Замовити брошури та каталоги:

Формат А4, А3. Кольор. поліграфічний друк. Зшивання на металеву пружину. 

Замовити

Формат А4, А3. Кольор. поліграфічний друк. Зшивання на металеву пружину. 

Замовити

Формат А5, А4. Кольор. поліграфічний друк. Зшивання на металеву скобу. Максимал. кількість листів в брошурі - 48 шт. 

Замовити

Друк брошур та каталогів у Львові

Замовити виготовлення дизайн-проектів в друкарні КопіБум

Каталоги, брошури і журнали - це види багатосторінкової друкованої продукції, сторінки якої скріплені між собою скобами, пружиною чи інших способом. В нашій друкарні можна замовити виготовлення брошур, каталогів, проектів, робочих зошитів, журналів, методичок та іншої багатосторінкової продукції. 

Що ми пропонуємо:

- Друк продукції формату А5, А4 та А3.
- Друк на папері різного типу, щільністю 80-300 гр.
- Можливість виготовлення альбомної або книжкової орієнтації.
- Зшивання на металеву пружини або на скобу.

Друк брошур та каталогів в друкарні КопіБум

Щоб замовити друк дизайн-проектів, брошур та каталогів, залиште заявку і ми вам передзвонимо, або телефонуйте до наших менеджерів.

 

 

ДРУК БРОШУР І КАТАЛОГІВ У ЛЬВОВІ. ВСЕ ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО БРОШУРИ І КАТАЛОГИ

Відмінності брошур і каталогів від інших видів рекламної продукції: наявність декількох листів, скріплених між собою скріпкою, пружиною або іншими способами по одній стороні.

При цьому під брошурою розуміють багатосмугову продукцію в м'якій обкладинці, скріплену скріпками або металевою пружиною. Як правило, в брошурі від 4 до 50 сторінок. А щільність паперу варіюється від 70 до 150 г.

Каталог - така же друкована поліграфічна продукція, але з великою кількістю смуг і з більш повною інформацією по розділах.

Важливо! Під смугою мається на увазі 1 сторінка видання!

Виготовлення дизайн-проектів для студій дизайну інтерєру виконується у вигляді брошури чи каталогу і здійснюється за 3-4 години. Проекти дизайну інтерєру найчастіше друкуються формату А3.

 

Друк проектів студій дизайну інтреєру у Львові

 

ПРИЗНАЧЕННЯ БРОШУР І КАТАЛОГІВ:

  • підвищення клієнтської інформованості про діяльність компанії;
  • покращення лояльності з боку цільової аудиторії;
  • залучення потенційних клієнтів;
  • візуальна презентація роботи у вигляді проекту дизайну інтерєру. 

 

ФОРМАТИ І РОЗМІРИ КАТАЛОГІВ

Брошури, каталоги і буклети можуть бути абсолютно будь-яких форматів, головне, щоб вони у розвороті поміщалися на максимальний друкований аркуш.

Найбільш поширеними форматами брошур і каталогів є формати А4, А5 і «квадрат» 210х210 мм. Дизайн-проекти інтерєру друкуються найчастіше формату А3. За орієнтацією бувають різні варіанти, але частіше за все використовують книжкову. Як показує практика це і економніше по папері, і користуватися зручніше.

 

ДРУК БРОШУР І КАТАЛОГІВ. ТЕХНІЧНА СТОРОНА

Друкувати багатосторінкові вироби можна як цифровим, офсетним, так і трафаретним способами. Все залежить від тиражу, терміну виготовлення і бажаного результату.

Цифровий друк брошур застосовується у випадках, коли тираж становить менше 500 шт. або потрібен дуже короткий термін виготовлення (найчастіше один або два дні). Наприклад, так ми виконуємо друк дизайнерських проектів, архітектурних проектів. Офсетний друк брошур пропонується тоді, коли тираж перевищує 500 шт. і в запасі є більше, ніж 3 дні. Але, як показує досвід, кожна ситуація розглядається індивідуально і можуть бути винятки.

Бувають замовлення гібридні, тобто обкладинка і блок друкуються різними способами. Велику популярність зараз набирають брошури з обкладинками з дизайнерського картону.

Дизайн-проекту у вигляді друку каталогу у Львові

 

ВИБІР ПАПЕРУ ДЛЯ ДРУКУ ПРОЕКТІВ, БРОШУР ТА КАТАЛОГІВ

Особливе значення варто приділити вибору паперу. Якщо потрібно виконати друк проектів чи каталогів з великою кількістю смуг, а папір обрали товстим, то готовий виріб буде погано закриватися, що виглядатиме дуже неакуратно.

Щоб визначитися з граматурою паперу варто дотримуватися наступних рекомендацій: елітний, презентаційний виріб для вузького кола осіб - папір товщиною (200-300 гр.); роздаткові матеріали великих тиражів - на найтоншому папері, тут немає сенсу переплачувати за грами (80-130 гр.); вироби для виставок - папір середньої щільності, з одного боку виріб, щоб роздавати, але з іншого потрібно показати, що компанія має вагу (150-170 гр.).

 

СПОСОБИ СКРІПЛЕННЯ КАТАЛОГІВ ТА БРОШУР

Скріплювати каталоги або брошури можна як на скріпку, так і на металеву пружину. Для всіх способів скріплення є обмеження за обсягом. Дизайнерські проекти найчастіше зшиваються на металеву пружину.

При дуже великому обсязі сторінок і високій щільності паперу скріплений каталог на скріпку може виявитися не дуже надійним, тому при великій кількості сторінок краще використовувати металеву пружину.

 

Друк брошур та каталогів Львів. Виготовлення проектів А3

 

ДЕ ВИКОНАТИ ДРУК ПРОЕКТІВ ТА КАТАЛОГІВ У ЛЬВОВІ?

Перед тим як замовити друк проектів, каталогів чи брошур, варто визначитися з їх конфігурацією і видом паперу. В цьому випадку найкраще проконсультуватися з професіоналами.

Наша друкарня КопіБум здійснює цифровий друк проектів для студій дизайну інтерєру, брошур, журналів і каталогів - всіх видів. У нас можна обрати різний папір для друку а також метод зшивання.

Друк брошур у Львові в малій або середній кількості - основний напрямок нашої компанії. Ми співпрацюємо з великою кількістью студій дизайну інтерєру яким виконуємо друк дизайнерських та архітектурних проектів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте чудову якість за короткий термін до одного дня.

Також у нас можна здійснити друк візитокплакатів, листівокфлаєрів, буклетів, календарів та іншої поліграфічної продукції.