великого і середнього розміру, призначені для демонстрації в приміщенні або на вулиці на відстані не більше 5 метрів від глядача. Зображення при такій якості друку виходить насиченим, контрастним, з хорошою деталізацією. Широкоформатний друк банерів в дозволі 720 dpi використовується для створення прес-волів, мобільних стендів, вивісок, розтяжок, а також для оформлення виставок, торгових точок і так далі.
   
 • Роздільна здатність 1440 dpi. Зображення, надруковане з роздільною здатністю 1440 dpi, по своїй реалістичності і передачі кольору наближене до фотографії. Картинка має чітку деталізацію, насиченість, яскравість і плавність переходів між кольорами. Її можна розглядати з близької відстані - від півметра. Друк на банерах з таким розширенням використовується для оформлення інтер'єрів, виготовлення стендів і прес-воллів.
   
 • Роздільна здатність 2880 dpi. Інтер'єрний друк з роздільною здатністю 2880 dpi - найвища можлива якість сучасного широкоформатного друку для інтер'єрних дизайнерів і просто досвідчених замовників. Такий дозвіл використовується в основному для друку на банерних полотнах маленьких за розміром, але композиційно складних зображень з текстами і дрібними деталями для можливості їх перегляду з близької відстані.

Для інтер'єрної друку банерів з дозволом від 720 dpi, призначених для розміщення в приміщенні, ми використовуємо екосольвентні чорнила. Вони не містять токсичних і легкозаймистих речовин і не мають різкого неприємного запаху.

 

Де замовити друк на банері у Львові?

 

Де замовити друк на банері у Львові?

Надрукувати банер будь-якого розміру можна в нашій друкарні КопіБум. Наприклад одним з найпопулярніших типів банеру, який ми друкуємо, є весільний банер. Ціна виготовлення банеру залежить від його площі та післядрукарських послуг: ламінування, встановлення люверсів.

Якщо у вас виникають будь-які запитання щодо виготовлення банерів у Львові, тоді можете звернутися до наших консультантів і отримати вичерпну інформацію. Ми гарантуємо високу якість готових виробів, терміновий друк банерів у Львові за доступними цінами!

Крім виготовлення банерів, ми також здійснюємо широкоформатний друк на постерному папері, ватмані А0, А1, А2, самоклеючій плівці Оракал, художньому холсті. Також в нашій друкарні можна замовити друк поліграфічної продукції: візиток, листівок, плакатів, сертифікатів, наклейок тощо.