Цифровий друк візиток
Термін виготовлення за 1 день

Візитки односторонні стандартні, розмір 50 х 90 мм. Папір білий крейдований, 300 г.

 • Ціна за 100 шт. 305 грн
 • Ціна за 200 шт. 379 грн
 • Ціна за 300 шт. 438 грн
 • Ціна за 500 шт. 625 грн
Замовити

Візитки двосторонні стандартні, розмір 50 х 90 мм. Папір білий крейдований, 300 г.

 • Ціна за 100 шт. 455 грн
 • Ціна за 200 шт. 559 грн
 • Ціна за 300 шт. 633 грн
 • Ціна за 500 шт. 919 грн
Замовити

Візитки односторонні євроформату, розмір 55 х 85 мм. Папір білий крейдований, 300 г.

 • Ціна за 100 шт. 330 грн
 • Ціна за 200 шт. 410 грн
 • Ціна за 300 шт. 490 грн
 • Ціна за 500 шт. 677 грн
Замовити

Візитки двосторонні євроформату, розмір 55 х 85 мм. Папір білий крейдований, 300 г.

 • Ціна за 100 шт. 280 грн
 • Ціна за 200 шт. 420 грн
 • Ціна за 300 шт. 610 грн
 • Ціна за 500 шт. 720 грн
Замовити

Друк візиток у Львові

Замовити виготовлення візиток в друкарні КопіБум

Здійснюємо друк односторонніх та двосторонні візиток за доступними цінами. 

Що ми пропонуємо:

 • Друк візиток на білому крейдованому папері щільністю 300 г. Додатково можна обрати друк на дизайнерському папері.
 • Стандартний розмір візиток 90*50 мм. Євроформат 85*55 мм.
 • Візитки можуть бути односторонні (4+0) або двосторонні (4+4). Додатково можна замовити опції: заокруглення кутів, ламінація.
 • Друк може здійснюватися цифровим методом (вигідно до 1000 шт.), або офсетним (вигідно від 1000 шт.).
 • Ми готові допомогти з розробкою макету для друку візиток. 

Розміри візиток. Друкарня КопіБум

Ціна за друк візиток визначається типом друку, накладом, кількістю сторін та наявністю додаткових опцій.

 

ВІЗИТКИ ЛЬВІВ. ВСЕ ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ДРУК ВІЗИТОК? ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ КОПІБУМ

Візитка - це карта з персональною інформацією її власника, підприємства або компанії. У перекладі з англійської візитка (business card) означає "ділова картка". В даний час використання візиток набуло широкого поширення. При цьому візитки можуть використовуватися для різних цілей і виконувати різні функції:

 • представницьку;
 • іміджеву;
 • посвідчення особи;
 • демонстраційну;
 • нагадує про власника клієнтові або другу;
 • є частиною корпоративної реклами компанії.

Виготовлення візиток Львів. Друкарня КопіБум

 

ТРОХИ ПРО ІСТОРІЮ ВИНИКНЕННЯ ВІЗИТОК

Виготовлення візиток Львів зараз є звичною справою для будь-якої друкарні, адже в поліграфії вони стали досить популярним видом друкованої продукції. Однак мало хто з нас знає, як і коли вони вперше побачили світ.

Вперше персональні карти з'явилися понад 2500 років тому в Стародавньому Китаї. У той час був випущений спеціальний указ, який зобов'язував всіх високопоставлених осіб мати офіційні червоні паперові візитні картки, що містили наступну інформацію: ім'я, прізвище та посаду.

Що стосується походження самого слова «візитка», воно бере коріння у французькій мові. Одним з перших згадок про персональні картки прийнято вважати часи короля Людовика XIV. Тоді на картах були присутні вишукані прикраси, різьблені, гравіровані елементи. Цим і відрізнялися візитні картки того часу від карт сучасності.

З тих пір вони щільно увійшли в наше життя і стали одним з найнеобхідніших елементів ділового спілкування.

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ВІЗИТОК ЛЬВІВ. ОСНОВНІ ВИДИ ВІЗИТОК

У традиційній класифікації візитки ділять на особисті, ділові, корпоративні та представницькі.

