Замовити друк бейджів:

Друк на щільному поліграфічному папері з кріпленням на шнурку. Розмір можна обирати довільний.

Замовити

Друк на поліграфічному папері з розміщенням в пластиковому чохлі та з кріпленням на шнурку. Можна вибрати декілька розмірів.

Замовити

Друк на металевих бейджах з віконечком. Колір: золото або срібло. Кріплення на шпильку. Розмір 70 х 40 мм.

Замовити

Друк бейджів в КопіБум

Замовити виготовлення бейджів у Львові

Бейджі - це невеликі картки, що дозволяють швидко ідентифікувати людину, отримати інформацію про її рід діяльності та функції, які вона виконує на тому чи іншому заході. Це обов'язковий атрибут консультанта, лікаря, офіціанта. Ці вироби також можна побачити у співробітників компаній, офісних працівників та продавців-консультантів. Також при проведенні ділових, наукових зустрічей, навчальних семінарів, прес-конференцій, ярмарків та виставок різної продукції всім учасникам та відвідувачам видаються бейджі. 

В нашій друкарні КопіБум можна замовити виготовлення бейджів з вибором таких опцій:

 • Матеріал: папір, пластик, метал.
 • Кріплення: на шпильці, на шнурку.
 • Форма: 70х40, 80х50 см. та інших розмірів.
 • Друк: повноколірний лазерний або сублімаційний.

Якщо Ви бажаєте замовити бейджі або отримати консультацію, залиште заявку на сайті і ми зв’яжемося з Вами.

 

Замовити бейджі у Львові. Детальніше про послугу

Замовити виготовлення бейджів у Львові ви можете у цифровій друкарні КопіБум. Пропонуємо вироби з постійними та змінними даними, з різними типами кріплення, а також з різних матеріалів на вибір. Зі зразками та цінами на продукцію ви можете ознайомитися на сайті.

Виготовлення бейджів з логотипом використовують для створення іміджу організацій та як доповнення до уніформи персоналу. Цей нагрудний елемент як картки чи значка співробітника служить підвищення комунікативності з метою швидкої інформативності.

 

Замовити виготовлення бейджів у Львові

 

Де використовуються бейджі у Львові?

 • Бейджі для сфери обслуговування (для персоналу кінотеатрів, перукарень та салонів, працівників торгівлі);
 • Бейджі на культурно-масові заходи (друк бейджів для виставок, семінарів, конференцій);
 • Корпоративні бейджі, як елемент фірмового стилю, складової частини дрес-коду;
 • Медичні бейджі на замовлення. Наприклад бейджі в стоматологічні клініки, лікарні;
 • Бейджі для туркомпаній. Їх використовують для контролю складу групи туристів;
 • Виготовлення бейджиків та значків для силових структур (військові, правоохоронні органи).

 

Які бувають види бейджів?

Класифікація бейджів не є суворою, але вона допомагає визначитися з вибором варіанта виконання та оформлення виробу.

Розмір та форма бейджів

Бейджі на замовлення можуть бути будь-якої форми. Зазвичай це прямокутник розміром 70х40 мм, 80х50 мм. Однак ви можете замовити бейджі у Львові будь-якого розміру і вирізати їх у вигляді фігури, що повторює за силуетом логотип компанії.

 

Матеріали для виготовлення бейджів

Залежно від матеріалу ви можете замовити пластикові бейджі, металеві бейджі, паперові поліграфічні бейджі, а також вироби з оргскла, фанери або картону. Найбільш преміальний варіант – металеві бейджі, які виглядають дорого та солідно. Додатково рекомендується використовувати магнітне кріплення.

Популярне рішення – комбіновані бейджі-кишені, тобто: пластикова кишеня зі змінною карткою з паперу чи картону. Ми можемо зробити бейджі з різних матеріалів, а також виконати надрукувати логотип компанії на бейджах.

 

Замовити бейджі: металеві, пластикові, картонні

 

Друк бейджів. Способи нанесення інформації

Матеріал впливає на вибір того, як наноситиметься інформація. Друк бейджів може здійснюватися так:

 • лазерне гравіювання;
 • УФ-друк;
 • Сублімаційний друк;
 • друк на плівці і т. д.

 

Типи кріплення беджів

Плануючи замовити друк бейджів у Львові, ви маєте визначитися з типом кріплення. Доступно кілька варіантів.

