Замовити друк календарів:

Розмір 70 х 100 мм. Папір крейдований 300 г. 

Замовити

Розмір 100х210 мм. Папір крейдований 300 г. 

Замовити

Розмір 297 х 420 мм. Папір крейдований, 130 г. 13 аркушів зшитих пружиною.

Замовити

Друк календарів у Львові

Замовити виготовлення календарів в друкарні КопіБум

Календар - відмінний спосіб прорекламувати свою продукцію і компанію. Якщо створити барвистий повнокольоровий календар з красивими зображеннями, який сподобається вашому клієнтові, партнеру, покупцеві, будь-якій людині, якій його подарують, то він буде знаходитися у нього перед очима протягом усього року, і таким чином, буде створюватися позитивний імідж і образ вашої компанії. В нішій друкарні можна виготовити календарі різного виду.

Що ми пропонуємо:

  • Виготовлення календарів таких типів: перекидний, постер, хатинка, кишеньковий.
  • Розміри календарів: А7-А3. В разі потреби можемо роздрукувати на ватмані А2-А0.
  • Друк кишенькових календариків може здійснюватися цифровим методом (вигідно до 1000 шт.), або офсетним (вигідно від 1000 шт.).
  • Термін виготовлення календарів 1-5 робочих днів, в залежності від наявності готового дизайну, типу друку та тиражу.
  • В разі потреби, допоможемо з дизайнерським рішенням. 

Щоб замовити виготовлення календарів, залиште заявку і ми вам передзвонимо, або телефонуйте до наших менеджерів.

 

ДРУК КАЛЕНДАРІВ У ЛЬВОВІ. ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВИГОТОВЛЕННЯ КАЛЕНДАРІВ.

Календарі - це друковані вироби різних форм і розмірів, загальними для яких є таблиці чисел (календарна сітка), перелік днів тижня, місяців (рідше років), вихідних і святкових днів. Календар - це високоефективна реклама, яка буде працювати на вас протягом всього року!

Перші друковані календарі почали випускатися ще на початку 18 століття, а з 19 століття вже використовувалися в Європі як найбільш економічно вигідний і ефективний носій реклами. Адже в разі хорошого дизайнерського оформлення і правильно поданої інформації, на відміну від рекламної листівки, буклету або каталогу, календар не буде викинутий після отримання та ознайомлення з інформацією на ньому, а буде зберігатися і використовуватися за призначенням протягом усього року, тим самим неодноразово виконуючи свої рекламні функції.

Настінний перекидний календар. Виготовлення у Львові

 

ЯКІ БУВАЮТЬ КАЛЕНДАРІ. ТИПИ КАЛЕНДАРІВ

Календарі у Львові ділять, як правило, на відривні, перекидні та кишенькові календарі. Але нам більше подобається поділ за «принципом використання»: Настінні календарі (перекидні, квартальні, календарі-постери), Настільні календарі (настільні перекидні, календарі-будиночки, календарі-пірамідки) і Кишенькові календарі (зі складанням і звичайні «7х10см»).
 

ПЕРЕКИДНІ КАЛЕНДАРІ

Складаються з 13 або 7 листів, в залежності від типу друку: односторонні або двосторонні. На кожній сторінці розміщується календарна сітка на місяць і зображення: фотографія (одна або кілька) або ілюстрація. Такі календарі можуть бути виготовлені стандартним поліграфічним способом або з використанням фотодруку. Другий спосіб підходить для створення ексклюзивних календарів, вони мають більш глибокі кольори, дуже щільний папір, неперевершену фото-якість зображення - саме те, що вигідно відрізняє фотодрук від поліграфії.
 

КВАРТАЛЬНІ КАЛЕНДАРІ

Виготовлення календарів у Львові такого типу є досить поширеним, адже вони є популярними носіями рекламної інформації, так як обходяться відносно недорого і в той же час відіграють вагому роль в просуванні товарів і послуг компанії. Можуть бути двох різновидів: моно - календарна сітка на поточний, минулий та майбутній місяці одного кварталу друкується на одному аркуші, і тріо - на трьох окремих аркушах.
 

КАЛЕНДАРІ-ПОСТЕРИ

Барвисті широкоформатні календарі на стіну, в яких календарна сітка на весь рік розміщена на одній сторінці. Як правило, для календаря-постера використовується одна велика фотографія, що б її було видно з відстані. Залежно від дизайну можуть стати матеріалом для ділового заходу, окрасою інтер'єру, а також подарунком друзям і близьким. Такі календарі можна накатати на тверду основу і навіть вставити в раму.

 

НАСТІЛЬНІ КАЛЕНДАРІ

Відрізняються порівняно малими розмірами і трикутною формою, за що і отримали назву "календар-будиночок". Займають небагато місця і зручні в оперативному використанні, тому їх звичайне розміщення - на столі: в кабінеті, в будуарі, на рецепції і т. д. Для трикутної основи ми використовуємо тільки товстий щільний картон, тому наші "календарі-будиночки" практичні і довговічні: не гнутися, не мнуться і не провисають. Настільний календар має або перекидний блок на пружині з 6 або 12 листами, де друкується сітка і фотографії, або обмежується тільки двома поверхнями - фронтальна і зворотна сторона жорсткої основи.

 

КИШЕНЬКОВІ КАЛЕНДАРІ

Найменший і тому найдешевший вид календарів, який використовується в якості візитки, доповнення до роздаткових матеріалів на презентаціях і виставках, а так само в якості недорогого пам'ятного подарунка. Друк календариків у Львові є надзвичайно поширеним явищем.

Календар хатинка та кишеньковий календар. Виготовлення у Львові

 

ВАРТІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ КАЛЕНДАРІВ

Базові ціни на календарі вказані в нашому прайс-листі. Але далеко не завжди побажання замовника відображаються стандартними пропозиціями. Ми готові розглянути і запропонувати індивідуальні умови і ціни для клієнтів. В цьому випадку розцінки на календарі залежать від їх типу, складності дизайну, кількості аркушів, наявності та складності післядрукарської обробки, об'єму тиражу і терміновості роботи, тому розраховуються в кожному конкретному випадку окремо.

 

ДЕ ЗАМОВИТИ ДРУК І ВИГОТОВЛЕННЯ КАЛЕНДАРІВ У ЛЬВОВІ?

Копіювально-поліграфічний центр КопіБум займається друком календарів всіх типів, а також розробкою їх дизайну під потреби замовника.

Пропонуємо професійні послуги з виготовлення календарів різних видів для бізнесу і для дому. Ми друкуємо календарі по макету замовника, а також розробляємо дизайн на замовлення з використанням фотографій клієнта, включаючи логотипи, слогани та іншу інформацію.

Вся продукція друкується на професійному папері на новітньому високотехнологічному обладнанні. Тому ми гарантуємо точність відтворення зображення, стабільність кольору, і своєчасне виконання замовлення.

Календар постер. Друк календарів у Львові

ВИДИ КАЛЕНДАРІВ, ЯКІ МОЖНА ЗАМОВИТИ В НАШІЙ ДРУКАРНІ:

  • Перекидні настінні календарі.
  • Квартальні настінні календарі.
  • Настінні календарі-постери.
  • Настільні календарі "будиночок" з перекидним блоком і без нього.
  • Кишенькові календарі.

Також можливий друк календарів нестандартних розмірів і на різному папері: глянцевий, крейдований, фотопапір, ватман, картон тощо.

Крім виготовлення календарів також здійснюємо друк візиток, флаєрівлистівок, плакатів, буклетівброшур та іншої поліграфічної продукції.