Замовити виготовлення папок:

Фірмова папка А4 з вклеєною кишенею та з одностор. або двостороннім друком на ній. Мінімал. замовлення: 25 шт.

Замовити

Фірмова суцільновисічна папка А4 з одностор. або двостороннім друком на ній. 
Мінімал. замовлення: 100 шт.

Замовити

Друк папок на замовлення

Виготовлення фірмових папок в друкарні КопіБум

Фірмові (корпоративні) папки – це поліграфічний виріб із цупкого паперу або картону, який використовується для зберігання невеликої кількості документів. Папки складають важливу частину ділової та рекламної продукції. Їх використання служить показником рівня розвитку компанії, що є частиною ділового етикету. Під час проведення переговорів документи передаються партнерам у корпоративних папках. Також папки широко використовуються під час проведення виставок, семінарів, конференцій, презентацій, тому їх ще називають «Презентаційні папки».

Фірмові папки бувають наступних видів:

  • Ціліснокроєні вирубні папки (виготовляються з цілого листа з подальшим фальцюванням).
  • Папки з приклеєною кишенею (до листа-заготовки приклеюється кишеня-клапан).

Щоб замовити виготовлення фірмових папок чи отримати консультацію, залиште заявку на сайті або телефонуйте!

 

Друк фірмових папок із логотипом. Додаткові відомості

Створення чіткої системи зберігання офісної документації практично не мислимо без папок. При цьому договори та акти, що складуються хаотично, ризикують швидко загубитися в офісному просторі, не маючи певного місця. Наявність стелажів з папками не тільки спрощує, а й значно прискорює знаходження потрібного документа, полегшуючи ведення документообігу у рази. Крім того, щільний картон служить додатковим захистом важливих паперів від підвищеної вологості, пилу та вогкості. Перебуваючи в папці, документи зберігаються значно довше, зберігаючи акуратний вигляд та читабельність. З цієї причини друкарня «КопіБум» пропонує вам послуги з виготовлення папок різного формату та дизайну.

Папки з логотипом на замовлення у Львові також є ефективним рекламним інструментом для презентації товарів та послуг компанії. Представляючи документи у фірмовій продукції, ви підкреслюєте престиж власного бренду та підвищуєте його впізнаваність в очах клієнтів. Папки з логотипом компанії – це вироби оригінального дизайну, що у тандемі з високоякісним друком дає безумовну гарантію відмінного продукту.

 

Виготовлення фірмових презентаційних папок

 

Дизайн папок. На що звертати увагу?

Друк папок для документів повинен здійснюватись за правильно розробленими дизайн-макетами. Створення макета – завдання непросте, його потрібно довірити професійному дизайнеру. Саме від нього значною мірою залежить імідж, який створюватиме папка, а також те, як її сприймуть партнери та колеги. Важливо розмістити на ній всю необхідну інформацію, зробити її яскравою та незабутньою, але при цьому не перевантажити. Кількість знаків, картинок, відомості про компанію, партнерів, продукт має бути продуманим, щоб презентаційна папка не виглядала безглуздо і несмачно.

Під час виготовлення фірмових папок необхідно враховувати корпоративний стиль та формат подачі інформації.

 

Замовити друк папок в оперативній друкарні КопіБум

 

Друк папок. Технологічний процес

Друковані папки А4 – це універсальний формат цієї поліграфічної продукції, він дозволяє дбайливо зберігати папери на звичайних аркушах. Товщина папки вибирається, виходячи з передбачуваного обсягу наявних усередині документів.

Метод друку на папках вибирається, виходячи від очікуваного ефекту зображення та тексту. Він повинен гарантувати чіткість та яскравість кращого дизайну. Не варто економити на матеріалах на шкоду довговічності папок. Краще вибирайте щільний папір, який при багаторазових дотиках не стиратиметься і витончуватиметься.

Друк папок має здійснюватися на професійному обладнанні, і вже залежно від обсягу тиражу менеджери мають обрати друк на цифровому чи офсетному устаткуванні.

  • Цифровий друк папок вигідно робити при невеликих накладах, до 300-500 шт.
  • Офсетний друк папок вигідний при великих накладах від 500 шт.

Далі слідує етап післядрукарської обробки. Для збільшення зносостійкості та надання презентабельного зовнішнього вигляду, надруковані листи ламінуються або на них наносять офсетний або УФ-лак. Для надання необхідної форми відбувається вирубування та фальцювання.

 

Друк фірмових папок у Львові. Замовити

 

Виготовлення папок та сфери їх застосування

Область використання фірмових папок надзвичайно широка. Крім практичності, що розкривається у забезпеченні порядку та систематизації документів, корисність цього канцелярського приладдя полягає у прихованій рекламі. Подаровані партнеру чи сторонній людині такі рекламні папки побічно позиціонують послуги та товари бренду. При цьому в ній можна зберігати не лише важливі папери та договори, а й пам'ятні сувеніри: листівки, фото, квитки з концертів улюблених гуртів, романтичні листи та записки.

Виготовлення корпоративних папок знадобиться для бізнесів в різних сферах діяльності: юристів, архітекторів, нотаріусів, медиків, будівельників тощо.

 

Виготовлення папок з логотипок

 

Де замовити фірмові папки з логотипом у Львові?

Друкарня КопіБум пропонує послуги з виготовлення фірмових папок з логотипом компанії та іншою корпоративною символікою. Сучасне друкарське та післядрукарське обладнання дозволяє запропонувати найбільш вигідні ціни фірмові папки та короткі терміни виготовлення продукції. Звернувшись до менеджерів, ви отримаєте відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Ми гарантуємо уважне ставлення до кожного замовлення. А також у нас можна замовити іншу поліграфію: листівки, флаєри, візитки, бейджі, квитки, плакати, каталоги, наклейки, буклети, блокноти тощо.

 

Переваги замовлення фірмових папок в друкарні КопіБум

Дизайнерські папки з логотипом на замовлення у Львові – це яскравий та стильний аксесуар, що є невід'ємним атрибутом офісного життя. Серед причин замовити друк у нас:

  • сучасна технічна база, що дозволяє реалізовувати замовлення будь-якої складності дизайну та обсягу тиражу вчасно;
  • талановиті дизайнери, які здатні розробити креативний ескіз рекламної продукції вашого бренду;
  • пунктуальність та оперативність: виконання замовлень не пізніше 3 днів з моменту звернення;
  • висока якість виробів, гарантована актуальними технологіями друку та довговічними матеріалами;
  • лояльна цінова політика.

Щоб надрукувати папки в нашій друкарні, залиште заявку на сайті або телефонуйте!