Замовити друк постерів А2, А1, А0

Широкоформатний друк постерів формату А2 (420х594 мм.)

 • Фотопапір 140 г. 110 грн
 • Сіті-папір 150 г. 160 грн
 • Сіті-папір 200 г. 190 грн
Замовити

Широкоформатний друк постерів формату А1 (594х841 мм.)

 • Фотопапір 140 г. 180 грн
 • Сіті-папір 150 г. 220 грн
 • Сіті-папір 200 г. 260 грн
Замовити

Широкоформатний друк постерів формату А0 (841х1189 мм.)

 • Сіті-папір 150 г. 290 грн
 • Сіті-папір 200 г. 340 грн
Замовити

Друк постерів у Львові

Замовити друк на постерному папері в друкарні КопіБум

Друк великих постерів на папері А0, А1, А2 - один з видів широкоформатного друку. Постери та плакати А1, А2, А0 ми друкуємо на сіті папері або на фотопапері. Друк на сіті папері (CITY LIGHT) - вдале рішення для виготовлення постерів, плакатів, афіш, креслень і схем для дипломних робіт. Також на сіті-папері друкують постери для вуличних конструкцій сіті-лайтів та бігбордів. Друк постерів на фотопапері вважається одним з найефективніших і гарно підходить для друку постерів фотографічної якості.

Для постерів використовується сіті-папір щільністю 150 або 200 г. та фотопапір щільністю 140 г. Ціна на друк постерів залежить від формату паперу, його типу та обємів друку.

Формат

Тип паперу

1 шт.

2-9 шт.

10-… шт.

А2

Фотопапір 140 г.

110,00

100,00

70,00

Сіті-папір 150 г.

160,00

120,00

80,00

Сіті-папір 200 г.

190,00

140,00

90,00

А1

Фотопапір 140 г.

180,00

160,00

140,00

Сіті-папір 150 г.

220,00

170,00

150,00

Сіті-папір 200 г.

260,00

190,00

160,00

А0

Сіті-папір 150 г.

290,00

220,00

180,00

Сіті-папір 200 г.

340,00

270,00

200,00


Щоб зробити замовлення, заповніть форму на сайті та прикріпіть макет для друку. По завершенні з Вами звяжеться наш менеджер, для уточнення деталей.

 

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК ПОСТЕРІВ А1, А2. ЩО ВАРТО ЗНАТИ?

Широкоформатний друк постерів на сіті-папері знайшов своє застосування в світлових і несвітлових вивісках, а на фотопапері при виготовленні плакатів і постерів, фотошпалер, колажів і календарів. А яка рекламна акція можлива без використання великоформатних плакатів, надрукованих на широкоформатних принтерах. Друк постерів А1 та А2 на сіті папері незамінний при проведенні рекламних кампаній і акцій, при оформленні виставок і презентацій, та й взагалі застосовується практично в будь-якій сфері діяльності. Використовуючи високоякісний папір і оригінальні фарби і ламінацію можна отримати зображення стійке до атмосферних впливів, з тривалим терміном служби і чудовою фото якістю. Наше високошвидкісне устаткування забезпечує мінімальні терміни, щоб реалізувати найвибагливіше замовлення друку на папері.

Друк на постерному папері Львів

 

ПОСТЕРИ ЛЬВІВ. ДРУК НА ПАПЕРІ ДЛЯ БІЛБОРДІВ ТА СІТІЛАЙТІВ

Переміщаючись по дорогах або шосе великих міст і за їх межами, неможливо не помітити, що основними рекламними носіями є рекламні конструкції різних розмірів (3х6, 5х15, 3х18, 6х18 і т. д.), інакше звані білборди. Для щитів розміром 3х6м. є своя назва - «Сіті-формат». Саме щити 3х6 м. найпоширеніші, саме на щити 3х6 м. опираються рекламні компанії великих брендів. З цього виходить, що щитів багато, зміна інформації відбувається дуже часто (зазвичай 1 раз на місяць), тому для виробництва постерів для даних щитів - білбордів потрібно використовувати не дорогий матеріал, що задовольняє всі технічні вимоги для реклами. Зазвичай для виготовлення постерів використовується широкоформатний друк на папері або вініловому банері. У разі тривалого розміщення і невеликих тиражах - вініл, а в разі короткострокового розміщення (зазвичай терміном не більше 1 місяця) і великих тиражів - папір.

 

Друк на папері для білбордів та сітілайтів у Львові

 

ДРУК ПОСТЕРІВ НА ПАПЕРІ У ЛЬВОВІ. ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ.

Головною перевагою паперу в порівнянні з банером є - ціна, а банера довговічність і можливість повторного монтажу - демонтажу. Також папір є найлегшим матеріалом для широкоформатного друку. А от недоліком реклами на папері є відносно недовгий час його експлуатації – 1-3 місяці.

 

Постери Львів: постери А2, постери А1, постери А0

 

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК ПОСТЕРІВ НА ПАПЕРІ. ВИДИ ТА  ХАРАКТЕРИСТИКИ ПАПЕРУ. 

