Головна>Широкоформатний друк> Друк на постерному папері
Широкоформатний друк на сіті папері
Кількість:
0 грн
Широкоформатний друк на постерному папері

Друк на сіті папері - один з видів широкоформатного друку. Широкоформатний друк на постерному (сіті) папері вважається одним з найефективніших і, що важливо, економічно вигідних варіантів друку.

Друк на папері CITY LIGHT - вдале рішення для виготовлення плакатів, афіш, постерів, креслень і схем для дипломних робіт. Також на папері друкують постери, для вуличних конструкцій сіті-лайтів та бігбордів.

Для виготовлення замовлення призначені кілька видів паперу, один з них - Blue back, найчастіше на ньому друкують зображення для магістральних щитів (бігбордів), а інший - Backlit використовується у вуличних світлових коробах (сіті-лайтах). Постерний папір (сіті папір) використовується для друку постерів, плакатів та афіш для розміщення в середині приміщення.

Тип матеріалу *Тип друкудо 2 кв. м.2-10 кв. м.від 10 кв. м.
Папір постерний, 150 г.Екосольвент140,00120,00100,00
Папір Blueback, 115 г.Сольвент100,0085,0070,00

 * Ціна вказана за м. кв.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати той метод друку на папері, який буде зручний і вигідний для Вас. Щоб зробити замовлення або отримати консультацію, звертайтеся до наших менеджерів.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Супутні послуги

Широкоформатний друк на папері у Львові. Що варто знати?

Широкоформатний друк на папері знайшов своє застосування в світлових і несвітлових вивісках, при виготовленні плакатів і постерів, фотошпалер, папір незамінний при створенні колажів і календарів. А яка рекламна акція можлива без використання великоформатних плакатів, надрукованих на широкоформатних принтерах. Друк на сіті папері незамінний при проведенні рекламних кампаній і акцій, при оформленні виставок і презентацій, та й взагалі застосовується практично в будь-якій сфері діяльності. Використовуючи високоякісний папір і оригінальні фарби і ламінацію можна отримати зображення стійке до атмосферних впливів, з тривалим терміном служби і чудовою фото якістю. Наше високошвидкісне устаткування забезпечує мінімальні терміни, щоб реалізувати найвибагливіше замовлення друку на папері.

Друк на постерному папері Львів

 

Широкоформатний друк на папері для білбордів та сітілайтів

Переміщаючись по дорогах або шосе великих міст і за їх межами, неможливо не помітити, що основними рекламними носіями є рекламні конструкції різних розмірів (3х6, 5х15, 3х18, 6х18 і т. д.), інакше звані білборди. Для щитів розміром 3х6м. є своя назва - «Сіті-формат». Саме щити 3х6 м. найпоширеніші, саме на щити 3х6 м. опираються рекламні компанії великих брендів. З цього виходить, що щитів багато, зміна інформації відбувається дуже часто (зазвичай 1 раз на місяць), тому для виробництва постерів для даних щитів - білбордів потрібно використовувати не дорогий матеріал, що задовольняє всі технічні вимоги для реклами. Зазвичай для виготовлення постерів використовується широкоформатний друк на папері або вініловому банері. У разі тривалого розміщення і невеликих тиражах - вініл, а в разі короткострокового розміщення (зазвичай терміном не більше 1 місяця) і великих тиражів - папір.

Друк на папері для білбордів та сітілайтів у Львові

 

Широкоформатний друк на папері у Львові. Переваги та недоліки.

Головною перевагою паперу в порівнянні з банером є - ціна, а банера довговічність і можливість повторного монтажу - демонтажу. Також папір є найлегшим матеріалом для широкоформатного друку. А от недоліком реклами на папері є відносно недовгий час його експлуатації – 1-3 місяці.

Друк на сіті папері у Львові. Переваги та недоліки.

 

Види паперу і характеристики. Широкоформатний друк на папері

На складі нашої компанії завжди в наявності широкий спектр основних видів паперу для друку, ми готові запропонувати на вибір матовий або глянсовий папір, постерний, фотопапір, папір на просвіт (backlit) тощо. У своїй роботі для широкоформатного друку ми використовуємо тільки високоякісний папір. Здійснюючи широкоформатний друк на папері ми готові виготовити для вас повний спектр продукції: постери і плакати, афіші та іншу рекламну та інформаційну продукцію.

