Замовити кубарики:

Брендовані аркуші для нотаток, склеєні по краю в один блок. Розмір 9х9 см. Папір офсетний, 80 г.

Замовити

Друк кубариків на замовлення

Виготовлення брендованих блочків паперу для записів

Кубарики - це квадратні (рідше прямокутні) стоси листочків, склеєних з одного боку. Відривати їх дуже зручно для записів, нагадувань, позначок. Проклеєний папір має великий попит як у керівників різного рангу, так і у студентів, школярів, домогосподарок.

Найчастіше кубарики виготовляються розміром 90х90 мм. Хоча можна замовити й інші розміри. Ціна друку кубариків залежить від тиражу, кількості аркушів у стосі, наявності готового макету для друку тощо.

Щоб замовити виготовлення кубариків або отримати консультацію, залиште заявку на сайті або телефонуйте!

 

Кубарики – незамінна річ для записів. Що про них варто знати

Декому здається, що зробити рівний та гарний кубик з паперу легко, проте це не так. Думаємо, багатьом буде цікава невелика розповідь про процес виготовлення блоків для запису та сферу їх застосування, а також короткий екскурс в історію.

Що таке кубарики знає кожен офісний працівник, але не все в курсі, що клейкі листочки для нотаток з'явилися недавно. У 1968 році була розроблена технологія спеціального клеючого складу, що дозволяє легко відривати прикріплений лист і фіксувати його на новому місці. Знахідка відразу припала до душі споживачам: подібна форма видалася дуже зручною для швидкого запису телефонного номера чи розумної думки. Винахід залишається затребуваним і сьогодні, у віки електронних гаджетів: написати пару слів на папері набагато простіше, ніж внести інформацію в мобільний телефон.

Виготовлення кубариків у Львові

Навіщо потрібні клейкі аркуші для нотаток?

  • Для повсякденних записів прізвищ та імен, часу важливих зустрічей та переговорів, любовних записок та зізнань.
  • Для щоденних нагадувань про необхідні речі, наприклад, про те, що потрібно з'їсти на сніданок. Приклеєний на дверцятах холодильника аркуш паперу не можна не помітити.
  • Для фіксування розумних думок, фраз, рим. Багато поетів під час написання віршів використовують не блокноти чи зошити, саме окремі паперові листочки.

 

Кубарики, як рекламний інструмент

Кубарики дуже люблять діти різного віку, особливо якщо блок виконаний із кольорового паперу. Але керівники підприємств не гірше знають, як використати кубарики з логотипом фірми. Поліграфічний виріб може відігравати роль потужного рекламного інструменту, якщо надрукувати кубарики з логотипом компанії. Оскільки розмір зображення невеликий – лист призначений для записів, тому більшість поверхні має бути вільної – витрати на друк кубариків невеликі, а ефективність реклами вражаюча. Фірмові вироби використовуються під час проведення виставок, презентацій, акцій.

Емблема або слоган фірми на аркуші паперу, що залишається в руках клієнта чи партнера, постійно нагадуватиме про компанію. Таким чином, можна просунути свій бренд або конкретний товар.

Зображення може бути нанесене не на папір, а на диспенсер для непроклеєних аркушів. Він зазвичай виготовляється з прозорого оргскла або кольорового пластику та відрізняється міцністю, практичністю, довговічністю.

Друк відривних блоків для записів

Друк кубариків. Технологічний процес виготовлення?

Назву цьому поліграфічному виробу дала його форма. Обрізані квадратні листочки (найчастіше їх розмір становить 9 на 9, іноді 10 на 10 сантиметрів), складені один на одного, утворюють стос у формі куба. Виготовлення блочків для записів виконується з офсетного паперу щільністю 80-120 г/кв. м: на ньому найзручніше писати кульковою ручкою, олівцем або фломастером. Товщина 100 листів офсетки близько 1 см, тому зазвичай кубарики виготовляють блоками по 900 листочків – тоді виходить ідеально рівний куб із довжиною, шириною та висотою по 9 сантиметрів.

 

Як відбувається процес виготовлення клейких аркушів для записів?

  • Якщо передбачено нанесення логотипу, то дизайнер верстає макет, маючи емблеми по аркушу формату A3 або A2 таким чином, щоб на папері помістилося якнайбільше квадратиків – тоді витрати клієнта на друк будуть мінімальними.
  • Далі виконується роздрук кубариків, а після цього спеціаліст з порізки ріже папір на рівні частини.
  • Потім вони потрапляють до післядрукарського цеху, де листи вирівнюються, вручну проклеюються спеціальним клеєм і сохнуть.
  • Тільки після цього папір знову попадає під ніж: оператор різального верстата обрізає аркуші з трьох сторін у потрібний формат, і на виході виходять блоки 9*9*9 сантиметрів.

Виготовлення кубариків може виконуватися не лише на білому або кольоровому папері, а й на розлиненому в лінійку або в клітку. Це дасть можливість у хвилини відпочинку битися з другом у морській бій або вивчити таблицю множення.

 

Замовити кубарики в друкарні КопіБум

 

Де замовити кубарики у Львові?

В друкарні КопіБум можна замовити виготовлення відривних листочків для запису з логотипом компанії. Не кожна людина знає, що вони називаються кубарики. Але цього і не потрібно знати. Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або прямо зателефонувати нашим фахівцям, і вони вам допоможуть розробити дизайн кубариків, проконсультують про різні варіанти їх виготовлення, прорахують вартість.

Також у нас можна роздрукувати іншу поліграфічну продукцію: цінники, бірки, візитки, наклейки, буклети, флаєри, листівки, каталоги, плакати, банери, фотокартини тощо.