Замовити книжкові закладки:

Виготовлення книжкових закладок на щільному поліграфічному папері розміром 200 х 50 мм. Друк кольор. одностор. або двостор. 

Замовити

Виготовлення книжкових закладок на щільному поліграфічному папері розміром 200 х 50 мм. Друк кольор. одностор. або двостор. 

Замовити

Виготовлення книжкових закладок на щільному поліграфічному папері розміром 200 х 50 мм. Друк кольор. одностор. або двостор. 

Замовити

Виготовлення книжкових закладок

Друк закладок для книг в друкарні КопіБум

Бажаєте замовити закладки для книг з вашими улюбленими героями, крилатими фразами, патріотичною символікою чи логотипом компанії? Наша друкарня допоможе вам з цим. Пропонуємо такі варіанти виготовлення книжкових закладок:

  • Розмір: 20х5 см.
  • Папір: крейдований, дизкартон;
  • Тип друку: кольоровий одно або двосторонній;
  • Додаткові опції: ламінування, заокруглення кутів, свердління отвору, монтаж кільця.

Якщо виникають будь-які запитання, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших спеціалістів.

 

Закладки для книг - чудовий спосіб реклами вашого бізнесу

Немає кращого відчуття, ніж лежати під ковдрою із чашкою кави, чаю чи гарячого шоколаду та книгою в руці. Незважаючи на те, що в наші дні електронні книги дуже популярні, багатьом досі приємно чути шарудіння сторінок паперу, що перевертається, і відчувати емоційний зв'язок з книгою. Люди, які читають традиційні книги, часто використовують книжкові закладки. Ми розповімо, чому закладки для книг – це чудовий спосіб реклами вашого бізнесу.

 

Виготовлення книжкових закладок. Доступні ціни

 

Виготовлення закладок. Ідеї ​​для дизайну закладки

  • Створіть закладку незвичайної форми.
  • Використовуйте веселу цитату.
  • Розробіть закладку, включаючи в оформлення ваші корпоративні кольори.

Не перестарайтеся. Книжкові закладки мають невелику поверхню для розміщення реклами, тому максимально використовуйте її, але не перевантажуйте глядача.

Щоб по-справжньому вразити клієнтів якісними закладками, ви повинні створити дизайн з високою роздільною здатністю не менше 300 точок на дюйм.

Визначтеся, чи ви хочете одно- або двосторонню закладку. Ми рекомендуємо двосторонні книжкові закладки, оскільки вони надають більше місця для брендингу, а користувачі вважають, що двосторонні друковані елементи мають вищу якість.

Далі, подумайте про свій бюджет і стратегію поширення для того, щоб правильно визначитися, скільки і які вам потрібно виготовити закладки.

 

Друк закладок для книг за 1 день. КопіБум

 

Як використовувати книжкові закладки для реклами вашого бізнесу?

Спробуйте залишити свої книжкові закладки у книгарнях, бібліотеках, місцях очікування тощо. Також можна роздавати їх перехожим перед входом на книжкову виставку, магазини та кіоски. Ви можете запропонувати закладки з вашим логотипом, які надаватимуться безкоштовно з кожною купленою книгою.

Найкраща річ у закладках – це те, що їх навряд викинуть. Люди зберігають і використовують їх повторно, тому вони справді є цінним рекламним носієм. Закладки для книг – це одна з тих речей, які ви хотіли б мати під рукою, але ви рідко їх купуєте. Роздаючи їх безкоштовно, ви будете впевнені, що люди їх збережуть.

Створіть свій дизайн книжкової закладки, який буде не просто брендовим, він має бути креативним. Існує безліч способів використання закладок для маркетингу, вам просто потрібно мислити нестандартно.

 

Де замовити друк книжкових закладок у Львові?

В друкарні КопіБум можна замовити друк книжкових закладок з використанням різного паперу та додатковими післядрукарськими роботами. Закладки для книг стандартно робляться розміром 200х50 мм, проте ми можемо надрукувати закладки будь-якого розміру. Також ми використовуємо великий асортимент паперу, хоча найходовішим є крейдований папір для виготовлення книжкових закладок.

Виконавши друк закладок для книг та їх порізку, далі їх можна заламінувати для довговічності, а також пробити отвір для стрічки, заокруглити кути для елегантності.

Щоб замовити книжкові закладки у Львові, звертайтеся до наших спеціалістів і ми втілимо всі ваші побажання. Готові закладки для книг ми відправляємо кур’єрською доставкою по Львову та Україні.

P. S. Також у нас можна замовити іншу поліграфічну продукцію: сертифікати, листівки, наклейки, бірки, плакати, брошури, бейджі, квитки, папки, блокноти, бланки тощо.