Замовити сканування документів

Сканування – це перенесення зображення або тексту з аркуша паперу в цифровий вид і в  подальшому збереження на комп’ютер. Виконуємо сканування документів формату А7 - А3, двома способами:
 • Сканування як ілюстрацію - відсканований документ зберігається в одному з графічних форматів (JPEG, PDF, PNG, PSD тощо) після чого його можна переглядати на комп'ютері, як фотографію. Таким чином можемо відсканувати: фотографії, схеми, навчальні роботи, архівні документи.
 • Сканування тексту з розпізнаванням - здійснюється тоді, коли потрібно відсканувати документ з текстом і перетворити текст в такий, який можна редагувати. 

Відсканувати документи Ви можете в будь-якій з наших друкарень.  

 
Вид сканування1 ст. 2-9 ст.10-... ст.
Сканування як ілюстрація А415,0010,007,00
Сканування як ілюстрація А320,00 15,0010,00
Сканування з переведенням в текст25,0020,0015,00

 

 

Все що варто знати про сканування документів

Здавалося б, навіщо в 21 столітті цифрових фотографій і цифрових технологій, що використовуються буквально всюди, потрібно сканування. Насправді необхідність відсканувати документ, а точніше навіть перевести його в цифровий вигляд виникає регулярно.

Паперові документи губляться, їх можна зіпсувати і вкрай складно швидко відправити куди-небудь. Сьогодні при архівації та в документообігу використовуються скан-копії. Скан-копії документів - це електронні зразки, які отримують шляхом сканування. За допомогою сканування вдається зробити якісну електронну копію в графічному форматі.

Для електронних документів не потрібні стелажі і сховища. Вони зберігаються на спеціальних носіях. На диску або flash-карті можна тримати тисячі електронних скан-копій. Так, такі носії теж можуть псуватися. Але сьогодні існують «хмарні» сховища, на яких можна без проблем розмістити величезну кількість документації. Це відкриває нові можливості для зберігання документів.

 

Сканування документів

 

​Навіщо потрібно сканування документів?

Найпростіше, коли потрібно послуга сканування - вам потрібно кудись спрямувати цифрові копії документів. Наприклад, для отримання держпослуги або для верифікації особистості та ін. Часом потрібно виконати сканування старих документів, особливо часто доводиться це робити з кресленнями, які, звичайно, слід переводити в цифровий формат, щоб вони не зносилися.

Скан-копії документів використовуються повсюдно. Сканують особисті документи, бухгалтерські, юридичні, медичні. При цьому паперові оригінали зберігаються - допоки вони необхідні. Копія передає оригінал в деталях. Електронний варіант документа можна збільшувати, щоб розглянути деталі: штампи, підписи, фото.

Скан документів в деяких випадках замінює оригінал. Наприклад, для підтвердження персональних даних можуть вимагатися скани паспорта. По суті, це фотографія головних сторінок паспорта, де відображені відомості про людину.

З електронними документами потрібно чинити так само, як з оригіналами. Не рекомендується відправляти відскановані папери стороннім особам. Скан паспорта або іншого персонального документа може використовуватися зловмисниками в своїх цілях. Для архівування таких даних використовують захищені носії.

Як і паперові документи, скан-копії можна зберігати і тримати в надійних місцях. Для цього потрібні надійні захищені сховища, щоб документи не потрапили зловмисникам. Скани особистих документів варто зберігати на захищеній flash-карті з паролем. Бухгалтерську документацію зберігають на дисках, як і паперові оригінали.

 

Де відсканувати документ Львів?

В нашій мережі друкарень КопіБум ви можете не лише скопіювати, роздрукувати чи зшити документи. Ми також маємо власне обладнання для сканування документів різного формату. До нас можна зайти як для того, щоб відсканувати документ, книгу, так і фотографії, схеми тощо. Можливо сканування в чорно-білому та кольоровому форматі. При необхідності виконується не тільки сканування Львів, але і корекція кольору.

Чому варто приходити сканувати документ до нас в мережу КопіБум? Тому що ми працюємо якісно і виконуємо скан документів Львів прямо при замовнику. А найголовніше наші друкарні знаходяться в різних куточках Львова, що дозволить вам обрати той, який найближче до вас.

А ще, ви можете скористатися іншими нашими послугами, які користуються великим попитом у наших клієнтів. Наприклад широкоформатний друк, для роздруку великих оголошень, креслень, схем. А також ми друкуємо на сувенірах: друк на кружках, футболках, подушках, магнітах, пазлах.