Якщо перед вами стоїть завдання виготовити плакат або афішу з яскравими фарбами то ми рекомендуємо застосовувати глянсовий або напівглянсовий фотопапір, друк на даному матеріалі зробить ваш плакат незабутнім. Якщо перед вами стоїть завдання зробити плакат гідної якості але за мінімальною ціною, то вам найкраще підійде постерний папір. Для широкоформатного друку підходить не всякий папір. З безлічі видів і типів паперу з їх різною щільністю і текстурами ми виділяємо основні групи, які розрізняються за своїми технологічними властивостями і фізичними характеристиками в зв'язку з чим знайшли різне застосування в рекламній індустрії.

Папір для широкоформатного друку у Львові

За своїм функціональним призначенням папір для широкоформатного друку можна розділити на наступні види:

  • Папір Blueback - папір з блакитною зворотною стороною. Це досить міцний папір з матовою білою друкарською поверхнею. Основне застосування – це вуличні афіші та плакати великих розмірів, і зокрема плакати для рекламних щитів 3х6 м. Саме цим пояснюється колір зворотного боку паперу, так як він робить задній фон паперу світлонепроникним і надрукована поверхня на яку папір наклеюється не просвічує, що дозволяє обклеювати папером навіть темні поверхні. Крім того папір Blueback має ще одну чудову властивість – він довгий час не схильний до руйнування під дією вологості і стійкий до перепадів температури.
     
  • Папір Backlit (прекрасно працює на просвіт) - має напівпрозору основу і чудово пропускає світло. Найбільш часто папір Backlit застосовується в конструкціях світлових коробів і сітілайтів. Для збільшення яскравості можливе застосування двостороннього друку. Даний вид паперу не боїться перепадів температур і підвищеної вологості, знайшов застосування як в інтер'єрному друці, так і в зовнішній рекламі. Таким чином папір Backlit часто використовується у вивісках з внутрішньою підсвіткою, в тонких світлових коробах - Кристал, конструкціях типу сітілайт, світлових покажчиках.
     
  • Постерний папір (CITY LIGHT) - це білий, швидкосохнучий, мікропористий папір з сатиновим покриттям, щільністю 150 гр. / м. кв. При друці, поверхня постерного паперу має особливість – вбирає чорнило, але при цьому не допускається їх розтікання. В результаті при друці на постерному папері ми отримуємо насичене яскраве зображення. Постерний папір широко застосовують у виробництві постерів, плакатів, і афіш. У зовнішній рекламі постерний папір практично не використовується. Головна перевага - ціна при гідній якості друку. Для захисту друкованого зображення рекомендуємо ламінацію.
     
  • Фотопапір - високоякісний щільний папір 80 - 200 г. / м. кв., зі спеціальним покриттям забезпечує друк з фотоякістю. Фотопапір буває як з матовим так і глянсовим покриттям. Якщо вам необхідно отримати реалістичне фотозображення великого розміру, то без застосування фотопаперу тут не обійтися. Фотопапір має спеціальне покриття поверхні, тому забезпечує рівномірний розподіл чорнила, і завдяки цьому ми отримуємо яскраве і контрастне зображення на якісних фотошпалерах, плакатах і постерах. Широкоформатний друк на фотопапері є актуальним в інтер'єрному друці. Якісний фотопапір забезпечує фотографічну якість друку, яка нічим не відрізняється від якості звичайних фотографій з фотосалону. Іноді фотопапір використовують в якості фотошпалер. Через високу вартість як самого паперу так і друку на ньому, фотопапір використовується в дорогих інтер'єрах. Для забезпечення тривалої експлуатації друку на фотопапері ми рекомендуємо ламінацію друкованої поверхні, і тоді ваші плакати і постери будуть служити вам довго.

Види паперу і характеристики. Широкоформатний друк на папері

 

Де замовити широкоформатний друк на папері у Львові?

Зовнішня реклама у Львові користується великим попитом, доказ цьому – величезна кількість бігбордів, сітілайтів, рекламних плакатів, афіш вздовж доріг. Друкарня КопіБум здійснює широкоформатний друк на папері плакатів, постерів, афіш, календарів, креслень, оголошень тощо. Наше обладнання дозволяє роздрукувати найрізноманітніше зображення на різних типах паперу. Також друкуємо на банері, самоклеючій плівці, холсті, фотошпалерах і т. д. В разі потреби, наш дизайнер допоможе Вам з розробкою макету. Щоб отримати консультацію звертайтеся до наших менеджерів.

Де замовити широкоформатний друк на папері у Львові?

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