Цифровий друк буклетів
Термін виготовлення за 1 день

Лист А4 з 2 згинами. Розмір буклета 110 х 210 мм. Крейдований папір 130 г. Друк 4+4.

 • Ціна за 10 шт. 290 грн
 • Ціна за 20 шт. 440 грн
 • Ціна за 30 шт. 500 грн
 • Ціна за 40 шт. 680 грн
 • Ціна за 50 шт. 750 грн
 • Ціна за 100 шт. 1140 грн
 • Ціна за 150 шт. 1490 грн
 • Ціна за 200 шт. 1750 грн
Замовити

Лист А4 з 1 згином. Розмір буклета 148 х 210 мм. Крейдований папір 130 г. Друк 4+4.

 • Ціна за 10 шт. 280 грн
 • Ціна за 20 шт. 430 грн
 • Ціна за 30 шт. 470 грн
 • Ціна за 40 шт. 640 грн
 • Ціна за 50 шт. 700 грн
 • Ціна за 100 шт. 1040 грн
 • Ціна за 150 шт. 1360 грн
 • Ціна за 200 шт. 1690 грн
Замовити

Лист А3 з 1 згином. Розмір буклета 210 х 297 мм. Крейдований папір 130 г. Друк 4+4.

 • Ціна за 10 шт. 480 грн
 • Ціна за 20 шт. 650 грн
 • Ціна за 30 шт. 790 грн
 • Ціна за 40 шт. 920 грн
 • Ціна за 50 шт. 1100 грн
 • Ціна за 100 шт. 1900 грн
 • Ціна за 150 шт. 2140 грн
 • Ціна за 200 шт. 2580 грн
Замовити
Офсетний друк буклетів
Термін виготовлення 3-4 дні

Тип буклету

500 шт.

1000 шт.

2500 шт.

5000 шт.

10 000 шт.

Євробуклет (лист А4, 2 згини)

1960 грн.

2490 грн.

3830 грн.

5570 грн.

9150 грн.

Буклет А5 (лист А4, 1 згин)

1920 грн.

2430 грн.

3390 грн.

5330 грн.

8670 грн.

Буклет А4 (лист А3, 1 згин)

2790 грн.

4180 грн.

6540 грн.

9150 грн.

15 920 грн.


* Ціна вказана за друк на крейдованому папері 130 г. / м. кв.

Друк буклетів у Львові

Замовити виготовлення буклетів в друкарні КопіБум

Здійснюємо друк рекламних, акційних, презентаційних буклетів усіх найпоширеніших форматів. 

Друк буклетів Львів. КопіБум

Що ми пропонуємо:

- Друк буклетів формату А5, А4, Євро на папері 130 г. 
- Буклет друкується на одному двосторонньому аркуші з подальшим згином 1-2 рази.
- Друк може здійснюватися цифровим методом (вигідно до 500 шт), або офсетним (вигідно від 500 шт).
- Тираж друку від 10 шт., термін виконання 1-5 днів, в залежності від типу друку.

Щоб замовити друк буклетів, залиште заявку і ми вам передзвонимо, або телефонуйте до наших менеджерів.

 

 

ДРУК БУКЛЕТІВ. ВИГОТОВЛЕННЯ БУКЛЕТІВ У ЛЬВОВІ

Буклет - це недорога друкована продукція з одним або декількома згинами (фальцами), що відрізняється інформативністю і компактністю. На вигляд це невелика книжечка, яка містить важливу інформацію про товар або послугу в стислій і зрозумілій споживачеві формі, ілюстрований наочними прикладами.

Особливість буклетів полягає в їх компактних розмірах і структурованої подачі рекламної інформації. Така рекламна поліграфічна продукція має високу інформативність. Представлена ​​в буклетах інформація легко сприймається споживачами.

Буклет як рекламний продукт дає можливість представити товари в привабливому світлі.

 

Друк буклетів Львів. Друкарня КопіБум

 

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ БУКЛЕТИ?

Якщо листівки призначені для невеликої кількості інформації, то буклет може помістити значно більше даних, залишаючись при цьому компактним поліграфічним продуктом. При цьому, завдяки барвистому виконанню, буклети є ефективним засобом просування компанії, її послуг і товарів.

Фактично, буклет володіє рекламними перевагами листівок та інформаційними перевагами каталогів: обкладинка привертає увагу, внутрішній зміст розповідає про пропозицію більш детально, а компактні розміри дозволяють без зусиль помістити його навіть в маленьку жіночу сумочку. Здійснюючи виготовлення буклетів можна передбачити наявність відривних елементів для отримання знижки або подарунка, а також вклеїти безкоштовний зразок або дисконтну карту.

Для того, щоб використовувати всі переваги буклету як рекламного носія, необхідно сформулювати аудиторію і стиль подачі інформації, на підставі яких створюється ефективний дизайн-макет і вибирається адекватне виконання.

 

ВИДИ БУКЛЕТІВ

Сучасні поліграфічні компанії здійснюють виготовлення найрізноманітніших буклетів. Пропонується яскрава продукція для дітей, суворі рішення для інженерів, інформативні буклети для автолюбителів. Кожен вид буклетів має власну цільову аудиторію.

