Виготовлення календарів
Замовити дизайн:
Так
Ні
0 грн
Виготовлення календарів

Наша друкарня спеціалізується на оперативному виготовленні поліграфії, в тому числі календарів різного типу. 

Друк календарів у Львові

Що ми пропонуємо:

- Виготовлення календарів таких типів: перекидний, постер, хатинка, кишеньковий.
- Розміри календарів: А7-А3. В разі потреби можемо роздрукувати на ватмані А2-А0.
Друк кишенькових календариків може здійснюватися цифровим методом (вигідно до 1000 шт.), або офсетним (вигідно від 1000 шт.).
- Термін виготовлення календарів 1-5 робочих днів, в залежності від наявності готового дизайну, типу друку та тиражу.
- В разі потреби, допоможемо з дизайнерським рішенням. 

Цифровий друк календариків (термін виготовлення: від 1 год. до 1 дня).

Тип календаря100 шт.  200 шт.  300 шт.  500 шт.   
Кишеньковий (7*10 см). 170295420585

 

Офсетний друк календариків (термін виготовлення: 3-5 днів).

Тип календаря1000 шт.2000 шт.5000 шт.10000 шт.
Кишеньковий (7*10 см). 675123024404720


Мінімальне замовлення кишенькових календарів - 100 шт., виготовлення інших календарів здійснюємо від 1 шт.

Тип календаря1 шт.10 шт.50 шт.
Постер А41570260
Постер А325115395
Перекидний А415011004150
Перекидний А325015004950
Хатинка збірний50210850
Хатинка перекидний1509503500Як ми працюємо:

- Ви приходите до нас в друкарню (вул. Драгоманова, 6) або скидаєте макет нам на пошту copiboom@gmail.com.
- Ми рахуємо вартість замовлення, узгоджуємо терміни і тоді після Вашого погодження приступаємо до виконання.
- По завершенні виконання Ви забираєте замовлення самостійно або наш кур'єр доставляє його Вам.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, телефонуйте будь ласка за номерами, вказаними на сайті.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Супутні послуги

Друк календарів у Львові. Все що потрібно знати про виготовлення календарів.

Календарі - це друковані вироби різних форм і розмірів, загальними для яких є таблиці чисел (календарна сітка), перелік днів тижня, місяців (рідше років), вихідних і святкових днів. Календар - це високоефективна реклама, яка буде працювати на вас протягом всього року!

Настінний перекидний календар. Виготовлення у ЛьвовіКалендар - відмінний спосіб прорекламувати свою продукцію і компанію. Якщо створити барвистий повнокольоровий календар з красивими зображеннями, який сподобається вашому клієнтові, партнеру, покупцеві, будь-якій людині, якій його подарують, то він буде знаходитися у нього перед очима протягом усього року, і таким чином, буде створюватися позитивний імідж і образ вашої компанії.

Перші друковані календарі почали випускатися ще на початку 18 століття, а з 19 століття вже використовувалися в Європі як найбільш економічно вигідний і ефективний носій реклами. Адже в разі хорошого дизайнерського оформлення і правильно поданої інформації, на відміну від рекламної листівки, буклету або каталогу, календар не буде викинутий після отримання та ознайомлення з інформацією на ньому, а буде зберігатися і використовуватися за призначенням протягом усього року, тим самим неодноразово виконуючи свої рекламні функції.

 

Які бувають календарі. Типи календарів

Календарі у Львові ділять, як правило, на відривні, перекидні та кишенькові календарі. Але нам більше подобається поділ за «принципом використання»: Настінні календарі (перекидні, квартальні, календарі-постери), Настільні календарі (настільні перекидні, календарі-будиночки, календарі-пірамідки) і Кишенькові календарі (зі складанням і звичайні «7х10см»).

