Замовити порізку паперу

Виконуємо порізку офісного та поліграфічного паперу

Порізка паперу у Львові — затребувана послуга, від якої залежить презентабельність і зовнішній вигляд поліграфічних виробів. У друкарні «КопіБум» для різання листів використовується професійний різак-гільйотина KW-trio 3942. За допомогою гільйотин ми виконуємо великі обсяги робіт у стислий термін, справляємось з будь-яким накладом.

Гільйотинна технологія застосовується для різання матеріалів невеликого розміру (максимальна довжина 470 мм, ширина - 330 мм). За один раз можна порізати до 400 аркушів паперу (80 г/м2) або до 100 аркушів (300 г/м2). Основні види паперу для різання: офсетний, крейдований, самоклеючий папір, дизкартон, крафтовий тощо.

На різаку-гільйотині виконується порізка такої поліграфічної продукції:

 

Переваги різання паперу на гільйотинному устаткуванні:

  • можливість нарізки великої товщини без пошкодження матеріалу;
  • відсутність загинів та перекосів;
  • бездоганна форма кутів кожного листа;
  • точний зріз, акуратний вигляд виробу;
  • вигідна вартість порізки паперу, прийнятні ціни навіть за великий наклад.

Порізка паперу на різаку-гільйотині

 

Порізка паперу на різаку та плотерна порізка

Отож, в нашій друкарні КопБум можна замовити порізку поліграфічної продукції на професійному різаку-гільйотині. Також, окрім послуг різання паперу та картону традиційним різаком ми пропонуємо плотерну порізку поліграфії. За допомогою плоттера створюємо рекламну та поліграфічну продукцію будь-якого формату, геометричної форми та дизайну. Він дозволяє працювати з плівкою, вирізати різні види наклейок, картинки, орнаменти і літери з рулонної самоклеючої плівки.