Плотерна порізка самоклеючої плівки

Плотерна порізка - це технологія, яка дозволяє вирізувати написи, фігури, зображення з різних видів плівки на устаткуванні, яке називається ріжучий плотер. 

Найпопулярнішим матеріалом для плотерної порізки виступає вінілова самоклеюча плівка ORACAL.

Протерна порізка найчастіше використовується для виготовлення: наклейок, табличок, штендерів, оформлення вітрин, брендування авто і т. д. 

Щоб замовити плотерну порізку та прорахувти вартість, телефонуйте до наших менеджерів або залиште заявку на сайті і ми вам передзвонимо. 

 

ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ЛЬВІВ. ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТЕХНОЛОГІЮ

Плотерна порізка - нескладна і дуже затребувана рекламна технологія. Ріжучий плотер (каттер) - спеціальне обладнання, яке за допомогою ножа вирізає зображення на носії. Найбільш затребуваний матеріал - самоклеюча плівка (оракал). Надалі непотрібна частина зображення видаляється і виходить наклейка або трафарет. Наклейки широко використовуються в оформленні вітрин, виготовленні вивісок і оформленні предметів інтер'єру.

Плотерна порізка трафаретів - найбільш затребувана технологія при декоруванні приміщень. Також трафарети застосовуються для графіки на асфальті та інших підлогових покриттях. Виготовлення наклейок на автомобілі є популярним завдяки низькій вартості і високій якості одержуваного зображення. Також за допомогою різання на плотері можна виготовляти:

 • таблички;
 • штендери;
 • трафарети;
 • вивіски і ін.

Плотерна порізка у Львові також задіяна у виготовленні принтів для термопереносу на текстильні вироби. Якщо використовувати малюнки високої складності, виходять якісні та яскраві футболки, кепки і толстовки.

 

Плотерна порізка у Львові

 

ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ЛЬВІВ: ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ

Цифрова друкарня КопіБум надає послугу точної плотерної порізки у Львові. Для цього використовується сучасне обладнання, яким керують досвідчені майстри.

ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ОБРОБКИ:

 • металізованої, поліефірної, вінілової і клеїться плівки;
 • паперу;
 • дерева;
 • картону.

Плотерна порізка самоклеючої плівки є незамінною тоді, якщо потрібно дешево виготовити безліч однакових виробів складної форми. Саме тому цю технологію часто застосовують для виробництва фірмових наклейок.

 

Плотерна порізка Львів: технологія виготовлення

 

ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ПЛІВКИ ЛЬВІВ: ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ

Устаткування дозволяє працювати:

 • економічно, з мінімальною кількістю відходів;
 • швидко;
 • точно.

На виході ми отримуємо матеріал, який можна легко нанести на об'єкт, який оформляється.

 

Плотерна порізка плівки Львів: переваги технології

 

ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ЛЬВІВ: СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ

 • Реклама. Її застосовують при виготовленні рекламних конструкцій, наклейок на автомобілі, рекламних матеріалів на самоклеючій плівці для використання в приміщеннях і на відкритому повітрі.
   
 • Оформлення інтер'єрів. За допомогою плотерів виконують різання плівки, що самоклеїться, яку часто використовують в дизайні інтер'єрів. Такі пристрої дозволяють виготовляти цілі картини (правда, без дрібних деталей), які потім можна приклеїти практично на будь-яку поверхню. Також за допомогою плотерів виробляють покажчики, написи, вивіски і т. д.
   
 • Виробництво одягу. З їх допомогою виробляються лекала і викрійки, матеріали для термотрансферного переносу на тканину: логотипи, малюнки, написи. Найчастіше їх можна побачити на спецодязі або спортивній формі.
   
 • Обробка скла і металу. На таких виробництвах плотери використовують для плотерної порізки плівки перед піскоструминною обробкою поверхонь, їх фарбуванням або матуванням. Так можна отримувати різні малюнки, аж до написів з дрібними деталями.

Плотерна різка просто необхідна для приватних організацій і окремих фахівців, які спеціалізуються на:

 • зовнішній та інтер’єрній рекламі;
 • просуванні своєї продукції;
 • дизайні і архітектурі.
   

Плотерна порізка Львів: сфери використання

 

ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ЛЬВІВ: ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

Плотерна порізка у Львові здійснюється на декількох видах матеріалів, які можуть відрізнятися ступенем жорсткості, щільністю, товщиною і колірним оформленням:

 1. Якщо потрібне виготовлення рекламних конструкцій для оформлення торгових точок, використовують професійну плівку (оракал). В асортименті представлені матеріали особливого і стандартного призначення, термін служби яких також різниться.
   
 2. В процесі виготовлення елементів декору за допомогою плотерної порізки застосовують різні види матеріалів. Більшість з них використовується для створення візуальних декорацій на готових виробах і служить для вирішення конкретних завдань. Наприклад, прозорі плівки і світлопропускні необхідні при виробництві світлових коробів, а трафаретні види плівок використовують при виготовленні багаторазових трафаретів.

 

Плотерна порізка Львів: витратні матеріали

 

ПЛОТЕРНА ПОРІЗКА ЛЬВІВ: ДЕ ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ?

У цифровій друкарні КопіБум, разом із широкоформатним друком, однією з найбільш затребуваних послуг є плотерна порізка плівки, або як ще в народі називають -  плотерна порізка оракалу. У нас в наявності завжди великий вибір кольорів і видів Oracal.

Ми використовуємо для різання плотер Mimaki шириною 160 см. Цей плотер дозволяє різати практично будь-які рулонні матеріали. Висока швидкість різання і точність забезпечують бездоганну якість одержуваної продукції. Завдяки наявності оптичного датчика ми можемо різати по контуру надруковане зображення. За допомогою даної технології плотер дозволяє вирізати:

 • стікери на стіни;
 • наклейки на автомобілі;
 • повнокольорові стікери будь-якої форми.

Також ми здійснюємо широкоформатний друк на самоклеючій плівці Оракал без плотерної порізки, а також друк на постерному папері, банері, художньому холсті.

 

Плотерна порізка Львів: де замовити послугу?