 • Бейджі на магніті. Магнітні бейджі не псують одяг, і в цьому їхня головна перевага. Один елемент кріплення розташовується під піджаком (сорочкою, блузою), а другий зверху через шар тканини. Магнітні бейджі мають і мінуси – ненадійність кріплення на одязі дуже щільного матеріалу.
 • Бейджі на шпильці в пластиковому корпусі. Кріпляться за принципом шпильки чи брошки. Це надійне кріплення, яке випадково не розстебнеться, а отже, ви не втратите бейдж.
 • Бейджі на шпильці-крокодильчик. Також дуже надійне кріплення. З мінусів варто відзначити, що воно утворює складку на одязі, до якого кріпиться.
 • Бейджі на шнурку (бейдж на лан'ярді). Найчастіше такий варіант замовляють для конкретних заходів. Лан'ярди з логотипом додатково наголошують на приналежності до компанії.

Залежно від Ваших потреб Ви можете замовити бейджі з кріплення будь-якого виду. Готові вироби ми доставляємо по Львову та Україні.

 

Оперативний друк бейджів в друкарні КопіБум

 

Дизайн бейджів. Як підготувати макет для друку?

Розробляючи дизайн бейджів, потрібно врахувати декілька ключових факторів:

 • Розмір бейджів. При задаванні розміру макету, потрібно додати поля для обрізки, по 2 мм. з кожної сторони.
 • Якість зображення. Для поліграфічного друку підходить розширення 300 dpi. Якщо розширення менше, то якість друку бейджів може бути гіршою.
 • Формат файлу. Найкраще зберігати макет у форматі PDF. Також можна в інших форматах, але перед тим проконсультуватися з нашими дизайнерами.

Ви можете самостійно створити макет для бейджів згідно описаних вимог, або замовити дизайн бейджів у нас. Для отримання консультації, звертайтеся до наших спеціалістів.

 

Вартість виготовлення бейджів

Ціна бейджів залежить від декількох факторів. Головним з них є матеріал, з якого виготовляються ці вироби. Другим важливим фактором є тип друку. Найпоширеніші технології: сублімаційний та лазерний кольоровий друк бейджів. Ціна за цю послугу прораховується нашими менеджерами. Також на вартість друку бейджів впливає розмір виробу, тип кріплення, наявність готового макету, кількість штук, які треба виготовити. Чим більшу кількість замовляє клієнт, тим дешевша ціна виготовлення бейджиків.

Є гарний лайфхак. Ціна на бейджі з логотипом або ексклюзивним дизайном, як правило, висока. Тому можна робити їх із спеціальним змінним віконцем для змінної інформації. Так, ви можете використовувати бейдж повторно навіть після звільнення співробітника.

 

Замовити бейджі. Львів

 

Чому варто замовити друк бейджів у нас?

Можна довго аналізувати, де вигідніше замовити виготовлення бейджів у Львові. А можна звернутися до нас – і залишитися на 100% задоволеним результатом.

Ми – професіонали своєї справи. Знаємо, на чому можна заощадити бюджет замовника, а на які компроміси з якістю йти в жодному разі не можна.

Ми цінуємо ваш час. Якщо замовлення потрібно ще вчора, ми зробимо все можливе, щоб ви отримали його в максимально стислий термін.

Для нас ваше бажання – це закон. Будь-яке оформлення, будь-які матеріали та варіанти кріплення. Як ви скажете – так і буде.

Ми орієнтуємось у сучасних технологіях. Маємо надійне обладнання. Використовуємо лише перевірені матеріали. За такого підходу наші клієнти завжди отримують продукцію із солідним зовнішнім виглядом, навіть якщо вибирають економ-варіанти.

Ми можемо запропонувати бейджі на шнурку або кліпсі, при цьому ми також маємо можливість надрукувати металеві бейджі.

Якщо у вас виникають будь-які запитання щодо виготовлення бейджів на замовлення, залиште заявку на сайті або телефонуйте до наших спеціалістів. Ми оперативно зробимо паперові, пластикові або металеві бейджі з різним типом кріплення та бажаної форми. Звертайтесь!

P.S. В нашій друкарні також можна замовити: значки, візитки, флаєри, листівки, сертифікати, плакати, наклейки, брошури, буклети, блокноти, цінники та іншу поліграфічну продукцію.