Замовити друк меню:

Папір крейдований 90-300 г. Розмір А4 (210х297 мм.) та А5 (148х210 мм.)

Замовити

Папір крейдований 90-300 г. Розмір А4 (210х297 мм.), А5 (148х210 мм.), Євро (100х210 мм.)

Замовити

Папір крейдований 90-300 г. Розмір А4 (210х297 мм.) та А5 (148х210 мм.)

Замовити

Друк меню у Львові

Замовити виготовлення меню для кафе і ресторанів в друкарні КопіБум

Наша друкарня здійснює друк меню для: ресторанів, кафе, барів, пабів та інших закладів харчування. Можна виготовити меню у формі класичних найпоширеніших форматів, так і індивідуальні творчі варіанти.  

Популярні види меню, які можна замовити в нашій друкарні за вигідною ціною:

 • Меню буклет – класичний базовий варіант меню, який можна красиво піднести завдяки оригінальному оформленню;
 • Листове меню А5 або А4 - функціональний та незвичайний різновид завдяки застосуванню різних видів паперу - крафт, дизайнерський та інші різновиди;
 • Меню на пружині чи скобах. Такий варіант виходить дуже зручним для використання, а для забезпечення довговічності кожна сторінка ламінується.

Наша компанія пропонує виготовлення меню у Львові за доступною ціною та в стислий термін. Для прорахування вартості друку меню, залиште заявку на сайті і наші менеджери зв’яжуться з вами.

 

Виготовлення меню у Львові. Особливість продукції

Якщо ви володієте закладом громадського харчування, рестораном, виготовлення меню - важливий етап на шляху до успіху вашого закладу. Адже меню для кафе здатне керувати поведінкою відвідувачів. Хтось у кафе випиває лише чашку чаю, хтось бере перше, друге та компот. Щоб аудиторія, як у другому випадку, переважала, важливо грамотно підійти до питання оформлення меню. Стратегічно грамотно розроблений дизайн, якісний друк меню здатний перетворити відвідувачів, які зайшли «просто перекусити» на клієнтів, які захочуть у вас ґрунтовно підкріпитися. Професійне виготовлення меню, творчий підхід до оформлення сторінок, вдумливий вибір зображень дозволяє меню стати не просто інформатором про те, яка кухня представлена ​​у закладі, а й мотиватором до того, що страви (і більше!) потрібно дійсно замовити.

Прийшовши до кафе чи ресторану нам у руки в першу чергу потрапляє меню закладу. Дуже важливо, щоб воно було оформлене оригінально та презентабельно, з яскравими барвистими фото страв, які ви пропонуєте клієнтам. Це привертає увагу покупця і йому вже хочеться скоріше скуштувати якусь із страв. Друк меню А3 - це найпоширеніший розмір, який замовляють на друк меню для кафе та ресторанів. У друкарні "КопіБум" Ви можете надрукувати меню за власним, вже розробленим дизайном, або ми можемо допомогти вам у розробці та складанні нового сильного брендового меню. Виготовлення меню для кафе буде виконано у найкоротший термін. Також у нас можна роздрукувати меню, якщо воно вже є на цифровому носії. Будемо раді бачити вас у друкарні "КопіБум".

Друк меню. КопіБум

 

Матеріали для виготовлення меню для кафе, ресторанів, барів

Для респектабельних закладів, дорогих ресторанів та клубів необхідна поліграфія найвищої якості. Натомість для разових акцій замовляють друк меню на звичайному папері, термін служби якого обмежений. У нашій друкарні ви можете надрукувати меню для кафе, ресторанів, салонів краси з використанням таких матеріалів:

 • білого напівматового та глянсового паперу (підходить для ламінування);
 • дизайнерського та крафтового паперу (не ламінується);
 • щільного картону для довготривалого використання.

Друк меню проводиться після індивідуальної розробки дизайну меню або на основі готового макету, який можна надіслати для обробки електронною поштою.

Контролюємо якість починаючи з етапу вибору матеріалу до доставки клієнту.

Пропонуємо меню:

 • на крафтовому папері,
 • у твердій обкладинці,
 • із пластику,
 • на болтах,
 • з ламінацією або вибірковим гравіюванням.
   

