Зразки наших робіт:
Ціни на широкоформатний друк

Друк на ватмані А2, А1

Широкоформатний друк А21-9 шт.10-... шт.
Ч/б креслення30,0020,00
Ч/б малюнок60,0040,00
Кольорове креслення60,0040,00
Кольоровий малюнок100,0070,00
Кольорове фото на фотопапері 120,0090,00

 

Широкоформатний друк А11-9 шт.10-... шт.
Ч/б креслення60,0030,00
Ч/б малюнок90,0070,00
Кольорове креслення 90,0070,00
Кольоровий малюнок170,00130,00
Кольорове фото на фотопапері 200,00160,00

* Ціна вказана за друк на ватмані 150 г.

Що таке широкоформатний друк

Цікаві факти як зробити широкоформатний друк

Широкоформатний друк – рушій реклами. Друк А1 та друк А2, найбільш часто використовувані формати. Скористатися послугою широкоформатного друку у Львові можна в нашій компанії по найкращій ціні.

Широкоформатний друк Львів

 

Коли ви хочете донести до суспільства будь-яку важливу інформацію, скористайтеся послугою друку у великому масштабі. Широкоформатний друк – це струменевий або лазерний чорно-білий чи різнокольоровий друк інформації будь-якого змісту, на плотері. Привітати з днем народження, або розрекламувати важливу подію у місті – це лише маленька частина того, для чого потрібен широкоформатний друк. Львів – це обласний центр, у якому легше за все донести важливу інформацію до містян та гостей, саме за допомогою друку на плотері. До речі, плотер – це широкоформатний принтер, за допомогою якого можна роздрукувати тексти, зображення, будь-що, на папері форматом А0, А1 та А2. 

Широкоформатний друк А1, А2 або А0 формата може бути зовнішнім та інтер’єрним. Для зовнішнього друку використовуються сольвентні чорнила. Головна їх перевага у стійкості до вигорання або стирання зображення. Але мінусом використання сольвентних чорнил вважається незначний розплив малюнка, через велику краплю. В інтер’єрному друку краще менший масштаб, наприклад друк А2. Використовуються екосольвентні чорнила, тому зображення у даному типі друку більш чітке, але зовсім не витримує впливу зовнішніх факторів середовища. Якщо вам раптом знадобився терміновий широкоформатний друк. У Львові, ціна на друк в особливо великих розмірах дуже приваблива. Саме в нашій компанії ви отримаєте якісний друкований матеріал будь-якого змісту, в найкоротші терміни.

 

НЕДОРОГИЙ ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК, ЛЬВІВ НАДАЄ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ ЗА НАЙКРАЩУ ЦІНУ

У теперішній час існує перенасичення інформаційними ресурсами. Телебачення, Інтернет, рясніє від різноманіття реклами. А якісна реклама – це головний крок до успіху будь-якої кампанії. Неможливо заохотити споживача звичайним оголошенням наприклад про акції від магазину. Потрібно скласти відповідний текст бажано з необхідним зображенням. А все це приверне увагу більшості людей тільки в тому випадку, якщо це буде широкоформатний друк розташований на стенді, на прохідному місці. Великомасштабний друк А1 зазвичай може знадобитися у наступних випадках:

 • при написанні рефератів, курсових та дипломних робіт на технічні теми, де потрібна розгорнута схема певного механізму;
 • при створенні шаблону для швейного мистецтва, буде у нагоді друк А2. Львів – західна частина країни, яка славиться чудовими майстринями, здібними створити гарну національну одежу;
 • при створенні плакатів, або для презентаційних стендів;
 • при оформленні колажів на будь-який смак;
 • при оформленні дизайну інтер’єрів;
 • при створенні фотопортретів.

Мабуть немає нічого такого, що не можна було б не роздрукувати, друк на кружках, на одязі тощо. Головне, це творчий підхід до процесу. Яким і може похвалитися наша дружня команда. Завітавши до нас, крім якісних послуг, ви отримаєте ще й купу позитивної енергетики. Тож для отримання якісного матеріалу у великому масштабі, замовляйте широкоформатний друк у Львові. Ціна на послуги відрізняється за оформленням та типом формату.

