Замовити зшивання дипломних робіт

Виконуємо зшивання дипломних робіт в тверду палітурку. Цю послугу можна замовити в будь-якому з наших копіцентрів. Вартість зшивання диплому залежить від кількості аркушів. 

Кількість аркушів 1 шт. 2-9 шт. 10-... шт. 
Зшивання диплому 10-50 аркушів180160140
Зшивання диплому 51-100 аркушів220200180
Зшивання диплому 101-150 аркушів 250220200
Зшивання диплому 151-200 аркушів290250220
Зшивання диплому 201-300 аркушів350300270
Розшивання роботи100100100

 

Зшивання дипломів твердою палітуркою. Все що варто знати!

 • При зшиванні дипломної роботи можна вибрати червону, синю або чорну обкладинку. 
 • Послуга займає всього 5 хв. часу і Ваша робота готова.
 • При потребі, можна розшити роботу, замінити окремі аркуші і знову її зшити.
 • У нас в наявності є обкладинки з логотипом НУ "Львівська політехніка" та Університету ім. І. Франка, а також наклейки з назвою роботи: "Дипломна", "Магістерська", "Бакалаврська", "Курсова". В разі потреби можемо виготовити тиснення та наклейки індивідуально під Ваш запит. 

​Зшивання дипломних робіт твердою палітуркою - це послуга, яка передбачає скріплення аркушів паперу в тверду обкладинку, що забезпечує цілісність і захист блоку аркушів від забруднень і пошкоджень у час експлуатації. Тверда палітурка (твердий перепліт) є елементом художнього оформлення роботи.

Зшивання дипломів Львів

Сьогодні для кожного студента написання курсових робіт та рефератів є невід'ємною частиною навчання у ВУЗі. А після закінчення навчання, написання і якісне оформлення дипломної роботи.

Зазвичай для дипломних проектів використовується зшивання дипломів (Львів) твердою обкладинкою, яке відповідає архівному стандарту. Тверда обкладинка робиться з різних матеріалів: картону; паперового вінілу; шкірозамінника; пластику; балакрону; декоративних тканин на щільній основі.

 

Переваги зшивання диплому в тверду палітурку

Якщо ви вирішили зшити диплом (Львів) в тверду палітурку, то Ви отримаєте дипломну роботу у вигляді книги з твердими картонними обкладинками. Переваги зшиття твердою палітуркою дипломів говорять самі за себе:

 • висока міцність палітурки;
 • можливість заміни сторінок в дипломі без пошкодження;
 • швидкість зшивання дипломної роботи, всього 5 - 10 хвилин і Ваш диплом готовий;
 • великий вибір кольорів обкладинок для диплома - чорний, синій, бордовий, зелений;
 • металевий корінець - жорсткий і міцний, не дасть палітурці зламатися при гортанні сторінок і в той же час допускає заміну сторінок, не зіпсувавши при цьому зовнішній вигляд палітурки.

     

Технологія зшивання дипломів канальним переплетом  

Сьогодні палітурна справа зробила крок далеко вперед і з'явилася можливість робити миттєве якісне зшивання дипломів в тверду палітурку. Майже у всіх друкарських і палітурних майстернях використовується нова польська технологія зшивання дипломних робіт Metal Bind, іменована «канальне зшивання». При потребі можна перепрошити дипломну роботу - розшити і заново зшити в ту саму обкладинку.

Якщо раптом у дипломі виявилася помилка, то завдяки канальній технології зшивання, можна легко замінити сторінку з помилкою на нову. Самостійно це зробити студенту важко. У таких випадках необхідно звернутися в ту ж майстерню, де за символічну плату вам виконають «демонтаж» палітурки і нову прошивку диплому. Таким же чином можна вставити файлики, конверти для диску, якщо забули вставити їх відразу. Хоча розумніше і простіше буде відразу у викладача з'ясувати всі нюанси оформлення дипломної роботи, щоб в майбутньому не доводилося міняти тексти та ілюстрації, або міняти саму обкладинку.

Для оформлення диплому, обкладинки у всіх ВУЗах застосовують суворі правила, зазвичай там повинні бути прописані "Дипломна робота", назва роботи, назва ВУЗу і т. д. Тільки переконавшись в правильності написання всіх даних, варто приступати до остаточного оформлення роботи.

Зазвичай фахівці палітурних майстерень та копі-центрів знають основні вимоги до оформлення дипломних робіт і можуть допомогти грамотною порадою студентам, перевірити відповідність дипломної роботи правилам і нормам друку.

 

Зшивання дипломної роботи м’якою обкладинкою

Таке зшивання можна використовувати як бюджетну альтернативу для другого і третього примірника роботи. Таке зшивання дипломів (Львів) складається з верхньої  прозорої пластикової обкладинки і нижньої твердої картонної обкладинки і називається брошуруванням. Брошурування можна робити пластиковою або металевою пружиною. Таку роботу завжди можна перепрошити, замінивши потрібні аркуші. На пластикову пружину можна зшити до 500 аркушів, на металеву до 120. Брошурування є дуже популярною послугою для зшивання документів, рефератів, курсових робіт.

Зазвичай диплом зшивається в трьох примірниках - один в твердій палітурці, два - в м'які. Перший надається атестаційній комісії за 2-3 дні до засідання, а після захисту зберігається в вузівському архіві. Другий здається на кафедру для рецензування, третій залишається у студента на руках.

Зшити дипломну роботу Львів

 

Вартість зшивання диплому Львів. Ціна на зшивання дипломної роботи у львівських копі-центрах

Сьогодні студенти в копі-центрі безпроблемно можуть роздрукувати саму дипломну роботу, демонстраційний і презентаційний матеріал, плакати і наклейку на обкладинку.

У вартість зшивання дипломної роботи входить тверда обкладинка без написів на ній і сама робота по зшиванню. Ця послуга в середньому коштує 100 грн. А ось уже додатково Ви можете замовити:

 • тиснення фольгою або наклейка на обкладинці дипломної роботи з фразою: "Дипломна робота";
 • підшивка файлів до дипломної роботи;
 • підрізання аркушів за розміром роботи;
 • конверт А5 / А6 / для диска.

Технологія твердого канального зшивання дала поштовх розвитку послуг зшивання дипломів у невеликих поліграфічний підприємствах - копіцентрах, центрах оперативної поліграфії. Завдяки канальному зшиванню, ці послуги стали більш доступними.

    

Де зшити диплом? Львів пропонує найкращі варіанти!

Мережа копіювальних центрів КопіБум пропонує послугу зшивання дипломних робіт. Львів студентське місто, тому ця послуга є досить популярною серед студентів. Наші копі-центри знаходяться біля більшості навчальних закладів Львова, тому ви можете обрати той, який найближче до вас.

Також ми надаємо багато інших послуг: копіювання, ч/б та кольоровий роздрук, сканування, ламінування документів, широкоформатний друкдрук на кружках, подушках, пазлах, друк фотографій.