 • Особиста візитна картка - використовується, в основному, при дружньому знайомстві і неформальному спілкуванні. Вона містить ім'я і прізвище власника, а також контактну інформацію. Для таких візитних карток характерний вільний стиль виконання. Однак якщо особиста візитка належить будь-якій важливій ​​персоні, то вона повинна бути витримана в ефектному, але строгому стилі. Наприклад, на дорогому папері або з золотим тисненням. Важливу роль при створенні подібних візитних карток грає обладнання, зокрема принтер на якому здійснюється друк візиток Львів.
 • Ділова візитна картка - використовується в бізнесі, на офіційних зустрічах для надання контактної інформації потенційним партнерам. На такій візитці вказується ім'я та прізвище співробітника, його посаду, назву організації, контактна інформація (адреса, телефон, e-mail і т. д.). На ній представлена ​​інформація про компанію, в якій працює людина, сфера діяльності, логотип, емблема та інше. Ці візитки Львів мають, як правило, строгий дизайн і виконуються в однаковому стилі для всіх співробітників організації.
 • Корпоративна візитка - представляє компанію, а не конкретну особу. Щоб створити ефективну візитку для організації, ви повинні вказати в ній назву компанії, перелік послуг, що надаються або продукції, що виготовляється, контактну інформацію (телефон, адреса сайту, схему проїзду і т. д.). Ці візитки Львів використовуються, в основному, в рекламних цілях (рекламні карти), наприклад, роздаються на виставках. Часто їх роблять двосторонніми.
 • Представницькі візитки, в основному, використовуються особою, яка має велику кількість зустрічей, але не бажає залишати особисті контакти. На такій карті вказується тільки ім'я і прізвище, іноді телефон і адресу фірми, але не самої особи. Представницькі візитки Львів часто використовують знаменитості, зірки шоу-бізнесу, політики. Іноді їх застосовують для реєстрації на виставках, конференціях і т. д.
   

Візитки Львів. Основні вимоги до виготовлення візитних карток

 

ВІЗИТКИ ЛЬВІВ. ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ВИГОТОВЛЕННЯ ВІЗИТНИХ КАРТОК

ФОРМА І РОЗМІР ВІЗИТКИ

На пострадянському просторі використовуються візитки розміром 50х90 мм. У Європі більш поширений розмір 55х85 мм (під розмір кредитної картки). У нас такі візитки Львів теж іноді зустрічаються. Існують і інші розміри для візитних карток (наприклад, в США в основному використовується розмір 89х51 мм, в Японії - 91х55 мм, т.д.) Але краще дотримуватися популярного стандарту в 50х90 мм, тому що нестандартна візитка може просто не поміститися у візитницю і ризикує бути пом'ятою або взагалі загубленою. Незвичайна форма візитки часто виправдана лише для дизайнерів (в цьому випадку вона повинна ще й дивувати потенційного клієнта або колегу по цеху своєю оригінальністю).

Візитка може бути як горизонтальною, так і вертикальною. Наприклад, у Великій Британії дуже велика кількість саме вертикальних візиток. У нас вони також з'являються все частіше, але це скоріше данина моді. Зазвичай такі візитки Львів замовляють люди творчих професій, візитна картка яких повинна бути незвичайною.
 

МАТЕРІАЛ ДЛЯ ДРУКУ ВІЗИТОК

Насамперед ви можете вибрати цікавий папір з приємною фактурою. Не випадково для виготовлення візиток Львів використовують папір дизайнерських сортів. Саме якість паперу грає просто величезну роль в тому, щоб візитка виглядала дорого і вишукано. Врахуйте, перші враження від вашої візитки будуть тактильними - наскільки приємно вона відчувається пальцями руки. Є приклади виготовлення візиток з незвичайних матеріалів: дерева, металу, пластику, шкіри і т. д. Однак такі матеріали вибирають люди, для яких просто необхідно, виходячи з роду занять, мати яскраву, незвичайну візитку. Або ж люди, матеріал візитки яких пов'язаний з їх професійною діяльністю. Наприклад, візитка постачальника деревини, виконана на тонкому шматочку шпону.
 

ДИЗАЙН ВІЗИТНОЇ КАРТКИ

Варто зазначити, що перше, на що звертає увагу людина, яка отримала персональну карту - це її дизайн. Він повинен бути продуманий до дрібниць, адже карта має відображати сферу діяльності тієї чи іншої особи, а також зацікавити потенційного споживача / замовника / партнера. Саме тому, перед тим, як здійснити друк візиток Львів, до питання розробки дизайну слід підходити серйозно і відповідально.
 

