Замовити друк бірок:

Кольоровий лазерний друк бірок на крейдованому папері щільністю 300 г. 

Замовити

Кольоровий лазерний друк бірок на крейдованому папері щільністю 300 г. 

Замовити

Кольоровий лазерний друк бірок на крейдованому папері щільністю 300 г. 

Замовити

Друк бірок для одягу

Замовити етикетки для одягу, бірки, ярлики, лейби

Бірки та ярлики - це невеликі друковані вироби, що містять важливу інформацію про продукт: назву, найменування та логотип виробника, дату виготовлення, термін придатності та інші відомості. Сьогодні вони використовуються для продажу практично будь-якої продукції. В нашій друкарні можна замовити виготовлення бірок різних форм та розмірів.

Що ми пропонуємо:

 • Можливість виготовлення бірок різного розміру, від 5х5 см. і аж до 30х40 см;
 • виготовлення ярликів на крейдованому папері або дизкартоні 300 г.;
 • повноколірний односторонні або двосторонній друк;
 • виготовлення з макету замовника або допомога зі створенням дизайну;
 • оперативний друк бірок в межах 1-2 днів;
 • кур'єрська доставка по Львову та Україні.

Щоб зробити замовлення або отримати консультацію, залиште заявку на сайті і ми зв’яжемося з вами.

 

Бірки для одягу. Особливість продукції

Ярлики і бирки для одягу міцно узвичаїлися в житті сучасної людини, адже це зручний спосіб залишити фірмовий знак компанії та повідомити споживача щодо детальної інформації про товар. Бірки та їх аналоги використовувалися для маркування продукції навіть у давнину. Сьогодні їх використання зумовлене не лише бажанням виробника виділити свої товари серед товарів інших виробників, а й вимогами законодавства у сфері торгівлі.

Бірки для одягу та ярлики становлять особливий інтерес і з погляду маркетингу. Яскраво оформлені та стилізовані засоби маркування стають інструментом для привернення уваги покупців. До масового поширення друку до оформлення ярликів залучали художників, використовували ручний розпис для прикраси та боротьби за інтерес споживача. Сучасне друкарське обладнання та методи післядрукарської обробки дозволяють виготовити бірки не менш оригінальні та унікальні вироби.

Професійний друк бірок для одягу – значуща інвестиція в бізнес та одна з основ успішної рекламної кампанії. Грамотний дизайн, якісний друк та обробка дають виробникам відчутну конкурентну перевагу. При цьому витрати на виготовлення бірок та ярликів мінімальні завдяки низькій собівартості одного екземпляра даної поліграфічної продукції.

Виготовлення бірок у Львові в друкарні КопіБум

 

Виготовлення бірок: технології і процес

Для виготовлення бірок для одягу використовуються різні матеріали: стандартний папір, дизайнерський папір та картон щільністю 250 г/м2. Друк картонних бірок із дизайнерського паперу вигідніший. Хоча вартість поліграфічних виробів із щільного матеріалу вища, ніж вартість аналогічних виробів із простого паперу, такі бірки на одяг міцніші і довше виконують свої функції. Стандартні ярлики мають прямокутну форму, проте за бажанням замовника можливий друк поліграфічної продукції незвичайної форми.

Кольоровий друк бірок наноситься як на одну, так і дві сторони ярлика одночасно. Двосторонній повнокольоровий друк 4+4 кращий, оскільки надає виробу більш виграшний зовнішній вигляд. Залежно від потреб замовника для ідентифікації бірок здійснюється персоніфікація чи нумерація. Персоніфікація - це створення виробу в одиничному екземплярі; нумерація, своєю чергою, є проставлення номера кожному екземплярі.

 

Бірки на одяг. Переваги використання

Бірки на одяг та ярлики є невід'ємним маркетинговим атрибутом та частиною передпродажної підготовки товарів. Приймаючи рішення замовити бірки для одягу, ви можете обрати вироби у стриманому стилі, з мінімумом інформації, так і роздрукувати бирки з логотипом у незвичайній мальовничій формі.

Замовляючи друк бірок для одягу у Львові або ярлики для продукції, замовник вирішує одразу кілька завдань:

 • надання інформації про товар;
 • підвищення впізнаваності бренду;
 • формування іміджу;
 • збільшення продажів;
 • підвищення довіри та лояльності покупців.

 

Замовити бірки для одягу, ярлики, етикетки, лейби. Доступні ціни

 

Ярлики та бирки з логотипом – це Ваш чудовий рекламний інструмент

Може здатися, що якісна бирка – це розкіш, проте може це необхідність? Саме такі деталі, як красиві етикетки для одягу, підкреслюють статус рекламованої речі, її приналежність до певного класу та прагнення виробників до високого рівня обслуговування. Тому виготовлення бірок з логотипом не просто дає можливість покупцеві оцінити характеристики виробу, але й чудовий рекламний інструмент.

Ярлики або бирки – це один із способів маркування виробів. Бірка для одягу містить докладну інформацію про продукт, його розмір, склад і фірму-виробника. Крім того, на ній зазначаються вартість, логотип компанії, додається докладна інструкція щодо використання (за потреби) або зазначаються інші відомості.

 

Друк бірок. Види продукції

За бажанням замовника можна виготовити різні види бірок: заламіновані або зігнуті бирки, ярлики можуть мати люверс (спеціальне металеве колечко) або інші доповнення. Крім того, ми даємо можливість нашим клієнтам самостійно вибрати колір, форму, шрифт та дизайн виробів. Стримані класичні чи яскраві та незвичайні – які б етикетки для одягу ви не вибрали, можете бути впевнені, що їхня якість буде на найвищому рівні.

Друкарня КопіБум здійснює виготовлення бірок таких видів:

 • прості прямокутні бирки;
 • з круглим отвором збоку або зверху:
 • бирки з паперу з євро отвором;
 • з бігівкою;
 • подвійні ярлики з картону та кальки з люверсом;
 • фігурні та вирубні бирки.

 

Друк бірок для одягу та іших виробів. КопіБум

 

Де замовити бірки для одягу у Львові?

Цифрова друкарня КопіБум здійснює виготовлення ярликів у Львові різних розмірів: від найменших аж до формату А3. Можемо надрукувати бірки з різним дизайном з урахуванням усіх побажань клієнта. Ми покажемо зразки паперу, на яких друкуються бирки, розповімо про технології друку, підберемо ідеальні поєднання кольорів і розповімо, на чому можна заощадити.

Терміни виготовлення бірок залежать від накладу та загального завантаження друкарні. Тим не менш, ми завжди йдемо назустріч клієнту, і якщо ваше замовлення не терпить зволікань, ми готові виготовити етикетки для одягу, ярлики та бирки протягом одного робочого дня. Однак вартість послуг при цьому буде дещо вищою.

Завдяки сучасним технологіям, низьким операційним витратам, грамотно проведеній кадровій політиці, використанню новітнього обладнання та зацікавленості у довгостроковій співпраці друкарня КопіБум готова запропонувати вигідні ціни у Львові на виготовлення бірок. Щоб дізнатися точну вартість виготовлення бірок, звертайтесь за вказаними телефонами та наш консультант відповість на всі запитання. А також, в разі потреби, допоможуть з вибором іншої поліграфічної продукції: наклейок, флаєрів, листівок, папок, меню, візиток, буклетів, каталогів тощо.