На складі нашої компанії завжди в наявності широкий спектр основних видів паперу для друку, ми готові запропонувати на вибір матовий або глянсовий папір, постерний, фотопапір, папір на просвіт (backlit) тощо. У своїй роботі для широкоформатного друку ми використовуємо тільки високоякісний папір. Здійснюючи широкоформатний друк постерів на папері ми готові виготовити для вас повний спектр продукції: постери і плакати, афіші та іншу рекламну та інформаційну продукцію.

Якщо перед вами стоїть завдання, щоб постери на стіну роздрукувати з яскравими фарбами то ми рекомендуємо застосовувати глянсовий або напівглянсовий фотопапір, друк на даному матеріалі зробить ваш плакат незабутнім. Якщо перед вами стоїть завдання зробити плакат гідної якості але за мінімальною ціною, то вам найкраще підійде постерний папір. Для широкоформатного друку підходить не всякий папір. З безлічі видів і типів паперу з їх різною щільністю і текстурами ми виділяємо основні групи, які розрізняються за своїми технологічними властивостями і фізичними характеристиками в зв'язку з чим знайшли різне застосування в рекламній індустрії.

Папір для друку постерів

За своїм функціональним призначенням папір для широкоформатного друку можна розділити на наступні види:

 • Папір Blueback - папір з блакитною зворотною стороною. Це досить міцний папір з матовою білою друкарською поверхнею. Основне застосування – це вуличні афіші та плакати великих розмірів, і зокрема плакати для рекламних щитів 3х6 м. Саме цим пояснюється колір зворотного боку паперу, так як він робить задній фон паперу світлонепроникним і надрукована поверхня на яку папір наклеюється не просвічує, що дозволяє обклеювати папером навіть темні поверхні. Крім того папір Blueback має ще одну чудову властивість – він довгий час не схильний до руйнування під дією вологості і стійкий до перепадів температури.
   
 • Папір Backlit (прекрасно працює на просвіт) - має напівпрозору основу і чудово пропускає світло. Найбільш часто папір Backlit застосовується в конструкціях світлових коробів і сітілайтів. Для збільшення яскравості можливе застосування двостороннього друку. Даний вид паперу не боїться перепадів температур і підвищеної вологості, знайшов застосування як в інтер'єрному друці, так і в зовнішній рекламі. Таким чином папір Backlit часто використовується у вивісках з внутрішньою підсвіткою, в тонких світлових коробах - Кристал, конструкціях типу сітілайт, світлових покажчиках.
   
 • Постерний папір (CITY LIGHT) - це білий, швидкосохнучий, мікропористий папір з сатиновим покриттям, щільністю 150 гр. / м. кв. При друці, поверхня постерного паперу має особливість – вбирає чорнило, але при цьому не допускається їх розтікання. В результаті при друці на постерному папері ми отримуємо насичене яскраве зображення. Постерний папір широко застосовують у виробництві постерів, плакатів, і афіш. У зовнішній рекламі постерний папір практично не використовується. Головна перевага - ціна при гідній якості друку. Для захисту друкованого зображення рекомендуємо ламінацію.
   
 • Фотопапір - високоякісний щільний папір 80 - 200 г. / м. кв., зі спеціальним покриттям забезпечує друк з фотоякістю. Фотопапір буває як з матовим так і глянсовим покриттям. Якщо вам необхідно отримати реалістичне фотозображення великого розміру, то без застосування фотопаперу тут не обійтися. Фотопапір має спеціальне покриття поверхні, тому забезпечує рівномірний розподіл чорнила, і завдяки цьому ми отримуємо яскраве і контрастне зображення на якісних фотошпалерах, плакатах і постерах. Широкоформатний друк на фотопапері є актуальним в інтер'єрному друці. Якісний фотопапір забезпечує фотографічну якість друку, яка нічим не відрізняється від якості звичайних фотографій з фотосалону. Іноді фотопапір використовують в якості фотошпалер. Через високу вартість як самого паперу так і друку на ньому, фотопапір використовується в дорогих інтер'єрах. Для забезпечення тривалої експлуатації друку на фотопапері ми рекомендуємо ламінацію друкованої поверхні, і тоді ваші плакати і постери будуть служити вам довго.
   

Постери на стіну роздрукувати в друкарні КопіБум

 

ДЕ ЗАМОВИТИ ДРУК ПОСТЕРІВ У ЛЬВОВІ?

Друк великих постерів у Львові користується великим попитом, доказ цьому – величезна кількість бігбордів, сітілайтів, рекламних плакатів, афіш вздовж доріг, а також інтерєрних картин в кафешках, ресторанах, салонах тощо. Друкарня КопіБум здійснює широкоформатний друк постерів, плакатів, афіш, календарів, креслень, оголошень тощо. Наше обладнання дозволяє роздрукувати найрізноманітніше зображення на різних типах паперу. Також друкуємо на банерісамоклеючій плівціхолсті, фотошпалерах і т. д. В разі потреби, наш дизайнер допоможе Вам з розробкою макету. Щоб отримати консультацію звертайтеся до наших менеджерів. Зробити постери на замовлення дуже легко!

Де замовити широкоформатний друк постерів у Львові?