Друк візиток Львів. Друкарня КопіБум

 

ДРУК ВІЗИТОК ЛЬВІВ. НАЙПОШИРЕНІШІ СПОСОБИ ДРУКУ

ОФСЕТНИЙ ДРУК ВІЗИТОК

Цей спосіб дуже поширений в світі, так як він найкраще підходить для виготовлення тиражу візиток в 1-2 кольори. Виконавши офсетний друк візиток Львів, ви отримуєте якісну візитку за порівняно невеликі гроші. Однак якщо кількість кольорів більше 2-х, а тираж - незначний, навряд чи є сенс використовувати цей спосіб друку. По-перше, витрати на візитку будуть незрівнянно великими: приладка верстата вимагає великої кількості паперу, що не так істотно при великих тиражах, але відразу б'є по маленьким замовленням. А ще ж треба враховувати вартість форм і витрати самої друкарні. В результаті ваші візитки Львів можуть вийти «золотими». До того ж, якщо ви використовуєте нестандартний папір - фактурний або занадто щільний, ви ризикуєте взагалі не знайти виконавця. Хороший верстат коштує дійсно дорого, тому навряд чи якась друкарня ризикне його зламати, погодившись надрукувати ваше нестандартне невелике замовлення. Прибуток від вашого замовлення точно не окупить витрати на ремонт обладнання. Тому такий спосіб найчастіше використовують для друку корпоративних карток або великих обсягів рекламних матеріалів.

 

ШОВКОГРАФІЯ (ТРАФАРЕТНИЙ ДРУК ВІЗИТОК)

Для виготовлення візиток Львів невеликими тиражами часто використовують шовкографію. Суть цієї технології полягає в почерговому нанесенні кожної фарби через дрібнопористу сітку, малюнок якої підганяється індивідуально під кожен колір. Раніше для такого нанесення використовували шовкові сітки, що і дало назву самому способу нанесення. Звичайно ж, в наш час для цього застосовується синтетична сітка, а невеликі технологічні витрати роблять рентабельними навіть невеликі за обсягом замовлення. Цей спосіб підходить як для друку паперових візиток, так і для нанесення логотипу на будь-які матеріали - як на незвичайні візитки, так і на сувенірні вироби. Єдине, на що слід звернути увагу при виборі цього способу друку - вид фарби. Існує 2 типу фарби для шовкотрафарету: швидкі і повільні. Швидкі сохнуть буквально за 10-15 хвилин, але мають матовий відтінок. Якщо ж вам потрібні яскраві, соковиті, глянцеві візитки Львів, краще віддати перевагу повільним фарбам, незважаючи на те, що сохнуть вони до 10 годин. У такій важливій справі краще не поспішати.

 

ЦИФРОВИЙ ДРУК ВІЗИТОК ЛЬВІВ

Найпростіший, оперативний і найбільш дешевий спосіб виготовлення візиток. Для друку можуть використовуватися як досить дорогі цифрові машини, що забезпечує високий рівень якості, так і найпростіші принтери - в такому випадку якість друку може бути значно гіршою. Сучасні технології цифрового друку дозволяють здійснити роздрук візиток Львів на товстому і на дизайнерському папері. Технологія цифрового друку в світі все більше зростає, адже поєднує в собі простоту використання, можливість друку невеликих тиражів за короткі терміни і хорошу якість.

Замовити візитки Львів. Цифрова друкарня КопіБум

 

ДЕ ЗАМОВИТИ ВІЗИТКИ ЛЬВІВ? В ЯКІЙ ДРУКАРНІ ВИКОНАТИ ДРУК ВІЗИТОК?

Замовити візитки (Львів) ви можете в нашій друкарні. Друкарня КопіБум спеціалізується на цифровому оперативному друці візиток, та іншої поліграфічної продукції: флаєрів, плакатів, афіш, буклетів, брошур тощо. Замовлення  виконується в межах однієї години.

В нашій друкарні друк візиток Львів здійснюється на сучасній професійній цифровій машині Xerox DocuColor 242, що забезпечує прекрасну передачу кольорів та можливість друку на різного типу папері.

Друк візиток Львів цифровим методом дозволяє роздрукувати один пробний примірник, щоб переглянути якість і в разі потреби відкоригувати дизайн. Дана технологія також забезпечує низьку вартість друку, що є значною перевагою для клієнта.

Найчастіше наші клієнти нас запитують: «Де роздрукувати візитки Львів дешево»? «Де зробити візитки Львів центр»?, «Де зробити візитки Львів»?, а також «Де виготовити візитки Львів, ціна яка?», «Де виготовити візитки Львів адреси вашої друкарні»? На всі ці запитання ми завжди відповідаємо: «Заходьте в нашу друкарню КопіБум і отримаєте друк візиток Львів високої якості, швидко та за доступною ціною».