Замовити друк фото:

Фото друкується на глянцевому або матовому папері 230 гр.

 • Ціна за 1 шт. 10 грн
 • Ціна за 2-9 шт. 9 грн
 • Ціна за 10-49 шт. 8 грн
 • Ціна за 50-99 шт. 7 грн
 • Ціна за 100-499 шт. 6 грн
 • Ціна за 500 шт. і більше 5 грн
Замовити

Фото друкується на глянцевому або матовому папері 230 гр.

 • Ціна за 1 шт. 15 грн
 • Ціна за 2-9 шт. 13 грн
 • Ціна за 10-49 шт. 101 грн
 • Ціна за 50-99шт. 10 грн
 • Ціна за 100-499 шт. 9 грн
 • Ціна за 500 шт. і більше 8 грн
Замовити

Фото друкується на глянцевому або матовому папері 230 гр.

 • Ціна за 1 шт. 20 грн
 • Ціна за 2-9 шт. 16 грн
 • Ціна за 10-49 шт. 14 грн
 • Ціна за 50-99 шт. 12 грн
 • Ціна за 100-499 шт. 10 грн
 • Ціна за 500 шт. і більше 9 грн
Замовити

Фото друкується на глянцевому або матовому папері 230 гр.

 • Ціна за 1 шт. 30 грн
 • Ціна за 2-9 шт. 25 грн
 • Ціна за 10-49 шт. 20 грн
 • Ціна за 50-99 шт. 18 грн
 • Ціна за 100-499 шт. 16 грн
 • Ціна за 500 шт. і більше 14 грн
Замовити

Друк фото у Львові

Замовити друк фотографій в друкарнях КопіБум

Пропонуємо Вам якісний та швидкий друк фотографій за доступними цінами.

 • Друкуємо фото на глянцевому та матовому папері форматів 10*15, 13*18, 15*20, 20*30.
 • Нашою унікальністю є те, що ми друкуємо фотографії миттєво на місці в межах 1-2 годин, і не потрібно чекати декілька днів, щоб отримати своє замовлення. 
 • Друкуємо також фото на сувенірах: горнятках, футболках, подушках, магнітах тощо.
 • Вартість друку фото залежить від формату та тиражу замовлення.
   

Щоб роздрукувати фото, підійдіть в одну з наших друкарень, де Вам на місці в межах 1-2 год. роздрукують Ваші фотографії. Друкуємо з різних цифрових носіїв: флешок, карт пам'яті, фотоапаратів, дисків, телефонів.

А також надсилайте фотографії нам на пошту copiboom@gmail.com, з описом Ваших побажань. По завершенні з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей. Роздруковані фотографії доставляємо по Львову та Україні. 

 

 

ДРУК ФОТОГРАФІЙ ЛЬВІВ. СЕКРЕТИ БЕЗДОГАННОГО ФОТОДРУКУ!

Друк фото Львів - що потрібно знати, щоб правильно зробити роздрук фотографій Львів в домашніх умовах або щоб підготувати їх для друку у фотосалоні?

Чого ми хочемо? Ідеальної якості! Чи завжди ми це отримуємо? На жаль, ідеально виходить у нас далеко не завжди. Напевно вам знайоме почуття розчарування, яке обливає вас потом з ніг до голови, коли ви дивитеся на шедевр на екрані і порівнюєте його з роздруківкою ну дуже сумнівної якості: виявляється, в руках ви тримаєте якусь макулатуру, покриту чорнилом, яку видав вам нахабний принтер . Кого звинувачувати? Як все виправити? Сьогодні ми розберемося з усіма «як» і «чому» і навчимося здійснювати друк фотографій (на цей раз, бездоганно) в тиші і затишку свого будинку або звернувшись у фотосалон Львів.

Друк фото Львів

 

ЧОМУ РОЗДРУКОВАНЕ ФОТО ВИГЛЯДАЄ ІНАКШЕ НІЖ НА МОНІТОРІ?

Зробивши друк фотографій Львів, часто виникає запитання, чому на папері роздруковані фотографії виглядають зовсім по-іншому, ніж на екрані? Причина в тому, що екран випромінює світло, використовуючи свій принцип відображення кольорів, а папір сам відображає падаюче на нього світло, та й до того ж принтери використовують зовсім іншу систему нанесення кольору. Екрани відображають кольори за допомогою трьох люмінофорів, а принтер використовує чорнило базових кольорів, щоб створювати нові колірні поєднання.

Таким чином, ми визначили головну і цілком очевидну причину різниці між зображенням на екрані і на папері. Однак важливо знати, що за допомогою деяких хитрощів, які ми обговоримо нижче, ви дійсно можете здійснювати фотодрук Львів, практично ідентичний зображенню на екрані.

 

ДРУК ФОТО ЛЬВІВ. МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ ВАШОГО РОЗЧАРУВАННЯ:

 • Налаштування яскравості і контрастності монітора
 • Ваш принтер не призначений для друку фото
 • У принтері немає потрібних чорнила, тонерів або інших витратних матеріалів
 • Ви використовуєте невідповідний тип паперу
 • У зображення невідповідний рівень роздільної здатності (dpi)
 • Постобробка змінила кольори.

