Зразки наших робіт:
Ціни на цифровий листовий друк
Вартість листового повноколірного друку на папері формату SR А3 (320 х 450 мм), не враховуючи вартість паперу.

 

Колірність 1-9 шт.10-49 шт.50-99 шт.100-199 шт.200-299 шт.300-499 шт.500 шт. - 
4+02087,576,565,5
4+440161514131211
1+01065,554,543,5
1+120121110987

 

 

Вартість паперу

ПапірЦіна
Крейдований 130 г/м24,00
Крейдований 170 г/м25,00
Крейдований 300 г/м28,00
Преміум UPM 90 г/м23,00
Преміум UPM 120 г/м25,00
Преміум UPM 160 г/м26,00
Преміум UPM 300 г/м29,00
Дизайнерський картон 300 г/м225,00
Самоклеючий папір 120 г/м25,00


 

Післядрукарські послуги

ПослугаПриміткаЦіна (грн.)
Порізка на 1-2 об'єкти Стопа А3 до 100 листів 20,00
БігуванняЗа 1 біг1,00
Зшивання скобоюЗа скобу1,00
Зшивання пружиноюЗа пружину30,00
Заокруглення кутів (5 мм.)До 100 листів20,00
Ламінація одностороння (25 мкр.)За лист15,00
Ламінація двостороння (25 мкр.)За лист20,00
Ламінація двостороння конвертна (100 мкр.)За лист20,00

 

Оперативна поліграфія у Львові

Що варто знати про друк поліграфії?

Під значенням «Оперативна поліграфія» зазвичай мають на увазі швидкісне друковане виробництво невеликих тиражів. Свій початок оперативний цифровий друк бере з перших офісних лазерних принтерів, які дозволяли дуже швидко і якісно здійснити будь-який друк поліграфії Львів для внутрішніх потреб фірми. Зараз великі і професійні цифрові друкарські машини дозволяють з такою ж швидкістю і без втрати якості друкувати не тільки корпоративні документи, а й більшу частину рекламної і представницької продукції.

До послуги «Оперативна поліграфія Львів» входить друк листівок, друк буклетів, друк візиток, друк наклейок, конвертів і фірмових бланків. Сучасне обладнання дозволяє здійснити друк буквально на очах клієнта. Наприклад, друк візиток, який включає: створення макету, власне друк, різання і упаковку, займе близько 1 години.

Оперативна поліграфія у Львові

Не варто плутати термін «Оперативна поліграфія Львів» та «Оперативний друк Львів». До останньої можна віднести будь-який друк, що здійснюється з готового макету, при цьому друк здійснюється не тільки цифровим способом, але і офсетним. Проте, важливо не забути, що оперативний друк обмежений конкретними тиражами, і жодна друкарня Львів не зможе забезпечити швидкісний друк поліграфії, яку просто фізично неможливо надрукувати з такою швидкістю. Зазвичай оперативний друк Львів тиражом від 300 до 1000 аркушів (візиток, бланків, конвертів і т. д.). Якщо ж говорити про друк банерів, то тут все буде залежати від його розмірів, кількості кольорів і тиражу.

Оперативна поліграфія Львів, безсумнівно передбачає оперативність. Тобто ви можете принести готовий макет на будь-якому цифровому носії і протягом деякого часу отримати надруковані вироби, такий собі своєрідний експрес друк Львів. Важливо зазначити, що швидкий друк Львів зовсім не означає втрату якості зображення, адже сучасні цифрові друкарські машини можуть друкувати на великій швидкості більш ніж якісні зображення.

Однак цифровий друк Львів має і свої мінуси: наприклад, вартість. Послуги друкарні, що спеціалізується на оперативній поліграфії, будуть коштувати значно дорожче, адже цифровий друк Львів вимагає і більше витратних матеріалів. Ще одним мінусом можна вважати неможливість друку на деяких видах дизайнерського паперу і картону, однак і цей недолік в розвитком технологій поступово відходить. Деякі цифрові машини вже зараз дозволяють використовувати дизайнерський папір в своєму виробництві.

В цілому варто зазначити, що поступово оперативна поліграфія Львів вийде на перший план, так як друковані технології не стоять на місці і незабаром дозволять позбутися усіх мінусів які має цифровий терміновий друк Львів і, можливо, навіть перевершити за якістю офсетний.

 

ЦИФРОВИЙ ДРУК. ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДУ

Фахівці вважають цифровий друк технологією універсальною - з її допомогою друкують як невеликі об’єми поліграфії (банери, плакати, вивіски, невеликі тиражі книг),  так і досить великі тиражі. Іноді бувають ситуації, коли весь тираж був надрукований офсетним способом, але швидко розійшовся, примірників не вистачило. Для додруківки часто використовують цифровий друк Львів.

