Головна>Поліграфія> Брошури, каталоги

Друк брошур, каталогів

Друк брошур, каталогів у Львові

Виготовляємо брошури, каталоги, робочі зошити, журнали, методички. 

Що ми пропонуємо:

- Друк брошур формату А5 та А4. Також можливі нестандартні формати.
- Друк на папері різного типу, товщиною 80-250 гр.
- Можливість виготовлення альбомної або книжкової орієнтації.

- Зшивання на металеву пружини або на скобу.

Як ми працюємо:

- Ви приходите до нас в друкарню (вул. Драгоманова, 6) або скидаєте макет нам на пошту copiboom@gmail.com.
- Ми рахуємо вартість замовлення, узгоджуємо терміни і тоді після Вашого погодження приступаємо до виконання.
- По завершенні виконання Ви забираєте замовлення самостійно або наш кур'єр доставляє його Вам.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, телефонуйте будь ласка за номерами, вказаними на сайті.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Супутні послуги

Друк брошур і каталогів у Львові. Все що варто знати про брошури і каталоги

Каталоги, брошури і журнали - це види друкованої продукції, сторінки якої скріплені між собою тим чи іншим промисловим способом.

Друк брошур у ЛьвовіВідмінності брошур і каталогів від інших видів рекламної продукції: наявність декількох листів, скріплених між собою скріпкою, пружиною або іншими способами по одній стороні.

При цьому під брошурою розуміють багатосмугову продукцію в м'якій обкладинці, скріплену скріпками або металевою пружиною. Як правило, в брошурі від 4 до 50 сторінок. А щільність паперу варіюється від 70 до 150 гр.

Каталог - така же друкована поліграфічна продукція, але з великою кількістю смуг і з більш повною інформацією по розділах.

Важливо! Під смугою мається на увазі 1 сторінка видання!

 

Призначення брошур і каталогів:

  • підвищення клієнтської інформованості про діяльність компанії;
  • покращення лояльності з боку цільової аудиторії;
  • залучення потенційних клієнтів.

 

Формати і розміри каталогів

Брошури, каталоги і буклети можуть бути абсолютно будь-яких форматів, головне, щоб вони у розвороті поміщалися на максимальний друкований аркуш.

Найбільш поширеними форматами брошур і каталогів є формати А4, А5 і «квадрат» 210х210 мм. За орієнтацією бувають різні варіанти, але частіше за все використовують книжкову. Як показує практика це і економніше по папері, і користуватися зручніше.

 

Друк брошур і каталогів. Технічна сторона

Друк каталогів у Львові

Друкувати багатосторінкові вироби можна як цифровим, офсетним, так і трафаретним способами. Все залежить від тиражу, терміну виготовлення і бажаного результату.

Цифровий друк брошур застосовується у випадках, коли тираж становить менше 500 шт. або потрібен дуже короткий термін виготовлення (найчастіше один або два дні). Офсетний друк брошур пропонується тоді, коли тираж перевищує 500 шт. і в запасі є більше, ніж 3 дні. Але, як показує досвід, кожна ситуація розглядається індивідуально і можуть бути винятки.

Бувають замовлення гібридні, тобто обкладинка і блок друкуються різними способами. Велику популярність зараз набирають брошури з обкладинками з дизайнерського картону.

 

Вибір паперу для друку

Особливе значення варто приділити вибору паперу. Якщо потрібно виконати друк каталогів з великою кількістю смуг, а папір обрали товстим, то готовий виріб буде погано закриватися, що виглядатиме дуже неакуратно.

Щоб визначитися з граматурою паперу варто дотримуватися наступних рекомендацій: елітний, презентаційний виріб для вузького кола осіб - папір товщиною (200-300 гр.); роздаткові матеріали великих тиражів - на найтоншому папері, тут немає сенсу переплачувати за грами (80-130 гр.); вироби для виставок - папір середньої щільності, з одного боку виріб, щоб роздавати, але з іншого потрібно показати, що компанія має вагу (150-170 гр.).

 

Способи скріплення каталогів та брошур

Скріплювати каталоги або брошури можна як на скріпку, так і на металеву пружину. Для всіх способів скріплення є обмеження за обсягом.

При дуже великому обсязі сторінок і високій щільності паперу скріплений каталог на скріпку може виявитися не дуже надійним, тому при великій кількості сторінок краще використовувати металеву пружину.

 

Де виконати друк каталогів у Львові?

Друк брошур та каталогів ЛьвівПеред тим як замовити друк каталогів або брошур, варто визначитися з їх конфігурацією і видом паперу. В цьому випадку найкраще проконсультуватися з професіоналами.

Наша друкарня КопіБум здійснює цифровий друк брошур, журналів і каталогів - всіх видів. У нас можна обрати різний папір для друку а також метод зшивання.

Друк брошур у Львові в малій або середній кількості - основний напрямок нашої компанії. Ви отримаєте чудову якість за короткий термін до одного дня.

Також у нас можна здійснити друк візиток, плакатів, листівок, флаєрів, буклетів, календарів та іншої поліграфічної продукції.

 

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