Безумовно, на якість і підсумковий вид роздрукованих фотографій впливають і інші фактори. Проте, при друці можна і справді отримати неймовірно близьке до екранного вигляду зображення. Вирішальний фактор тут - підібрати правильне поєднання фотопаперу і фотопринтера, а також відрегулювати налаштування зображення для його підготовки до друку.

 

ЯКІ ФАКТОРИ ВПЛИВАЮТЬ НА ЯКІСТЬ ДРУКУ ФОТО?

1. ВИЗНАЧЕННЯ РОЗДІЛЬНОЇ ЗДАТНОСТІ ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ ДРУКУ ФОТО

На екрані комп'ютера фотографії виглядають добре практично в будь-якому розмірі. Але роздільна здатність більшості моніторів становить 72 dpi, що вважається вкрай низьким значенням для того, щоб  роздрукувати фото. Принтери друкують зображення при конкретному значенні dpi: наприклад, для струменевих принтерів - це 150 dpi, тому готові фото можуть виглядати мозаїчно і в цілому зернисто. Якщо ваш принтер здійснює друк фото Львів при ще більшій роздільній здатності, скажімо, 300 dpi, то якщо ви хочете зробити роздрук фотографій Львів в розмірі 4 на 6 дюймів (152,4 мм × 101,6 мм), вона повинна мати роздільну здатність 1200 × 1800 пікселів. Для отримання якісного друку фото співвідношення між розміром в пікселях і dpi має вирішальне значення.

2. ЯКИЙ МАЄ БУТИ МОНІТОР ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ЗОБРАЖЕННЯ ДЛЯ ФОТОДРУКУ?

Як ми вже з вами говорили, потрібно завжди враховувати, що на екрані знімки завжди виглядають інакше. Навіть монітори з великим екраном показують зображення в його оптимальній якості. Дуже важливо відзначити, наскільки небезпечно експериментувати із заводськими настройками монітора, оскільки навіть невеликі регулювання контрастності, кольоровості і яскравості можуть збити кольори фотографій, через що на папері вони будуть ще більше відрізнятися від цифрового оригіналу. Можна скористатися панеллю керування принтера і відкалібрувати його під монітор за допомогою основних параметрів, щоб після того, як ви здійснили друк фото Львів, ваші знімки виглядали якомога ближче до екранного зображення.

Друк фотографій Львів

3. НА ЯКОМУ УСТАТКУВАННІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДРУК ФОТОГРАФІЙ ЛЬВІВ?

Якщо ви збираєтеся багато друкувати вдома, найкраще вкластися в якісний принтер. Ці моделі принтерів стають все доступніше, і їх покупка стане відмінною інвестицією. Однак більшість струменевих принтерів при хорошому фотопапері і правильних настройках можуть забезпечувати цілком гідний по якості друк фотографій Львів - знімки будуть практично не відрізняються від професійних, роздрукованих на фотопринтері.

Якщо ви хочете для друку фотографій звернутися у фотосалон Львів, то вам варто знати, що в сучасних фотолабораторіях основна маса фотографій друкується на спеціальних машинах, які називають мінілаби. Це обладнання орієнтоване на друк фото Львів малих і середніх форматів - як правило, від 10 х 15 до 30 х 90 см включно. Особливість мінілабів полягає в оптимізації процесів під масовий фотодрук Львів. Сучасні мінілаби в сукупності з технологіями роботи по локальній мережі дозволяють здійснювати друк фото Львів 1000-1800 цифрових знімків 10 х 15 в годину і більше.

Крім мінілабів існують друковані машини для великих форматів. Лідером «великого формату» в наш час є італійський виробник Durst. В цілому технології друку на цих машинах такі ж, як на мінілабі. Основні відмінності полягають в можливих форматах друку фото, роздільній здатності і колірному охопленні, який, як правило, трохи вище для великих машин. Якщо мінілаби орієнтовані на типові формати, то машини великого формату дозволяють друкувати довільні розміри в межах максимально можливого.

4. ЯК ВИБРАТИ ПАПІР ДЛЯ РОЗДРУКУ ФОТОГРАФІЙ?

Якщо ви робите роздрук фотографій Львів вдома, то ви можете експериментувати з різними типами паперу. Крім базового матовою і глянсового паперу, існує безліч різновидів, і, безумовно, назвати якийсь один кращий просто неможливо - різні типи паперу дають різний результат, і все залежить від того, що ви хочете отримати. Вам варто побути дослідником і поекспериментувати з кожним типом фотопаперу. Якщо ж ви хочете звернутися у фотосалон Львів, тоді там вам запропонують найкращі варіанти фотопаперу на яких здійснюється професійний друк фотографій. Ціна виготовлення фотографії, при цьому може відрізнятися, в залежності від того, який папір ви виберете.

