Замовити друк квитків:

Виготовлення квитків з перформацією. Друк односторонній або двосторонній. Розмір довільний.

Замовити

Виготовлення квитків з нумерацією. Друк односторонній або двосторонній. Розмір довільний.

Замовити

Виготовлення квитків з перформацією та нумерацією. Друк односторонній або двосторонній. Розмір довільний.

Замовити

Замовити друк квитків

Виготовлення квитків у Львові в друкарні КопіБум

Квитки призначені не лише для дозволу на прохід, а й для створення святкового настрою у відвідувачів. Гарний, інформативний виріб з великим текстом і малюнком, що запам'ятовується, переконає майбутніх гостей заходу в тому, що вони не дарма витратять час. Тому до виготовлення квитків потрібно поставитися уважно та ґрунтовно, довіривши відповідальну справу професіоналам.

В нашій друкарні КопіБум можна замовити друк квитків з вибором таких опцій:

 • Формат: від 5х5 см. до А3;
 • Папір: крейдований, Color Copy 130-300 г.
 • Друк: повноколірний одно / двосторонній.
 • Додатково: ламінація, нумерація, перфорація.

Щоб замовити виготовлення квитків або отримати консультацію, залиште заявку на сайті, і наші спеціалісти зв’яжуться з вами.

 

Друк квитків у Львові. Цікава додаткова інформація

Якісна поліграфія — це один із способів продемонструвати свою увагу до клієнтів та серйозне ставлення до бізнесу. Адже створення висококласної продукції вимагає часу та зусиль: потрібно продумати до дрібниць дизайн, грамотно розмістити необхідну інформацію, при цьому дотримуючись технічних вимог. Якщо виріб виглядає стильно і привертає увагу, клієнти неодмінно гідно оцінять його. Саме тому якісний друк квитків на заходи є настільки важливим моментом.

Зрозуміло, такий корінець насамперед виконує свою пряму функцію, тобто використовується для пропуску відвідувачів до зали. Тому необхідні відомості: час, місце проведення заходу, прізвища та імена запрошених, якщо це можливо, все вказується великими символами, часто навіть при використанні кольорового друку. Однак такий квиток має на меті й іншу мету: залучити відвідувачів, переконати їх у тому, що вони не дарма витрачають час. Тому друк квитків на концерт, вечірку, промо-акцію — важливе завдання, яке слід доручити лише професіоналу.

 

Друк квитків, білетів та талонів у Львові

 

Цифровий друк квитків чи офсетний друк квитків. Який обрати?

При виготовленні квитків на замовлення використовуються дві основні технології: цифровий друк та офсетний друк квитків. Кожен має свої переваги та недоліки.

 • Цифровий друк квитків раціонально здійснювати при невеликих тиражах, до 500 шт. Перевагою такої технології є можливість друкувати навіть від 1 примірника, а також робити персоналізацію та нумерацію кожного виробу.
 • Офсетний друк квитків вигідний при великих тиражах від 500 шт. і вище. Таку технології варто використовувати для виготовлення квитків для масових заходів на тисячі місць.

Наша друкарня спеціалізується на цифровому друці квитків на замовлення адже 90% всіх квитків виготовляються саме такою технологією. У нашій друкарні встановлені висококласні поліграфічні машини та післядрукарське обладнання, яке  дозволяє отримувати чудовий результат навіть за найскладнішого замовлення.

 

Виготовлення квитків. Доступні ціни

 

Матеріали для виготовлення квитків

Друк білетів найчастіше виконується на крейдованому папері щільністю 130-300 г. Проте можна використовувати і дорожчий папір, наприклад преміум класу Color Copy або дизкартон.  Останній презентабельно виглядає, не мнеться, зберігає насиченість відтінків. Оскільки виробництво квитків передбачає наявність відривних корінців, важливою є точна перфорація для легкого відривання частини, що залишається у глядача. Щоб надрукувати фірмові білети, краще використовувати цифровий друк. Чому?

 • Фарба не вицвітає і не вигоряє.
 • Насичені відтінки привертають увагу.
 • Можлива будь-яка післядрукарська обробка.

 

Замовити друк квитків в друкарні КопіБум. Оперативне виготовлення

 

Ціна виготовлення квитків

Виготовлення купонів та квитків ми виконуємо на високотехнологічному обладнанні, використовуючи виключно якісні матеріали. Ціни на друк квитів дуже доступні і можуть змінюватись в залежності від наступних параметрів замовлення:

 • розмір та формат;
 • тип паперу / картону (глянсова або матова);
 • щільностіпаперу/картону (від 80 до 350 гр/кв.м.);
 • характеристики друку (монохромна/повнокольорова; наявність тиснення, ламінування на одній або обох сторонах);
 • додаткові вимоги.

Вартість виготовлення квитків у Львові також залежить від обсягу тиражу. Гуртове придбання поліграфічної продукції обійдеться вам дешевше, ніж роздрібна покупка. Ми надаємо знижку на великі замовлення.

 

Розробка дизайну та друк квитків

 

Де можна замовити друк квитків та купонів?

Друкарня КопіБум дає можливість замовити друк квитків, які будуть створені спеціально для майбутнього заходу. Вони використовуються для контролю входу при організації концертів, театральних та спортивно-масових заходів. Також вони можуть застосовуватись у вигляді рекламного носія. Завдяки сучасним технологіям, виготовлення відбувається максимально швидко, але при цьому вони мають оригінальний дизайн, що запам'ятовується.

При оформленні замовлення можна обрати формат паперу – А5, 100х150, 50х90, 55x85, 70x100, від чого залежить вартість виготовлення квитків. Друк може бути на матовому, глянцевому, офсетному або дизайнерському папері. Ми пропонуємо матову або глянсову ламінацію. За бажання можна обійтися без неї.

Щоб зробити замовлення на друк квитків чи друк купонів, зв'яжіться з нами по телефону, напишіть на електронну пошту або залиште заявку на сайті. Ми оперативно відповімо на ваш запит, обговоримо всі деталі, погодимо макет та зробимо друк квитів на замовлення у максимально стислий термін. А також додатково пропонуємо вам друк суміжної поліграфічної продукції: флаєри, листівки, бейджі, плакати, запрошення, блокноти, меню, календарі тощо.