Замовити фотокартини на полотні:

Друк на художньому полотні разом з натяжкою на підрамник.

Розмір від 20 до 50 см.

Замовити

Друк на художньому полотні разом з натяжкою на підрамник.

Розмір від 50 до 100 см.

Замовити

Друк на художньому полотні разом з натяжкою на підрамник.

Розмір від 100 см.

Замовити

Широкоформатний друк на холсті

Замовити друк на полотні в друкарні КопіБум

Здійснюємо широкоформатний друк фото на холсті (полотні) різних розмірів: 20х20, 20х30 20х40, 30х50, 40х50, 40х60, 45х60, 50х50 см. Також можемо виготовити фотокартини на холсті нестандартних форматів.

Друк на холсті і натягнення його на підрамник є імітацією повноцінної картини. Ми можемо Вам зробити фотодрук на полотні будь-якої Вашої фотографії або картини зі шедеврів світового образотворчого мистецтва.

Щоб замовити виготовлення фотокартини на холсті, заповніть форму на сайті та прикріпіть фото для друку. По завершенні з Вами звяжеться наш менеджер, для уточнення деталей.

Для отримання консультацій телефонуйте за номером вказаним на сайті або залиште заявку і ми Вам передзвонимо!

 

Друк на холсті в друкарні КопіБум

 

Що варто знати про друк на холсті в друкарні КопіБум?

Друк на холсті є затребуваною послугою. Сучасна технологія дозволяє створювати:

 • репродукції картин відомих художників;
 • фотографічні зображення в багетах;
 • світлові панно;
 • рекламні стенди та ін.

Друк фото на холсті і простих зображень використовується для оформлення інтер'єрів, просування товарів і послуг, вирішення інших завдань. Поєднання прийомів художньої фотографії та живопису дає широкі можливості для реалізації ваших і дизайнерських задумок. Репродукції робіт художників і прості фотографії можуть стати розкішним доповненням інтер'єру будинку, офісу, ресторану та ін. Звичайно, ми друкуємо на полотні не масляними фарбами, а традиційними фарбами для принтера. Але від цього роботи в багеті не втрачають своєї привабливості.

Ви можете замовити виготовлення робіт на натуральних і штучних підставах. Обидва матеріали повністю екологічні і вологостійкі. Штучне полотно відрізняється більшою міцністю і частіше використовується для створення зовнішньої реклами (банерів). Натуральне полотно призначене для декорування інтер'єрів і виготовлення фотокартин.

Матеріали мають фактурну структуру, яка повністю імітує полотно. Поверхня ідеально підходить для широкоформатного нанесення, а використання сольвентних чорнила дозволяє добитися ідеальної, реалістичною передачі кольору. Використовувана фарба містить ультрафіолетовий фільтр і друк на полотні не вицвіте згодом.

 

Друк на полотні Львів

 

Друк на полотні. Види чорнил

Виділяють кілька видів чорнил якими здійснюється фотодрук на полотні:

 • Сольвентні чорнила. Бувають екологічно безпечні і з домішками шкідливих речовин. Перший варіант обійдеться дорожче, тому його пропонують не всі друкарні. Проте шкода сольвентів не така значна, щоб впливати на здоров'я людини, адже безпосереднього контакту з барвником не відбувається. Витрати на друк невеликі, особливо при об'ємному замовленні. Чорнила просочують ПВХ-шар, і він розчиняється. Така властивість забезпечує довговічність картинки і стійкість до зовнішніх впливів, тому таке полотно підійде для зовнішньої реклами. Воно не вицвіте під сонцем і не змиється зливами. Щоб мінімізувати шкідливий вплив в процесі виробництва, встановлюють обладнання в добре провітрюваних приміщеннях.
   
 • Водорозчинні чорнила. За вартістю така продукція суттєво перевищує вироби на основі сольвентних чорнил. Фарбувальний склад виконаний на основі барвника і води з різними добавками. Зображення виходить яскравим і високоякісним. З недоліків можна відзначити лише недовговічність фарби - вона змивається водою. Саме тому такий друк на холсті у Львові підійде тільки для виробів, що розміщується всередині будинків.
   
 • Пігментні чорнила. Даний спосіб забезпечує найвищу якість, але при цьому він найбільш витратний. Основу чорнила складають пігменти, які не розчиняються у воді. Частинки кольорів за розмірами складають 0,1 мкм. Завдяки такій особливості виходить барвисте і чітке зображення, на якому можна розглянути найдрібніші деталі. Така картина характеризується волого- і світлостійкість. Головною особливістю виступає те, що при виробництві потрібні дорогі, підготовлені матеріали.
   

Друк на холсті. Ціна в друкарні КопіБум

 

Друк на холсті. Етапи виробництва

 • Вибір фото. Якщо у замовника знімок низької якості, ми допомагаємо підібрати відповідне зображення з колекції або відредагувати наявне.
 • Додрукарська підготовка. Коригуємо файл за розмірами, виділяємо ділянку для друку. Проводимо дизайнерську обробку: ретушуючи фото, додаємо та видаляємо предмети, розфарбовуємо чорно-білі знімки і т. д.
 • Повнокольоровий друк на полотні. Проводиться на інтер’єрному екосольвентому або латексному принтері.
 • Натяжка полотна на підрамник. Робимо дбайливо і обережно, не допускаючи перекручувань і зморшок.
 • Покриття акриловим лаком. Додає картині легкий блиск, захищає від ультрафіолету, механічних пошкоджень.