 1. Друк А2. Львів в обличчі нашої компанії пропонує друк у чорно-білому кольорі, який коливатиметься від 20 до 30 грн. за один аркуш. Кольоровий друк у такому ж форматі становитиме від 30 до 70 грн. також за один аркуш.
 2. Друк А1 у чорно-білому кольорі коливатиметься від 25 до 30 грн. за один аркуш. Друк такого ж формату у кольорі становитиме від 40 до 90 грн. за один аркуш.
 3. Широкоформатний друк формату А0 у чорно-білому кольорі буде від 40 до 60 грн. за один аркуш. Друк у кольорі цього ж формату коливатиметься від 55 до 165 грн. за один аркуш.

Різниця в ціні залежить від обсягу відсоткової заливки паперу. Насамперед треба визначитися з метою друкованого матеріалу та місцем його розташування. Адже якість самого матеріалу має велике значення, та грає майже головну роль у довгостроковості готового зразка. Друк А1 у Львові, в нашій компанії, може відбуватися кількома методами. Обирайте найзручніший, та  насолоджуйтесь якісним результатом.

 

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК У ЛЬВОВІ, ЦІНА, ПЕРЕВАГИ ТА ІНШІ НЮАНСИ ЯКІСНОГО РОЗДРУКУВАННЯ

Використовуючи різні технології широкоформатного друку, варто звертати увагу не тільки на їх переваги, але і на недоліки. Щоб остаточно вирішити який саме друк А1 буде для вас оптимальним, треба ознайомитися з загальною інформацією про широкоформатний друк. Львів, а саме наша компанія в цьому місті, може запропонувати вам скористатися трьома типами широкоформатного другу. Наприклад, широкоформатний друк водними чорнилами окрім переваги застосування в дизайні інтер’єрів, має наступні недоліки:

 • заборона застосування даних зразків на вулиці. Дощ, яскраве сонце, або пил, можуть швидко зіпсувати зовнішній вигляд плакату або стенда;
 • висока вартість витратного матеріалу, і як кінцевий результат – висока ціна на готовий примірник.

Якість друкованих виробів виготовлених з використанням водних чорнил дуже висока. Але враховуйте, місце його розташування, мінімум такий об’єкт повинен бути хоча б під навісом, а краще всередині приміщення. Якщо розглядати друк А1 для зовнішньої реклами, можна скористатися технологією нанесення сольвентних чорнил на папір. Широкоформатний друк цього типу, також має певні переваги та недоліки:

 • прийнятна ціна;
 • високий рівень стійкості до стирання;
 • захист від погодних умов, завдяки особливому покриттю матеріалу;
 • неможливість застосування даного типу друку в інтер’єрному дизайні. Занадто велика крапля дає ефект розпливчастості картини в цілому, це помітно особливо поблизу. Але на великій відстані, візуальний ефект пропадає, картина виглядає чіткою і насиченою.

 

Широкоформатний друк А1, А2, А0. КопіБум

 

За відносно невелику ціну ви отримаєте якісний результат. Але пам’ятайте, що розташовувати примірник виконаний сольвентними чорнилами краще на достатньо великій відстані від очей. Яскравий Друк А1 завдяки спеціальному паперу з водовідштовхувальним ефектом буде привертати увагу людей досить тривалий термін. І ще один тип – роздрук А1 у Львові екосольвентними чорнилами, який теж має певні нюанси в експлуатації примірників.

 1. Ефектний вигляд приміщення, яке оформлене за допомогою інтер’єрного дизайну екосольвентними чорнилами.

 2. Висока вартість витратного матеріалу.

 3. Менша насиченість кольорів.

Друк А1 можна виконувати з використанням будь-якого з цих типів. Крім того, якщо вам потрібна кружка з фотографією найрідніших вам людей, ви теж можете звернутися до нас, і результат вас не розчарує. Самим допитливим клієнтам ми завжди раді відкрити завісу таємниці і показати майстерню, де працюють фахівці високого класу. Там, ви дізнаєтесь про технології виготовлення широкоформатного друку та інші цікавості.