Виготовлення меню у Львові

 

Друк меню. Найпоширеніші види та формати

У сучасних умовах для презентації та залучення відвідувачів до закладу все частіше використовують друк меню для ресторанів, фастфудів, кафе чи барів. Не менш затребуваними є так звані меню послуг, які замовляють для салонів краси, SPA-центрів, розважальних закладів. Така поліграфія, як і банкетне меню, виготовляється на щільному глянсовому папері з використанням кольорового друку та виконанням постдрукарських послуг.

Найбільш популярними є такі види меню:

 • Меню в папках на кільцях - дозволять легко замінювати будь-які сторінки. Тому ви зможете міняти асортименти страв.
 • Листове меню А4 та А3. Таке меню з ламінованими сторінками позбавить необхідності хвилюватися, якщо хтось проллє на них напій. Достатньо лише протерти меню їх губкою. Від «замусолених куточків не залишиться жодного сліду. Також таке меню чудово почуватиметься у кафе, ресторації з відкритою терасою або на виїзному заході.
 • Меню буклет. Це один з найбільш поширених видів меню. Лист паперу згинається 1-2 рази і таке меню для кафе займає мало місця на столі. Також у виготовленні воно також доволі недороге. Таким способом може виготовлятися барна карта, десертна карта, кальянне меню тощо.
 • Меню у вигляді брошури.  Таке меню зшивається на металеву пружину, рідше пластикову. Його легко перевертати. За потреби, можна розшити меню і замінити окремі листи.
 • Тейбл тент – меню, яке зроблене у формі хатинки з щільного паперу і ставиться на стіл. Так як таке меню весь час перед очима клієнта, воно дозволяє детально познайомитись з асортиментом закладу.
 • Сети на стіл. Це тип меню у вигляді одноразових аркушів формату А4, А3, які кладуться на піднос або прямо на стіл. На сетах друкується перелік страв або інша інформація про заклад. Замовити сети можна формату А3, А4 або інших розмірів. Друк сетів для ресторанів вигідніше робити офсетним методом ніж цифровим, бо така технологія вигідніша при великих об’ємах.

За бажанням клієнта, ми можемо виготовити нестандартне меню. Від клієнта бачення, а від нас виготовлення.

 

Друк меню. Ціна послуги

Ціни на виготовлення меню в нашій друкарні доступні кожному закладу. Адже ми є виробництвом повного циклу і відсутність посередницьких ланцюжків дозволяє нам оптимізувати вартість. На вартість виготовлення меню впливає багато факторів: формат меню, тип паперу, тип друку, кількість примірників, наявність готового макету тощо.

Щоб прорахувати ціну виготовлення меню, звертайтеся до наших фахівців, і вони вам допоможуть в цьому, запропонують різні варіанти.

Друк меню в друкарні КопіБум

 

Де замовити друк меню у Львові?

Цікавить якісний друк меню у Львові для кафе, ресторану, клубу, бару? Ми станемо вашими надійними помічниками. Адже друкарня КопіБум має великий досвід виготовлення меню та іншої поліграфічної продукції. Нерідко замовники вже мають фото для страв. І здається, що вже основа меню готова. Але щоб фото страв почали працювати на ваших відвідувачів, потрібно вирішити ще безліч завдань:

 • вибрати варіант друку (кольоровий, чорно-білий),
 • підібрати шрифт,
 • визначитись із композиційним рішенням.

Всі ці завдання допоможуть вам вирішити менеджери та дизайнери компанії «КопіБум». Вони давно спеціалізуються на розробці дизайну поліграфічної продукції, і завжди підкажуть, який варіант буде не просто найбільш привабливим, а й таким, що «чіпляє» потенційних відвідувачів.

Також наші фахівці обов'язково допоможуть вам визначитися способом з'єднання сторінок (на скоби, металеву або пластикову пружини, кільця, болти). Ми не «прив'язуємо» вас до конкретного технологічного рішення чи дизайну. Для нас важливо, щоб ви побачили у нас не просто друкарню, яка займається виготовленням меню для ресторанів за шаблонами, а помічника, який пропонує ефективне рекламне рішення. Помічника, який допомагає перетворити відвідувачів на гостей, яким у вас затишно.

P.S. Додатково до меню ви можете замовити: цінники, бірки, бейджі, плакати, листівки, квитки, папки, блокноти, наклейки та іншу поліграфічну продукцію.