 

Як відбувається друк фото на холсті в друкарні КопіБум?

Отже, картина або фотографія обрана, всі ваші побажання почуті. Перехід до основної частини роботи: комп'ютерна обробка цифрового оригіналу за допомогою програм, призначених для цих цілей. Художня обробка зображення, корекція, ретуш, додавання спецефектів - це невід'ємна частина нашої роботи. Чи буде це точна копія оригіналу або зображення, що докорінно змінило первісний варіант, залежить від вашої фантазії та креативного підходу. Цей етап особливо важливий і тому, що саме від якості цифрового малюнка і матеріалу залежить якість зображення на полотні. В якості основи наша компанія використовує полотно з матовою поверхнею щільністю 390г/м2. Вибір на користь даного матеріалу зроблений не випадково, адже за рахунок своєї структури таке полотно забезпечує точну імітацію художнього зображення. Потім отримане зображення наноситься на полотно пігментними чорнилами на водній основі широкоформатного струменевого принтера. Широкоформатний друк на полотні дозволяє отримати досить насичені зображення, при цьому найбільш точно передаючи все колірні відтінки і півтони.

 

Друк фото на холсті. КопіБум

 

Друк фото на холсті: завершальний етап

Для того щоб зовнішній вигляд виробу був на вищому рівні, недостатньо виконати друк фото на холсті. Видрукуваний полотно потребує захисту, адже фарби можуть зблікнути, потекти або вицвісти під впливом сонячних променів або вологості. Тому фінальним акордом виконання друку на полотні служить лакування та багетні роботи. Крім забезпечення захисних функцій акриловий лак підсилює яскравість і насиченість зображення, підкреслюючи структуру полотна, а текстурний гель додає об'єм і створює подобу мазка пензля художника, тобто ефект ручної роботи. До того ж лакування може продовжити термін життя зображення за умови його правильного зберігання до 100 років. Після закінчення роботи отримане фото на полотні ми натягуємо на підрамник або оформляємо в багет зі штучного або натурального матеріалу в залежності від ваших уподобань. Подібне оформлення додає роботі завершеного вигляду. Ось і все: ми розкрили всі секрети, як створюється друк на холсті, Львів це вже оцінив. Чекаємо і вас в гості!

 

Замовити фотокартини на холсті у Львові

 

Фотокартини на холсті. Способи натяжки на підрамник

Галерейна натяжка. Застосовується самостійно без багетной рами. Фотокартини на холсті необхідно натягувати так, щоб краї зображення згорталися за торці підрамника.

Планшетна натяжка. Друк фото на холсті тільки з лицьового боку. Скріплення скобами на торцях, які залишаються білими. Картини на холсті бюджетного варіанту. Цей спосіб використовується спільно з оформленням в багет.

 

Друк на холсті. Ціна послуги

Вартість друку фото на холсті залежить від таких факторів:

 • розміру виробу;
 • його характеристик;
 • терміновості і складності роботи.

Ми здійснюємо друк картин різних розмірів, і для того, щоб Ви краще могли зорієнтувалися у наших пропозиціях, на нашому сайті детально описано все про друк на холсті. Ціни також вказані за кожен розмір. Якщо у вас все ж таки виникають запитання вартості фото на полотні, то звертайтеся до наших менеджерів за консультацією.

 

Фотодрук на полотні Львів

 

Де замовити друк на полотні у Львові?

Пропонуємо швидко і недорого замовити друк на полотні з натяжкою на підрамник і доставкою по Львову. Це зручний і недорогий спосіб прикрасити інтер'єр або зробити пам'ятний подарунок до свята. Ми використовуємо сучасне технологічне обладнання і самі натягуємо полотна на підрамники. Це дозволяє нам друкувати якісні фотокартини на холсті в стислі терміни за низькими цінами.

Широкоформатний друк на холсті у Львові в друкарні КопіБум дозволяє створювати різноманітні зображенні в унікальному виконанні. Ми можемо перенести на полотно репродукцію відомої картини, дитячий малюнок, графіку. Робимо фото на холсті в стилі дрім-арт, поп-арт, вміємо імітувати живопис, портрет маслом, створюємо мозаїку і фотоколажі.

Якщо вам терміново потрібні картини на холсті з Ваших фотографій, надсилайте нам на електронну пошту власний знімок. Вкажіть бажаний розмір полотна. Дизайнери перевірять якість зображення і зроблять попередній макет, щоб ви могли побачити, як буде виглядати Ваша фотографія на холсті в готовому вигляді. Замовлення буде готове через 1-3 дні після затвердження макету та оплати.

Окрім друку фото на холсті, також здійснюємо широкоформатний друк на інших матеріалах: друк на постерному папері та ватмані А1, А2, друк на самоклеючій плівці Оракал, друк на банері. Звертайтеся!