Роздрук фотографій Львів

5. ПРОБЛЕМА З ВИСОКОЮ РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ

Читаючи це, ви напевно задавалися питанням, чому б не зберігати всі знімки з високою роздільною здатністю, наприклад, в 300 dpi. Але якщо ви хоч раз редагували фотографію в 300 dpi, то могли помітити, що на кожну зміну такого фото витрачається багато часу. Якщо зберігати всі свої фотографії у високій якості, то жорсткий диск скоро переповниться, та й пам'ять камери не безмежна. І все ж, багато комп'ютерів і цифрові камери відрізняються високою потужністю і можливістю швидкої обробки даних.

Роботу з цифровими зображеннями для подальшого друку фотографій найкраще виконувати в форматі файлів RAW, але знову ж таки, ми стикаємося з проблемою зберігання при великій кількості таких файлів або з питанням швидкого заповнення карти пам'яті у фотокамері при зйомці в RAW. Проте, пам'ятайте, що файли RAW дають набагато більше гнучкості, як в плані постобробки і глибини кольору, так і в плані відображення більшої кількості деталей при друку фото великих розмірів.

6. НАЙБІЛЬШ ГРУБА ПОМИЛКА ПРИ ДРУЦІ ФОТОГРАФІЙ

Ви здивуєтеся, але здійснюючи фотодрук Львів, більшість людей в своїх невдачах з виходом непривабливих фото звинувачує принтери чи комп'ютери. Насправді, найбільші помилки фотографи роблять під час обробки фотографій під час друку. За логікою нам здається, що якщо зробити знімки трішки різкішими, вони і після друк фотографій Львів будуть більш чіткими. Подумайте ще раз. Ступінь наведення різкості повинен співвідноситися з розміром фото, в якому буде здійснюватися роздрук фотографій Львів, і це вкрай важливо враховувати. Те, що ви бачите в цифровому форматі, при друці буде виглядати зовсім по-іншому, так що будьте з інструментами підвищення різкості обережніше.

 

ФОТОДРУК ЛЬВІВ. ДРУК ФОТОГРАФІЙ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Поекспериментувати з друком фотографій вдома буде корисно фотографам будь-якого жанру, і на те є кілька причин. Перш за все, ви краще зрозумієте фотографію в цілому і краще відчуєте свої роботи. Ви побачите щось нове - матеріальне свідчення своєї роботи без всякого фонового підсвічування. Є в цьому щось особливе.

Друк фото Львів - це ще одна приємна сторона фотографії, що приносить задоволення, яку, на жаль, ми сьогодні обходимо увагою, адже знімаємо, в основному, для онлайн-публікацій. Це, звичайно, не втрачене мистецтво, але ним вже точно часто нехтують. Можна робити роздрук фотографій Львів в маленькому і великому форматі, робити широкі знімки і обрізані - можливостей море, і обмежуються вони лише вашим обладнанням.

 

ДРУК ФОТО ЛЬВІВ. ЯКЩО ВСЕ ВИХОДИТЬ ГІРШЕ НІКУДИ?

Коротше, якщо ви зробили все, що могли, а очікуваний результат все одно невдалий, зверніться до професіоналів. Адже якщо для вас це звучить занадто складно, є й інші варіанти. Є багато місць, де можна роздрукувати фото, де фахівці самі подбають про всі налаштування, а ви лише заберете додому роздруковані знімки - в найкращому вигляді. Багато фото центрів настільки якісно працюють, що ви практично не знайдете різниці між цифровим зображенням на моніторі і роздрукованою фотогрфією.

Фотодрук Львів

 

ДЕ ЗРОБИТИ РОЗДРУК ФОТОГРАФІЙ ЛЬВІВ. ЦІНА ФОТОДРУКУ?

Якщо ви звертаєтеся у фотосалон Львів для роздруку фотографій, то ви очікуєте отримати хороший сервіс та друк фотографій Львів найпоширеніших форматів з хорошою якістю. А ще важливо, доступні ціни, швидкий термін виконання замовлення, зручність добирання, зручний графік роботи фотоцентру та інші приємні для нас нюанси.

В мережі друкарень КопіБум ви можете здійснити фотодрук Львів розміром 10х15, 15х20 та 20х30 см. на глянцевому та матовому папері за доступними цінами. Нашою перевагою є те, що ми на місці до години часу робимо друк фотографій Львів. Ціни на наші фотографії середні на ринку і визначаються форматом фотографій і тиражом. Всі фотографії друкуються на професійному фотопринетері Epson L800, який був розроблений спеціально для професійного друк фотографій Львів. Перед друком ви завжди можете отримати консультацію в наших спеціалістів по всіх запитаннях, які вас цікавлять.

А ще ви можете скористатися іншими нашими послугами: ч/б та кольоровий ксерокс та роздрук, широкоформатний друк, зшивання документів, ламінування, скануванняполіграфічні послуги, виготовлення фотосувенірів (фотогорняток, фотоподушок, магнітів тощо).