 

На якій техніці здійснюється сканування документів Львів

Устаткування, яке здійснює сканування документів називається сканер. Львів – велике місто, тому попит на послуги сканування є великим і перед тим, як замовити цю послугу, буде добре знати, як відсканувати документ правильно. 

Сканування Львів

Сканери бувають трьох основних типів: ковзаючі, ручні і планшетні. Сканери можуть виконувати або тільки чорно-білий режим або кольоровий режим сканування. Вартість сканерів може відрізнятися в залежності від типу і характеристик, тому користувачі вибирають потрібний варіант сканера виходячи з потреб, які перед ними стоять.

Однією з важливих характеристик сканера є роздільна здатність, що характеризується кількістю точок на один дюйм зображення. Дешевші та простіші сканери забезпечують розширення від 300 до 600 dpi, дорожчі та якісніші - до 1200 dpi. Для поліграфічних робіт використовуються професійні сканери, що дають більшу роздільну здатність, але і вартість таких сканерів досить висока. Якщо користувач орієнтується на отримання зображень для екрану монітора, наприклад, для підготовки матеріалів для Web-сторінок, то йому достатньо мати недорогий сканер з невисоким розширенням в межах 300 dpi.

Варто зауважити, що за допомогою сканерів крім сканування Львів графічних зображень можливе  сканування і розпізнавання тексту. Великі можливості для сканування тексту надають, наприклад, сучасні засоби Microsoft Office. У цей пакет включена програма Microsoft Office Document Imaging, яка дозволяє:

 • Перевіряти документи, що складаються з однієї сторінки або з декількох сторінок.
 • Виконувати розпізнавання тексту.
 • Копіювати і експортувати розпізнаний текст в Word.
 • Виявляти текст в відсканованих документах.
 • Розпізнавати сторінки відсканованого документа так само просто.
 • Відправляти відскановані документи по електронній пошті.

Насправді Microsoft Office Document Imaging складається з двох компонентів: Microsoft Office Document Scanning і Microsoft Office Document Imaging.

 

Налаштування сканеру при скануванні документів 

Існують два основних типи відсканованих зображень: малюнки і фотографії. Для малюнків і фотографій є як чорно-білі, так і кольорові варіанти. Ці варіанти використовуються, зокрема, для того, щоб сканувати матеріали для чорно-білого принтера або ж для кольорового принтера (або для виведення на екран).

Для отримання комп'ютерного зображення необхідної якості потрібно задати параметри сканування. При скануванні зображення задаються наступні налаштування:

 • Кольоровий режим (чорно-білий або кольоровий);
 • Глибина кольору (16 і 256 відтінків сірого кольору для чорно-білого і 16, 256 або мільйони кольорів для кольорового зображення)
 • Метод сканування (Малюнок, Півтон або Фото).

 

Як відсканувати документ?

Розглянемо основні методи сканування.

Як відсканувати документ

Сканування малюнку, сканування ілюстрації. Використовується для зображень з великими ділянками суцільного кольору. Прикладами зображень, що скануються методом "Малюнок", є зображення з кривих і ліній, фірмові знаки, зображення із суцільним кольором без градієнта. Файли, створені методом "Малюнок", можуть в подальшому легко редагуватися. 

Сканування фотографій. Використовується для сканування зображень з багатьма відтінками сірого кольору або кольорових зображень. При використанні методу "Фото" варіація кольорових значень в зображенні зберігається від пікселя до пікселя.

Прикладами зображень, які слід сканувати даним методом, можуть служити оригінальні фотографії, ілюстрації в книгах і журналах.

 

Як сканувати документи і зберігати їх у векторні і растрові зображення

Є два основні типи комп'ютерних зображень: векторні і растрові.

Векторні зображення, складаються з безлічі точок, пов'язаних математичними співвідношеннями. Растрові зображення складаються з великою кількості пікселів, які утворюють зображення. Чим вище якість растрового зображення (більше пікселів і більше глибина кольору), тим більше буде потрібно пам'яті для зберігання інформації для кожного пікселя.

Растрові зображення ближчі до фотографії, оскільки дозволяють більш точно відтворювати основні характеристики фотографії: освітленість, прозорість, плавність переходів, тональність і ін. На відміну від векторних зображень растрові зображення погано масштабуються, потрібні масштаби і дозвіл задаються при створенні зображення. Один із способів отримання растрових зображень - сканування фотографій або слайдів.