Замовити ламінування документів

Ламінування документів — це процес нанесення на аркуш паперу прозорої плівки–ламінату. Основною метою ламінування є захист документу від впливу зовнішніх факторів та значне продовження терміну експлуатації документу. Ламінування захищає як від вологи та пилу, так і механічного впливу. Ламінування дозволяє легко очищати документ від забруднень при вологому прибиранні. 

Найчастіше наші клієти замовляють ламінування документів (свідоцтва, грамоти, сертифікати, дипломи, студентські та учнівські квитки, ідентифікаційні коди), або ламінування поліграфічної продукції (візитки, меню, каталоги, бейджі, листівки, папки). Ціна на послуги ламінування визначається накладом, форматом документа та видом ламінування. 
 
Конвертне ламінування1 шт. 2-9 шт.10-... ст.
Лист А6 (111х154 мм)30,0020,0015,00
Лист А5 (154х216 мм)40,0030,0020,00
Лист А4 (216х303 мм)50,0040,0030,00
Лист А3 (303х426 мм)65,0055,0040,00

Наша друкарня пропонує два основних види ламінування документів: конвертне (пакетне) та рулонне ламінування.

Конвертне ламінування – це найпоширеніший вид ламінування для документів формату А5, А4, А3. Його суть в тому, що документ поміщається у спеціальну плівку-конверт і разом подається в ламінатор, який пропускає їх через гарячі вали і разом спаює докупи. Таке ламінування документів може виконуватися глянсовою або матовою плівкою і бути лише двостороннім.

Рулонне ламінування – це ламінування, яке виконується через спеціальний рулонний ламінатор. В цьому випадку плівка подається з рулонів і його можна виконати шириною 330 мм. Таким чином, ламінується більшість поліграфічної продукції, а ламінація може бути як двосторонньою, так і односторонньою. Плівка зазвичай тонша ніж при конвертному ламінуванні.

 

Ламінування документів у Львові. Що варто знати?

Найпростіше ламінування документів, надрукованих на звичайному офісному папері А4, 80 г. можна зробити в будь-якому копіцентрі. Це доволі поширена послуга і вона користується великим попитом. Проте, якщо вам потрібно заламінувати документи на щільному папері (дипломи, подяки), або велику кількість, то не кожен ламінатор з цим справиться.

Справа в тому, що дешеві ламінатори, як правило, не мають регулювання температури і вони виконують ламінування паперу при середній температурі 100 градусів. Але якщо ламінатор довгий час ламінує, тоді вали сильно нагріваються і він може перегріти документ, в результаті чого, він вкриється пухирцями і буде зіпсований. З іншої сторони, якщо папір щільний, тоді дешевий ламінатор не зможе в повній мірі прогріти його і плівка буде мутною та з часом почне відклеюватися.

Для того, щоб ламінатор міг ламінувати документи довгий час та папір різної щільності, у нього має бути регулювання температури, швидкості та більша кількість валів. Як правило, такі ламінатори використовують вже в цифрових друкарнях, поліграфічних салонах та потужних копіцентрах.

Також часто виникає потреба в односторонньому ламінуванні поліграфії. Для цього використовують рулонні ламінатори, які є як правило лише в друкарнях. Одностороннє ламінування забезпечує покриття продукції тонкою матовою або глянцевою плівкою, що інколи навіть не відчутно на дотик, але вона додає естетичний ефект та додатковий захист.

 

Ламінування документів та поліграфії в друкарні КопіБум

В нашій друкарні можна замовити ламінування фотографій, поліграфії, документів формату А6-А3, паперу різної щільності. Крім того, ми надаємо цілий ряд супутніх послуг: кольоровий друк А4, А3, друк фотографій, зшивання документів на пружину, скобу, в тверду палітурку, порізка паперу, заокруглення кутів тощо.