 

ДЕТАЛЬНА ІНСТРУКЦІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ШИРОКОФОРМАТНОГО ДРУКУ

Як же виконується широкоформатний друк? Львів, тобто наша компанія яка розташована в цьому місті, познайомить вас з основними нюансами друку. Спочатку клієнт обирає текст, зображення, будь-що, те що треба роздрукувати. Далі він може обрати один із запропонованих нами шаблонів, або придумати свій – ексклюзивний зразок майбутнього плакату, схеми тощо. Потім, обираємо формат, друк А1, А2 або А0, за вибором клієнта. І насамкінець, лист з обраним форматом розташовується в плотері та роздруковується. Для легкості, класифікуємо це все по пунктах.

 1. Промальовування зразка за допомогою комп'ютерної програми. Обговорюються всі деталі, шрифт та його розмір, бажані у використання кольори, розмір зображень, якщо вони мають бути та відсоток заливки загального фону.
 2. Вибір необхідного формату в роздрук. А1, у Львові користується великою популярністю. Це золота середина між занадто великим або меншим форматом.
 3. Доробка кінцевого результату на комп’ютері.
 4. Роздрукування готового примірника.

Весь період роботи з конкретним замовленням може займати від 30 хв. до максимум одного дня. Деякий друк А1 формату може виконуватися в лічені хвилини перед клієнтом. Це залежить від складності роботи та вимог замовника. Також має значення й матеріал який буде застосовуватися для певного замовлення. Матеріали можуть відрізнятися за технічними параметрами, які будуть застосовуватися в друк А1. Львів та наша компанія конкретно може запропонувати декілька видів матеріалу для роздруку, а саме:

 • папір постерний. Вологостійкий папір з щільністю 150 г/м², який використовується для друку плакатів, афіш, схем, креслень;
 • папір Blueback. Також вологостійкий папір, але за однією стороною синього кольору. Це дозволяє застосовувати друк А1 формату та клеїти його на основи будь-якого кольору. Щільність паперу становить 115 г/м²;
 • самоклеюча вінілова плівка може бути глянцевою або матовою. Глянцеву застосовують на вулиці, а матову всередині приміщень;
 • художній холст для друку фотокартин.

На кераміці дуже вдало застосовується самоклеюча плівка. Наприклад, кружка що змінює колір, оброблена плівкою, яка взаємодіє з високою температурою рідини в кружці. Насправді все просто, секрет в подвійному накладанні різних зображень на поверхню виробу. Якщо хочете отримати вдалий широкоформатний друк у Львові, звертайтесь до нас, окрім якісного друку, ви ще й отримаєте кваліфіковану рекомендацію щодо обслуговування роздрукованого виробу.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ДОВГОСТРОКОВОГО ЗАСТОСУВАННЯ ШИРОКОФОРМАТНИХ ВИРОБІВ З ПАПЕРУ ТА ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ

Якщо для реклами вам потрібен роздрук А1. Львів – ідеальне місто для втілення будь-яких бажань. Наші рекомендації допоможуть зробити вашу рекламу ефективною. Наприклад, друк А1, по-перше, уважно продумайте текст. Лаконічний посил, набагато краще просторових висловів. По друге, 30-40 відсотків залиште без змісту. Так, загальна картина буде привертати більше уваги. По третє, друк А2 у Львові треба робити з відповідним розміром шрифту. Занадто великі літери будуть зливатися в одну пляму, а маленькі просто ніхто не побачить на відстані. 

Друк А1, А2 КопіБум

 

І нарешті, думайте насамперед про зручність читання інформації, якщо ви використовуйте друк А1. Львів та його жителі віддають перевагу високій якості інформування. Не потрібний зміст, просто фільтрується. Отже, враховуйте всі нюанси, прислухайтеся до наших фахівців, продумайте всі можливі варіанти оформлення широкоформатного друку, тільки в цьому випадку результат перевершить всі очікування.