 Цифровий друк Львів

Буває, що прийшовши в друкарню у Львові, щоб замовити невеликий тираж буклетів або брошур, ми неодмінно почуємо пропозицію скористатися цифровим способом тиражування. Якщо ж робота термінова, фахівці скажуть, що і альтернативи немає. І це дійсно так. В даному випадку зображення передається з комп'ютера безпосередньо на друк, процес автоматизований, тобто не потрібна тривала додрукарська підготовка, тираж клієнт отримає практично відразу.

Друк поліграфії Львів цифровим методом здійснюється так. Зображення оцифровується, тобто переводиться в звичні для комп'ютера нулі і одиниці, які сприймаються машиною як набір команд. Прямий вивід дозволяє оперативно змінити інформацію, персоніфікувати її, тобто зробити унікальною будь-яку сторінку (незамінне при виготовленні запрошень, вітальних листівок і т. д.).

Друк за допомогою лазерних пристроїв - це технологія електрофотографії. Для отримання повноколірної продукції використовують тонери чотирьох кольорів - малиновий, блакитний, жовтий і чорний. У тонері 2 складові - барвник і проявник. Кольори формуються спочатку на фоторецепторі, потім переносяться на стрічку, з неї - на папір. Далі закріплюються запіканням. Не менш популярні струменеві пристрої, в яких використовується чорнило.

Затребуваність і швидкий розвиток порівняно простої технології зумовило застосування цифрового друку в різних сферах: від виготовлення рекламно-сувенірної продукції різних форматів до інтер'єрного декору.

 

ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ ЛЬВІВ ТА ЇЇ ПЕРЕВАГИ ЩОДО СТАНДАРТНОЇ ПОЛІГРАФІЇ:

 • Тираж від 1 примірника - обладнання друкує партії будь-якого розміру.
 • Персоніфікація відбитків - комп'ютер передає інформацію друкувального механізму за долі секунди, без плівки, паперу та ін.
 • Яскравий, багатобарвний малюнок - висока якість передачі кольору, чіткість (техніка відтворює елементи з піксельною точністю).
 • Друк в присутності замовника або дистанційно.
 • Підтримка різних макетів без проміжних машинних операцій.
 • Коригування макета в режимі реального часу по пробному зразку.
 • Швидкісна перед- і постдрукуюча обробка.
 • Можливість друку на різних матеріалах - матовому, крейдованому і глянцевому папері; на самоклейках, картоні, плівці.

 

ЯКУ ТЕХНОЛОГІЮ ВИКОРИСТОВУЄ ЦИФРОВА ДРУКАРНЯ ЛЬВІВ

Оперативна поліграфія Львів - не просто друк зображення на спеціалізованому папері чи друк на картоні Львів. Процес включає додрукарську підготовку та постдрукарську обробку.

Поліграфічні послуги Львів

 

Перший технологічний етап - розробка макету, написання тексту. Дизайнер створює їх в спеціальних програмах, а комп'ютер обробляє підготовлені дані, відтворює оригінал-макет.

Другий етап - друк, тобто перенесення графічного зображення і тексту на носій. Технологія верстатів - пряма цифрова. Друкарська машина створює відбитки на поверхні кінцевих носіїв без проміжних елементів. Верстат задруковує поверхню, фарби не стосуються форм або валів.

Процес автоматизований: відкрити макет, завантажити матеріал, встановити параметри, натиснути на кнопку запуску і отримати продукт. Потужні комп'ютери полегшують контроль процесу.

Останній етап - постобробка на спеціалізованому обладнанні: ламінування, скріплення, фальцювання, брошурування, фольгування, біговка.

 

ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ. ЛЬВІВ ПРОПОНУЄ ТАКІ ПОЛІГРАФІЧНІ ПОСЛУГИ:

Технологія оперативного друку підтримує широкоформатний друк для внутрішньої та зовнішньої реклами. Тому форматами А4-А6 послуга не обмежена. Можна надавати різні поліграфічні послуги Львів і надрукувати таку поліграфічну продукцію:

 • іміджева продукція: друк каталогів, брошур, листівок, календарів, запрошень;
 • рекламно-інформаційна поліграфія: друк флаєрів, листівок, плакатів, етикеток (матові, глянцеві, з ламінуванням);
 • ділові поліграфічні послуги: друк візиток, фірмових бланків, папок, конвертів, блокнотів;
 • широкоформатний друк передбачає: друк афіш, постерів, білбордів, банерів;
 • спеціалізовані поліграфічні послуги Львів: дипломи з палітуркою, звіти.

