Замовити зшивання на скобу

Виконуємо зшивання журналів, каталогів, брошур, методичок...

Друкарня «КопіБум» пропонує послугу "Зшивання на скобу документів" формату А5, А4, А3 та неформатної поліграфічної продукції. Друк продукції та зшивання на скобу в нашій друкарні виконуються на сучасному обладнанні, це дозволяє гарантувати високу якість поліграфії та знизити вплив людського фактора.

Вартість брошурування на металеві скоби розраховується в залежності від використаних скоб та зшитих брошур. Чим більше замовлення, тим дешевша ціна зшивання на скобу.

Послуга 1 шт. 2-9 шт. 10-49 шт. 50-... шт. 
Зшивання на металеву скобу (ціна за 1 шт.) 10,005,002,001,00


Щоб замовити послугу або отримати консультацію, залиште заявку на сайті або телефонуйте!

 

Переваги зшивання на скобу

Скріплення скобою - це простий спосіб з'єднання листів, який має цілу низку переваг:

  • Зручний розворот. Відкривати брошуру зручно, листи не зсуваються при перегортанні або внесенні позначок.
  • Дешевизна. Скоба недорога, для пробивання листів не потрібне складне обладнання, тому ціна зшивання металевою скобою більш ніж доступна.
  • Висока швидкість брошурування. З'єднання листів степлером не потребує складної підготовки, тому навіть велику партію поліграфії вдасться виготовити швидко.
  • Надійність. Скоби міцно утримують листи, навіть численні цикли перевертання сторінок не зіпсують палітурку. Невипадково саме такий спосіб скріплення використовують для паспортів, каталогів, зошитів.

Зшивання на скобу документів та поліграфії

 

Як виконують брошурування на скобу

У цьому випадку співробітник друкарні повинен особливо уважно підійти до друку, щоб правильно зробити роздрук чи копіювання.

По-друге, перед тим, як скріплювати роздруковані аркуші формату А3 та А4 у розгорнутому вигляді, необхідно дуже ретельно розрахувати вісь скріплення і лише тоді проводити зшивання листів скобою.

Дуже часто у недосвідчених працівників друкарень чи копіювальних центрів з'являються труднощі під час виконання такого завдання. В результаті може вийти брак продукції. До того ж, така невпевненість персоналу ніяк не сприяє терміновому виконанню замовлення. Насправді брошурування на скобу в умілих руках проводиться за 10 хвилин. У цей термін входить додаткова перевірка правильності прошивки.

 

Замовити зшивання на скобу у Львові

 

 

Де замовити зшивання на скобу у Львові?

Зшивання документів скобою можна виконати в будь-якому копіцентрі. Проте, це як правило, зшивання до 20 аркушів офісного паперу скраю листів. Але якщо вам потрібно зшити поліграфію на скобу посередині роздрукованих листів у формі брошури чи каталогу, тоді для цього потрібне спеціальне поліграфічне обладнання. Такі професійні степлери можуть зшити велику кількість не лише офісного паперу, а й щільного поліграфічного крейдованого чи дизайнерського паперу.

В нашій друкарні КопіБум ми виконуємо ряд післядрукарських робіт зі зшивання паперу на скобу, брошурування на пружину (металеву або пластикову), зшивання в тверду палітурку. Також можемо порізати під певні розміри папір, заламінувати продукцію, заокруглити кути тощо.

Якщо у вас виникають будь-які запитання щодо зшивання аркушів на скобу, залиште заявку на сайті або телефонуйте!