Ціни на послуги дизайнера поліграфії
Розробка дизайну та редагування існуючих макетів

В нашій друкарні можна замовити розробку дизайну поліграфії різної поліграфічної продукції: листівок, візиток, сертифікатів, наклейок, банерів, квитків, бірок тощо.

Також виконуємо редагування вже існуючих макетів. Змінюємо текст, зображення, розміри, налаштовуємо кольори, готуємо макети до відповідності вимог друку.

Дизайн поліграфіїЦіна (грн.)
Банер500
Бейдж500
Бірка, цінник500
Блокнот обкладинка 500
Блокнот обкладинка + листи 700
Брошура / каталог обкладинка 500
Брошура / каталог за 1 ст.150
Бланк фірмовий400
Буклет850
Візитка500
Закладка для книги500
Запрошення500
Календар перекидний (13 ст.)1800
Календар кишеньковий500
Квиток500
Конверт500
Кубарики400
Листівка, флаєр500
Меню-буклет850
Меню А5, А4, А3500
Меню за 1 ст.150
Наклейка500
Наклейка для вітрин, дверей500
Стікерпак850
Папка фірмова500
Плакат, постер500
Пластикова картка500
Сертифікат500
Сувенірна продукція500
Логотип1000
  
Додрукарська підготовка50
Редагування макету150
Відмальовка логотипу (легка)200
Відмальовка логотипу (складна) 1000
Підбір шрифту за зразком100
Персоналізація поліграфії за 1 ст. 5


Щоб замовити розробку дизайну поліграфії, залиште заявку на сайті або телефеонуйте!

Поліграфічний дизайн

Замовити дизайн друкованої продукції у Львові

Оперативна друкарня КопіБум пропонує вам послуги дизайну поліграфії у Львові. Наші дизайнери – професіонали своєї справи. Особистий фахівець уважно вислухає всі ваші побажання, вимоги та із задоволенням виготовить унікальний дизайн поліграфії для будь-яких ваших цілей. Верстальники зроблять все можливе і неможливе для виготовлення якісного та ексклюзивного продукту, щоб ви досягли максимальної віддачі від рекламної кампанії.

У світі якісна рекламна компанія вирішує все. Одним із початкових факторів успішної реклами є відтворення оригінального дизайну. Грамотно розроблений макет — це запорука гарної поліграфічної продукції, що запам'ятовується.

 

Поліграфічний дизайн та що варто про нього знати

 

Поліграфічний дизайн та що варто про нього знати

Графічний дизайн у поліграфії може бути дуже різноманітним. Але більшу частину його займає бізнес. В усіх сферах бізнесу є поліграфічний дизайн.

 • Ділова поліграфія. Папки та візитки для компаній.
 • Рекламна продукція. Листівки та флаєри, календарі різних типів, каталоги та журнали.
 • Масова поліграфія. Авторські книжки, газети, періодичні видання.
 • Побутова поліграфія. Коробки, наклейки та стікери, пакети ПВД, паперові пакети з логотипом.

Дизайн друкованої продукції - це насамперед на що звертає увагу клієнт. Подобається чи не подобається йому на це впливає багато факторів, а саме як розташовані елементи, які кольори використовуються і текст в друкованій продукції. Це три основні складові поліграфічного дизайну (він же друкований дизайн). Якщо всі ці три параметри дотримуватися, то навіть новачок зможе зробити якісний і красивий макет, який правильно нестиме інформацію, закладеного в нього.

 

Замовити розробку дизайну поліграфії в друкарні КопіБум

 

Дизайн друкованої продукції. Вартість розробки

Вартість розробки дизайну друкованої та рекламної продукції залежить від складності роботи (витраченого часу на макет) та виду послуг. Тобто, якщо один замовник точно знає, чого він хоче і надає необхідні малюнки, фотографії або начерки, а другий замовник не знає, що він хотів би бачити на дизайні макета або хоче побачити безліч варіантів, і повністю розраховує на дизайнера, то це зрозуміло , що послуги дизайнера у Львові в наведених випадках не можуть коштувати однаково. У будь-якому випадку, наші ціни на дизайн поліграфії вас приємно здивують і, безперечно, порадує готовий дизайн реклами. Якщо вам потрібен якісний дизайн поліграфічної продукції, звертайтесь!

 Як відомо, хороша рекламна компанія працює не тільки тоді, коли її бачать, але і коли вона запам'ятовується і обговорюється надалі, тому, звертайтеся до нас і наші дизайнери зроблять вам креативний дизайн поліграфії будь-якої складності, яким ви, безсумнівно, залишитеся задоволеними.

 

Дизайн друкованої продукції. Ціна послуги

 

Дизайн візитки – найпоширеніший запит для графічного дизайнера

Складається враження, що з все більшою цифровізацію світу попит на друковані візитки відпадає. Але як показує наш досвід, розробка дизайну візиток користується найбільшим попитом серед усіх замовлень на розробку дизайну поліграфії. Щоб створити макет візитки, потрібно задіяти не лише креатив, але й знати технічні вимоги яким має відповідати макет візитної картки:

 • Розмір візитки стандартного формату 90х50 мм., а євроформату 55х85 мм.
 • Макет візитки повинен мати поля для порізки +2 мм. з кожної сторони.
 • Вся важлива інформація не повинна заходити за межі лінії безпеки, це не менше 3 мм. від лінії порізки.
 • Якщо макет візитки зберігається у векторному форматі, то всі шрифти повинні бути переведені в криві, а якщо у растровому форматі, тоді роздільна здатність повинна дорівнювати 300 DPI.

Створити макет візитки можна самостійно в багатьох сучасних онлайн-редакторах дотримуючись вищенаведених рекомендацій. Проте, якщо для уся ця термінологія надто складна, тоді скидайте ваш дизайн-макет візитки нам і наші дизайнери відкорегують його до потреб друку.

Розробка дизайну візиток – це послуга, яку з радістю виконують наші дизайнери, вони допоможуть вам підібрати шрифти, кольори, задати всі необхідні розміри для друку. Також паралельно дизайнери можуть розробити дизайн листівок, дизайн брошур чи дизайн буклетів.

Дизайн візитки. Вимоги до розробки макету

 

Як замовити розробку дизайну поліграфії у Львові?

Щоб замовити поліграфічний дизайн в нашій друкарні, потрібно сформувати технічне завдання, яке включає:

 • Тип виробу (дизайн папок, дизайн банерів, дизайн меню, дизайн календарів та ін.).
 • Формат, орієнтація (А4, А5, А6; альбомна чи книжкова орієнтація).
 • Стиль (опис бажаного враження, «емоційне сприйняття» потенційним клієнтом.)
 • Вимоги (композиція, фотографії, шрифт тощо)
 • Приклади (дати посилання або картинки робіт, що сподобалися.)
 • Текст, який має бути на макеті, графічні елементи, логотипи, фотографії.

Щоб розробити дизайн поліграфії необхідно надіслати всю перелічену інформацію нам на електронну пошту або в месенджери. Чим точніше і конкретніше складено завдання, тим дешевшою і швидше буде робота дизайнера.

Розробка дизайну поліграфічної продукції в друкарні дозволить отримати якісну рекламну поліграфію під ключ. Після розробки дизайну ми виконаємо якісний поліграфічний друк, а далі поріжемо папір на потрібний розмір, за потреби виконаємо ламінування, бігування, заокруглення кутів, зшивання на пружину або скобу тощо. Звертайтесь!