Перекидні календарі

Складаються з 13 або 7 листів, в залежності від типу друку: односторонні або двосторонні. На кожній сторінці розміщується календарна сітка на місяць і зображення: фотографія (одна або кілька) або ілюстрація. Такі календарі можуть бути виготовлені стандартним поліграфічним способом або з використанням фотодруку. Другий спосіб підходить для створення ексклюзивних календарів, вони мають більш глибокі кольори, дуже щільний папір, неперевершену фото-якість зображення - саме те, що вигідно відрізняє фотодрук від поліграфії.

Квартальні календарі

Квартальний календар. Друк та виготовлення у ЛьвовіВиготовлення календарів у Львові такого типу є досить поширеним, адже вони є популярними носіями рекламної інформації, так як обходяться відносно недорого і в той же час відіграють вагому роль в просуванні товарів і послуг компанії. Можуть бути двох різновидів: моно - календарна сітка на поточний, минулий та майбутній місяці одного кварталу друкується на одному аркуші, і тріо - на трьох окремих аркушах.

Календарі-постери

Барвисті широкоформатні календарі на стіну, в яких календарна сітка на весь рік розміщена на одній сторінці. Як правило, для календаря-постера використовується одна велика фотографія, що б її було видно з відстані. Залежно від дизайну можуть стати матеріалом для ділового заходу, окрасою інтер'єру, а також подарунком друзям і близьким. Такі календарі можна накатати на тверду основу і навіть вставити в раму.

Настільні календарі

Відрізняються порівняно малими розмірами і трикутною формою, за що і отримали назву "календар-будиночок". Займають небагато місця і зручні в оперативному використанні, тому їх звичайне розміщення - на столі: в кабінеті, в будуарі, на рецепції і т. д. Для трикутної основи ми використовуємо тільки товстий щільний картон, тому наші "календарі-будиночки" практичні і довговічні: не гнутися, не мнуться і не провисають. Настільний календар має або перекидний блок на пружині з 6 або 12 листами, де друкується сітка і фотографії, або обмежується тільки двома поверхнями - фронтальна і зворотна сторона жорсткої основи.

Кишенькові календарі

Найменший і тому найдешевший вид календарів, який використовується в якості візитки, доповнення до роздаткових матеріалів на презентаціях і виставках, а так само в якості недорогого пам'ятного подарунка. Друк календариків у Львові є надзвичайно поширеним явищем.

Календар хатинка та кишеньковий календар. Виготовлення у Львові

 

Вартість виготовлення календарів

Базові ціни на календарі вказані в нашому прайс-листі. Але далеко не завжди побажання замовника відображаються стандартними пропозиціями. Ми готові розглянути і запропонувати індивідуальні умови і ціни для клієнтів. В цьому випадку розцінки на календарі залежать від їх типу, складності дизайну, кількості аркушів, наявності та складності післядрукарської обробки, об'єму тиражу і терміновості роботи, тому розраховуються в кожному конкретному випадку окремо.

 

Де замовити друк і виготовлення календарів у Львові?

Календар постер. Друк календарів у ЛьвовіКопіювально-поліграфічний центр КопіБум займається друком календарів всіх типів, а також розробкою їх дизайну під потреби замовника.

Пропонуємо професійні послуги з виготовлення календарів різних видів для бізнесу і для дому. Ми друкуємо календарі по макету замовника, а також розробляємо дизайн на замовлення з використанням фотографій клієнта, включаючи логотипи, слогани та іншу інформацію.

Вся продукція друкується на професійному папері на новітньому високотехнологічному обладнанні. Тому ми гарантуємо точність відтворення зображення, стабільність кольору, і своєчасне виконання замовлення.

 

Види календарів, які можна замовити в нашій друкарні:

  • Перекидні настінні календарі.
  • Квартальні настінні календарі.
  • Настінні календарі-постери.
  • Настільні календарі "будиночок" з перекидним блоком і без нього.
  • Кишенькові календарі.

Також можливий друк календарів нестандартних розмірів і на різному папері: глянцевий, крейдований, фотопапір, ватман, картон тощо.

Крім виготовлення календарів також здійснюємо друк візиток, флаєрів, листівок, плакатів, буклетів, брошур та іншої поліграфічної продукції.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