 

ОБЛАДНАННЯ, НА ЯКОМУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЦИФРОВИЙ ДРУК ЛЬВІВ

Цифровий лазерний принтер друкує змінні дані - інформацію, яка змінюється від екземпляра до екземпляра і індивідуальна на кожному аркуші. Наприклад, якщо потрібно зробити іменні запрошення на свято або вхідні квитки, принтер зробить такий кольоровий друк на бланках і пронумерує відривні купони. 

Поліграфія Львів ціни

Приклад професійних цифрових машин для друку: Xerox DocuColor 250/5000/8000, Konica Minolta bizhub PRESS C6000 / C7000. Виробники постійно розширюють асортимент обладнання, збагачуючи його новими функціями.

Такі цифрові апарати:

 • забезпечують друк зображення реалістичніше, ніж офсет (розширення до 2500 dpi);
 • підтримують алгоритми стохастичного растрування, лініатури;
 • відтворюють напівтонові тексти з дрібним шрифтом, плавні градієнтні переходи кольору на малюнках;
 • працюють з рідкими тонерами - електрографічні зображення вражають жвавістю передачі кольору.

Якщо виконується кольоровий друк, то використовуються всі відтінки тонеру: жовтий, пурпурний, чорний, блакитний. На професійному поліграфічному сленгу це називається «чотири», а двосторонній друк - «чотири на чотири». При виборі друкарні дивіться в прайси, там часто зустрічається маркування «4 + 0» або «4 + 4».

Принтер - не єдиний пристрій, який використовує в своїй діяльності цифрова друкарня. Львів велике місто, і клієнти мають різні забаганки, тому для виготовлення найрізноманітнішої поліграфії задіяні і інші друковані пристосування:

 • планшетні сканери зчитують і обробляють дані; 
 • копіри дублюють матеріали;
 • різальні машини ріжуть рулон на листи, висікають готові зразки;
 • ламінатори покривають вироби захисною плівкою, прозорим пластиком;
 • комп'ютери управляють робочим процесом, готують макети, пробні екземпляри;
 • широкоформатні машини здійснюють друк банерів, постерів;
 • установки для ультрафіолетового лакування наносять тонкий шар лаку на віддруковані листи;
 • прилади для конгреву виконують тиснення.

 

ДРУК ПОЛІГРАФІЇ ЛЬВІВ ТА ЕТАПИ РОЗВИТКУ ОПЕРАТИВНОГО ЦИФРОВОГО ДРУКУ

Цифрові друкарські машини можуть надрукувати на все більшій кількості матеріалів. І якщо ще вчора при оперативному друці не використали картон або папір щільністю від 300 г / м², то сьогодні принтери без проблем працюють з ними. Техніка сумісна і з гладкими паперами Color Copy.

Були складнощі з носіями щільністю до 80 г / м² - вони не витримували температури запікання тонерів. Сьогодні обладнання друкує на папері щільністю від 45 г / м².

 

ПОЛІГРАФІЯ ЛЬВІВ. ЦІНИ І ВІД ЧОГО ВОНИ ЗАЛЕЖАТЬ?

Поліграфічні послуги Львів при оперативному цифровому друці в перерахунку на 1 екземпляр вище, ніж при відбитку тиражу офсетним способом, особливо це помітно коли здійснювати друк поліграфії більше 1000 екземплярів. Вартість залежить від:

 • розміру тиражу;
 • формату, типу паперу;
 • кольоровості;
 • необхідності в перед- і після друкарській обробці.

Пам'ятайте: вигода від швидкого виконання замовлення і міні-тиражу перекриє високу ціну. Для бізнесу завжди важливий час, і оперативна поліграфія Львів допоможе його заощадити.

 

ПОЛІГРАФІЯ ЛЬВІВ. ПІДСУМКИ

 • Оперативна поліграфія Львів знадобиться, якщо потрібно швидко надрукувати невеликий тираж.
 • Принтер підтримує друк на різних матеріалах, можна змінювати макет, робити пробні зразки.
 • Технологія включає перед- і постдрукарську обробку продукції.
 • Центри оперативної поліграфії оснащені цифровими принтерами та іншим поліграфічним устаткуванням.
 • На вартість замовлення впливає розмір тиражу, формат продукції, кольоровість, обробка до та після друку.

Зробити оперативний цифровий друк в центрі Львова за 1 годину ви можете в нашій друкарні КопіБум. Поліграфічні послуги, які ми надаємо: виготовлення візиток, флаєрів, друк афіш, плакатів, листівок, буклетів та брошур, друк каталогів та інші поліграфічні послуги Львів.

Друкарня Львів. Поліграфічні послуги