Призначення виробів може бути різним. Виготовляються такі види буклетів:

 • Інформаційні буклети. Основне призначення таких буклетів - донести до читача інформацію про конкретний товар або послугу. Спосіб подачі матеріалу офіційно-діловий. Публікується тільки цільова інформація. Якщо формат дозволяє, додаються графічні матеріали (фотографії, схеми, замальовки).
 • Іміджеві буклети. Такий виріб містить відомості про компанію, або її продукти. При виготовленні подібних виробів використовується якісний папір високої щільності. Іміджеві рішення відрізняються продуманим, стильним дизайном. На їх поверхню нерідко наносяться декоративні елементи.
 • Акційні буклети. Такі рекламні буклети, використовувані при проведенні різних акцій. Відмітна особливість даної продукції - масовість. При виготовленні рекламних рішень використовується недорогий папір, інформація подається яскраво, помітно.
 • Персональні буклети. Вони орієнтовані на конкретну людину і розсилаються поштою, або вручаються на заходах. Якість паперу, використовуваної при виготовленні таких виробів - середня або висока.
   

Буклети Львів

 

ДРУК БУКЛЕТІВ. ТЕХНІЧНІ ДЕТАЛІ

Варіант виготовлення буклету вибирається залежно від поставленої мети. Найчастіше, для виготовленні буклету використовується крейдований папір і повнокольоровий двосторонній друк.

Повнокольорові буклети на крейдованому папері щільністю 90-250 гр. / Кв.м. здатні прекрасно виконати і рекламну, і інформаційну функцію. При терміновому замовленні повнокольорових буклетів або тиражі до 500 примірників, вигідно скористатися цифровим друком буклетів. Для великого тиражу краще вибрати офсетний друк буклетів, яка гарантує істотне зменшення вартості за 1 екземпляр зі збільшенням кількості.

Повнокольоровий друк буклетів на цифрових або офсетних машинах не передбачає будь-яких обмежень у використанні півтонів, плашок, деталізованих зображень і дозволяє отримати прекрасний результат.

 

КОНСТРУКЦІЯ БУКЛЕТІВ

Буклет являє собою аркуш паперу, складений в один або кілька разів. Найпопулярніший вид рекламного буклету, так званий Євробуклет або Ліфлет, який представляє собою лист А4 з двома згинами. Однак, даний поліграфічний формат надає практично необмежені конструктивні можливості, починаючи від аркуша формату А3, складеного вдвічі, до смужки паперу з десятком згинів, що утворює невелику книжку оригінальної форми.

Нижче наведені найпопулярніші види буклетів, які відрізняються між собою способом складання:

 • Класичні буклети, складання яких відбувається за допомогою одного згину. Друк буклетів такого типу здійснюється з використанням паперу формату А4.
 • Буклети з двома згинами. Як правило, це Євробуклети або Ліфлети. При виготовленні використовує папір формату А4 або А3. При виборі формату враховується обсяг опублікованого матеріалу, а також специфіка цільової аудиторії.
 • Буклети з трьома і більше згинів. Складання листа здійснюється за допомогою безлічі згинів. Подібне рішення актуально для буклетів, що містять великий обсяг різнопланової інформації.
 • Нестандартні буклети. Спосіб складання листа нестандартний. Схема розташування згинів може бути класичною, або оригінальною.

 

ЦІНИ НА ДИЗАЙН І ДРУК БУКЛЕТІВ У ЛЬВОВІ

Вартість дизайну буклету повністю залежить від вимог замовника, тому завжди обговорюється окремо. Ціна на друк буклетів залежить від формату та кількості екземплярів: чим більше тираж, тим нижче вартість. Хоча стандартний папір на якому здійснюється друк буклетів це 90-130 гр., можна роздрукувати буклети на крейдованому папері товщиною навіть 160-250 г., і в цьому випадку ціна друку буклетів буде вищою. Ці всі додаткові питання як правило обговорюються з менеджером поліграфії перед друком.

 

Виготовлення буклетів у Львові

 

ДЕ ЗАМОВИТИ БУКЛЕТИ У ЛЬВОВІ?

Як можна бачити, різновидів буклетів існує величезна кількість. Непідготовлений замовник може легко заплутатися в такому великому асортименті. Звернувшись в друкарню «КопіБум», ви зможете замовити друк буклетів та іншу друковану продукцію: візиткиплакатикаталоги, календарики, флаєри та листівки і т.д.  Наші досвідчені фахівці запропонують вам рішення, які повною мірою будуть відповідати вашим потребам.

Замовлення буклетів в нашій друкарні має цілий ряд переваг і може включати в себе: дизайнерські послуги, професійну консультацію менеджера, копіювання буклетів на кольоровому ксероксі, цифровий друк буклетів, а також повний комплекс післядрукарської обробки. Для зручності наших клієнтів, існує термінове замовлення, система онлайн замовлення буклетів і доставка.