Замовити друк плакатів
Ціна вказана в гривнях за 1 шт.

Папір білий крейдований, 130 г. Розмір 210 х 297 мм.

 • Наклад 1-9 шт. 25 грн
 • Наклад 10-24 шт. 20.1 грн
 • Наклад 25-49 шт. 14.6 грн
 • Наклад 50-99 шт. 11.3 грн
 • Наклад 100-199 шт. 9.8 грн
 • Наклад 200-299 шт. 8.7 грн
 • Наклад 300-... шт. 8.1 грн
Замовити

Крейдований білий папір, 130 г. Розмір 297х420 мм.

 • Наклад 1-9 шт. 55 грн
 • Наклад 10-24 шт. 39.7 грн
 • Наклад 25-49 шт. 28.3 грн
 • Наклад 50-99 шт. 20.5 грн
 • Наклад 100-199 шт. 18.3 грн
 • Наклад 200-299 шт. 17.2 грн
 • Наклад 300-... шт. 15.8 грн
Замовити

Друк афіш та плакатів у Львові

Корисна інформація про рекламні плакати

Здійснюємо друк афіш, плакатів, постерів, оголошень та інших рекламних та презентаційних матеріалів. 

Що ми пропонуємо:

- Роздрук афіш та плакатів формату А4, А3, А2;
- Афіші друкуються стандартно на папері товщиною 130 гр. В разі потреби можна обрати інший тип паперу.
- Друк може здійснюватися цифровим методом (вигідно до 500 шт), або офсетним (вигідно від 500 шт).
- Тираж друку від 10 шт. Можливий друк меншого тиражу за індивідуальну ціну.

Щоб замовити друк плакатів, залиште заявку і ми вам передзвонимо, або телефонуйте до наших менеджерів.

 

ДРУК АФІШ ТА ПЛАКАТІВ У ЛЬВОВІ. ВСЕ ЩО ВАРТО ЗНАТИ!

Одним з найбільш ефективних методів реклами поза інтернетом є друк плакатів та афіш і їх подальше розклеювання. Вони актуальні для анонсів фільмів і концертів, виставок, інших заходів, оголошення про розпродажі, відкриття магазинів і ресторанів, інших закладів і т. д.

Плакати та афіші відрізняються від інших видів рекламної та інформаційної поліграфії тим, що вони, на відміну від різних листівок, завжди односторонні. Пов'язано це з тим, що вони клеїться або кріпиться кнопками на будь-яку поверхню. Тому, робити друк двосторонньої афіші чи плакату просто немає сенсу.

Залежно від потреб клієнта, можна здійснити виготовлення плакатів в чорно-білих тонах або  в кілька кольорів / кольоровий друк.

Плакати у Львові зустрічається нам скрізь і на кожному кроці - на вулиці, в офісах, в метро, ​​в торгових центрах і т. д. Їх умовно можна поділити на такі типи:

 • Рекламні плакати - це може бути реклама товарів і акції на них в супермаркетах, розміщення спецпропозицій.
 • Інформаційні плакати - донесення будь-якого роду інформації до клієнтів і потенційних споживачів (відкриття нового магазину, ресторану і т. д.)
 • Агітаційні плакати - використовуються на передвиборних компаніях, їх масово поширюють на вулицях для залучення «голосів» виборців.
 • Афіші - з їх допомогою анонсують якусь подію - концерт, приїзд знаменитостей, вихід нового фільму і т. д. Афіші ефективно інформують всіх жителів про дану подію.
 • Календарі-плакати - даний формат підходить для виробництва настінних календарів, як корпоративних з логотипом і фірмовим стилем компанії, так і самих різних тематик, наприклад календар-плакат з фотографією знаменитості, музичного гурту і т. д.
 • Постери - можуть використовуватися як в рекламних цілях, так і в декоративних, наприклад: оформлення офісу мотивуючими постерами.
   

Плакати Львів

 

ДРУК ПЛАКАТІВ У ЛЬВОВІ. ІСТОРІЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДРУКУ!

Якщо говорити саме про технології, а не про роботу художників, то слід згадати про такий метод, як літографія. Він мав недолік - не дозволяв створювати барвисті зображення. Подібні технології використовувалися з кінця 18 століття. У 19 столітті кольорові плакати такого типу друкували видавці, щоб розповісти про нові книги. В ті часи надрукувати афішу могли собі дозволити не всі. Це вже не кажучи про великі тиражі, характерних для нашого часу.

Навіть з появою реклами в інтернеті, сайтів з анонсами фільмів, концертів та інших заходів, популярність рекламних афіш та плакатів не впала. Вони коштують дешево і дійсно допомагають продати квитки, підняти відвідуваність і т. д.

 

МЕТА ДРУКУ ПЛАКАТІВ ТА АФІШ

Зазвичай роздрукувати плакат або афішу потрібно для того, щоб якомога більша кількість людей, що відносяться до цільової аудиторії, отримало інформацію про майбутню подію.

Найпростіший приклад, який бачили всі, це афіша кіно. На ній є офіційний арт, назва в оригіналі або локалізації, імена акторів, режисерів та інших, назви компаній, що займалися зйомкою і реалізацією проекту. Також зазвичай є дата початку показів в кінотеатрі або щось в дусі «з жовтня в усіх кінотеатрах столиці».

Ще один популярний варіант - афіша концерту. Якщо в місті виступає зірка, популярна група, проводиться джазовий фестиваль або буде фінал пісенного конкурсу, створюється барвиста поліграфічна реклама. Від її візуальної привабливості залежить кількість проданих вхідних квитків. Не має значення, що це - рок афіша або оголошення про камерному концерті в міській філармонії. Подібним чином реалізована театральна афіша, що розповідає про постановку, яку ви можете побачити.

