Кольоровий ксерокс та роздрук

Кольоровий ксерокс та роздрук А4 стандартно виконується на білому преміум папері UPM 90 г.

 • Заповнення до 50% (Тираж 1-9 ст.) 10 грн
 • Заповнення до 50% (Тираж 10-... ст.) 7 грн
 • Заповнення більше 50% (Тираж 1-9 ст.) 15 грн
 • Заповнення більше 50% (Тираж 10-... ст.) 12 грн
Замовити

Кольоровий ксерокс та роздрук А3 стандартно виконується на білому преміум папері UPM 90 г.

 • Заповнення до 50% (Тираж 1-9 ст.) 20 грн
 • Заповнення до 50% (Тираж 10-... ст.) 16 грн
 • Заповнення більше 50% (Тираж 1-9 ст.) 30 грн
 • Заповнення більше 50% (Тираж 10-... ст.) 26 грн
Замовити

Кольоровий поліграфічний друк формату SR А3 виконується тиражом від 10 шт.

 • Тираж 10-49 арк. 8 грн
 • Тираж 50-99 арк. 7 грн
 • Тираж 100-199 арк. 7 грн
 • Тираж 200-299 арк. 6.5 грн
 • Тираж 300-499 арк. 6 грн
 • Тираж 500-... арк. 5.5 грн
Замовити

Кольоровий ксерокс та роздрук

Замовити кольоровий друк в мережі копіцентрів КопіБум

Пропонуємо Вам якісний кольоровий ксерокс та роздрук на лазерному та струменевому принтері за такими параметрами:

 • Товщина паперу: 80-300 гр. (односторонній та двосторонній друк)
 • Тип паперу: офісний білий, преміум класу UPM, кольоровий, фотопапір, самоклеючий, дизайнерський і т. д.
 • Розмір паперу: А5-А3. 
 • Що друкуємо: брошури, афіші, презентації, каталоги, подяки, методички, фотографії, сертифікати. Також виконуємо нестандартні творчі замовлення. 

Наявність мережі копі-центрів дозволяє нам виконувати замовлення максимально швидко, а великі об'єми друкуємо в нашій друкарні по оптових поліграфічних цінах. Основні критерії, які визначають вартість кольорового друку - це тип і формат паперу, а також відсоток його заливки кольором. 

Ціни на кольоровий ксерокс та роздрук1-9 ст.10-... ст.
Лист А4 заливка до 50% 10,007,00
Лист А4 заливка більше 50%15,0012,00
Лист А3 ​заливка до 50%20,0016,00
Лист А3 ​заливка більше 50%30,0026,00
Поліграфічний цифровий кольоровий друк див. тут 
Широкоформатний кольоровий друк А2-А0див. тут 

* Ціни вказані за друк на на білому офісному папері преміум класу UPM 90 г. 

 

Що варто знати про кольоровий ксерокс та роздрук?

Кольоровий ксерокс та роздрук виконується на кольорових ксероксах та принтерах струменевим або лазерним методом друку. Також існують багатофункціональні апарати, які виконують ксерокс, роздрук та сканування документів, так званий "три в одному".

Кольоровий роздрук у Львові. КопіБум

 

Чим відрізняється між собою струменевий та лазерний кольоровий роздрук?

Існують два найпоширеніші методи кольорового ксероксу та друку: струменевий та лазерний. Кожен з них має свої особливості, плюси та мінуси.

Струменевий кольоровий ксерокс виконується спеціальними струменевими фарбами. Найчастіше принтери які виконують струменевий кольоровий друк мають 4 або 6 кольорів, від змішування яких утворюються вся решта кольорова гама. Це червоний, жовтий, синій та чорний кольори. Перевагою струменевого друку є невисока вартість друку, хороша передача кольорів, можливість друку фотографій. Недоліки, це невисока швидкість друку, а також нестійкість зображення до вологи.

Лазерний кольоровий ксерокс виконується спеціальним порошком – тонером. Зображення формується також при змішуванні 4 або 6 основних кольорів. Перевагою лазерного принтера є висока швидкість друку, а також стійкість до природні умов (вологи, сонця). Недоліком є відносно висока вартість кольорових лазерних принтерів.

 

Кольоровий роздрук: сфера застосування.

Кольоровий друк затребуваний в дуже багатьох галузях діяльності і ця послуга користується великим попитом. Найпоширеніші сфери застосування кольорового ксероксу та роздруку:

 • Рекламна діяльність: друк плакатів, флаєрів, оголошень, стендів і т. д.
 • Будівельно-архітектурна діяльність: друк проектів дизайну інтер’єру, архітектурних проектів, схем, геологічних карт, будівельних презентацій тощо.
 • Навчальні матеріали: курсові, реферати, презентації, методички.

Кольоровий друк Львів

 

Де замовити кольоровий друк у Львові?

Наша компанія здійснює кольоровий ксерокс та роздрук на струменевому та лазерному принтерах форматів А5-А0. В кожному з наших копіцентрів знаходиться лазерний кольоровий багатофункціональний ксерокс / принтер на якому можна виконати кольоровий ксерокс та роздрук формату А4 та А3. Також в кожному копіцентрі знаходиться струменевий професійний фотопринтер Epson L805 для друку фотографій 10х15, 13х18, 15х20, 20х30 см на глянцевому та матовому папері. Для друку можна обрати різний по товщині папір: стандартний офісний 80 г., преміум класу UPM 90, 160, 300 г. Також можливий друк на кольоровому або самоклеючому папері.

Якщо вам потрібен друк більших тиражів 50, 100, 200 і більше примірників, тоді ваше замовлення ми можемо виконати в нашій друкарні по оптових поліграфічних цінах. Також ви зможете вибрати ще більший спектр паперу для друку.

В нашій друкарні та в кожному з наших копіцентрів ми виконуємо як сам кольоровий друк, так і надаємо післядрукарські послуги: зшивання аркушів на пружину, скобу, ламінування листів, порізка, біговка, заокруглення кутів і т. д.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте весь спектр копіювальних та поліграфічних послуг. Крім того, ми виконуємо кольоровий друк на кружках, футболках, магнітах, сумках, значках, брелках, пазлах та інших виробах.