 

ВИБИРАЄМО СВІЙ ФОРМАТ

Зараз розміри кіно афіш та інших рекламних плакатів бувають різні. Найбільші, які кріплять на стінах в холі, зазвичай - А0 (1189х841 мм), або А1 (841х594 мм). Також випускаються інші стандартні розміри афіш:

 • А4 210 x 297 мм;
 • А3 297 x 420 мм;
 • А2 594х420 мм.

Далеко не кожна поліграфічна фірма може запропонувати клієнтам друк афіш А0, А1, А2. Адже для цього потрібне спеціалізоване обладнання. Технологія створення подібної продукції називається широкоформатний друк. Величезні принтери здатні здійснити друк плакатів шириною до метра. Це цілі друковані станції, що мають багато переваг, які мають складне управління, можливість програмування режимів роботи.

 

ПІДГОТОВКА ДО ДРУКУ ПЛАКАТІВ

Перш, ніж роздрукувати плакат чи афіші для заходу, їх потрібно створити в одній з популярних програм, скориставшись онлайн-сервісом, або доручивши завдання досвідченому дизайнеру.

Що потрібно пам'ятати, коли несете макет до друкарні?

 • Не залишайте недруковані елементи, мітки.
 • Використовуйте основні формати - TIFF і JPEG для растра, PDF і AI для вектора. Пам'ятайте, що програми і їх версії у дизайнерів і в друкарні можуть бути несумісні.
 • Використовуйте роздільну здатність 150 DPI для широкоформатних матеріалів і 300 DPI для стандартних.
 • Для стиснення файлів TIFF використовуйте методи LZW або ZIP. Шари об'єднуйте.
 • Не забувайте про вильоти під обріз.
 • В ідеалі використовуйте готовий шаблон з розмірами. Слідкуйте, щоб друковані елементи не виходили за межі друку.

Можуть бути й інші вимоги. Перед тим, як робити роздрук афіш, їх слід відразу дізнатися у поліграфістів, щоб потім не довелося все переробляти або доплачувати їм за цю роботу.

Друк плакатів та афіш у Львові

 

ДЕ ЗАМОВИТИ ПЛАКАТИ У ЛЬВОВІ?

Отже, вам потрібно роздрукувати певну кількість плакатів або афіш. Ви вибрали формат, у вас вже готовий макет, з якого буде здійснюватися друк плакатів. Львів має багато друкарень, тому пере друком потрібно визначитися з деталями - де, як, по якій ціні, наскільки швидко.

Якщо захід святковий, то готуватися слід, як мінімум за місяць, а краще відразу за два. Тому що бажаючих щось роздрукувати великими тиражами, буде дуже багато.

Пам'ятайте, що терміновий друк плакатів завжди означає додаткову оплату. До того ж, може виявитися, що це взагалі технічно неможливо. Найпростіший приклад – офсетний друк будь-якого типу. Робота довга, іноді до двох тижнів. Зробити швидко не можна. Навіть за гроші. Навіть за дуже великі. Вихід є – цифровий друк афіш та плакатів. Наприклад, терміновий друк афіш А3 можливий навіть на звичайному А3 + цифровому принтері. Мало у кого вдома стоїть обладнання такого формату. Зате в поліграфічних центрах їх завжди предостатньо.

Ще одне важливе питання, на якому папері друкують афіші, і чим відрізняються різні види матеріалу? Звичайний офісний папір не підійде. Потрібен дещо інший тип поверхні.

Не забуваємо, що афіші заходів часто висять на вулиці, піддаючись впливу атмосферних опадів. Тому, після дощу або снігопаду, вони повинні зберігати форму, а використовувана фарба не повинна розтікатися. Дешевий струменевий друк відразу ж розмивається.

 • Щільність матеріалу практично завжди стартує з позначки 115 г / м2. Популярні варіанти - 130, 150 і 170 г / м2.
 • Зазвичай застосовується якісний крейдований папір.
 • Після роздруківки може бути використано УФ лакування. Воно буває повним і частковим.

Оформити замовлення можна по-різному. Одні компанії працюють тільки через інтернет, у інших по-старому є офіс і виробничі площі. В нашій друкарні КопіБум ви можете завжди зробити замовлення як онлайн, надіславши макет на емейл, так і підійти безпосередньо до нас в друкарню. А наші менеджери як по телефону так і на місці завжди проконсультують вас по всіх важливих питаннях.

Ми здійснюємо друк плакатів та афіш цифровим методом, що дозволяє роздрукувати навіть один екземпляр з чудовою передачею кольорів. Цифровий друк дозволяє також здійснювати друку дуже швидко, в мерах однієї години. Крім плакатів та афіш здійснюємо друк постерів, друк візитокдрук флаєрів та листівок, виготовляємо брошури, буклети та іншу поліграфічну продукцію. А також можна зробити широкоформатний друк А0, А1, А2друк фотографій, виготовлення фотосувенірів (фотогорнятка, фотоподушки, фотопазли тощо).

 

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА НА РОЗДРУК АФІШ?

Чи дорого роздрукувати таку рекламну продукцію? Дивлячись, якого розміру, на якому обладнанні і матеріалах. Впливає і тираж. Якщо замовляти оптом, ціна за штуку в рази нижче.

Фактична готовність макету до друку - ще один фактор, який формує ціну. На жаль, значна частина клієнтів, що приносять макети в друкарню, не знають якихось деталей, і на місці виконується доопрацювання. Чим вона складніша, чим більше потрібно часу, тим, відповідно, дорожче.

Роздрук афіш, плакатів, постерів у Львові