Замовити друк на конвертах:

Друк на білих та крафтових конвертах з лицьової та задньої сторони, без друку всередині.

Мінімальний наклад: 50 шт.

Замовити

Друк на білих та крафтових конвертах з лицьової та задньої сторони, без друку всередині.

Мінімальний наклад: 50 шт.

 

Замовити

Друк на білих та крафтових конвертах з лицьової та задньої сторони, без друку всередині.

Мінімальний наклад: 50 шт.

Замовити

Друк на конвертах у Львові

Замовити виготовлення конвертів в друкарні КопіБум

Конверти відіграють важливу роль в представленні будь-якої компанії. Запрошення, листівки, буклети, листи прийнято сьогодні відправляти в конвертах з фірмовою символікою компанії. Ми пропонуємо недороге і оперативне нанесення логотипу на конверти, яке допоможе підкреслити достоїнства вашої компанії. 

Що ми пропонуємо:

  • Можливість роздруку на конвертах формату С5, С4, DL (євро).
  • Область друку: лицева та задня сторона, без друку всередині.
  • Друк здійснюється на білих та крафтових конвертах.
  • Мінімальний наклад від 50 шт.
  • В разі потреби допоможемо з творчим оформленням.

Друк на конвертах у Львові. КопіБум

Щоб замовити друк на конвертах, залиште заявку і ми вам передзвонимо, або телефонуйте до наших менеджерів.

 

ДРУК НА КОНВЕРТАХ У ЛЬВОВІ. ВСЕ ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ДРУК КОНВЕРТІВ

Ми пропонуємо друк на конвертах різних розмірів. Будь-яка ділова переписка стане соліднішою, якщо вести її за допомогою фірмових конвертів. Сьогодні за допомогою звичайної або кур'єрської пошти (не електронною!) прийнято доставляти не тільки важливі документи з печатками, а й запрошення, привітання та інші приємні дрібниці. Якщо навіть у Вас невелика організація, виготовлення конвертів, швидше за все, знадобиться.

Не секрет, що конверти з логотипом є початковим етапом завоювання довіри клієнтів. А елегантний дизайн спеціально віддрукованих конвертів може зробити бренд пізнаваним. Спеціально видрукувані конверти підкреслять індивідуальність Вашої компанії і залучать позитивну увагу до вашої продукції.

Раніше люди використовували конверти для відправки листів і запрошень рідним. В даний час тенденції змінилися. Підприємства не хочуть втрачати замовників, і тому використовують будь-яку можливість для залучення клієнтів чи просування своєї продукції. А друк конвертів, як і виготовлення фірмових бланків, є хорошим способом налагодження контактів з клієнтами. Підприємства можуть використовувати індивідуальні друковані конверти для просування своїх продуктів і послуг.

Багато людей самостійно вдома або в офісі друкують логотипи чи іншу корпоративну інформацію за допомогою офісних принтерів, замість того, щоб звернутися в друкарню. Цей підхід є економічно ефективним при невеликих тиражах. Але якщо потрібно здійснити друк на конвертах в кількості більше п'яти штук, то простіше замовити професійну друк таких конвертів.

 

ВИДИ КОНВЕРТІВ ДЛЯ ДРУКУ

Які бувають конверти? Різні. Вони відрізняються за форматом, розташуванням клапана і типом заклеювання, бувають з віконцем або без нього. Стандартні або експандери (з боковим розширенням - дозволяють вкладати документи більшого обсягу), білі або виготовлені на кольоровому дизайнерському папері. Можна вважати, що досить мати прості конверти, проте краще, якщо ділова документація компанії розсилається у відповідних конвертах - це зручно і солідно.

РОЗМІРИ КОНВЕРТІВ

  • Е65 (євроконверт) - розмір 220х110 мм (в цей конверт поміщається стандартний флаєр 210х95)
  • С6 - розмір 162х114 мм (в цей конверт поміщається стандартний лист А6 148х105)
  • С5 - розмір 229х162 мм (в цей конверт поміщається стандартний лист А5 210х148)
  • С4 - розмір 324х229 мм (в цей конверт поміщається стандартний аркуш А4 297х210)

Замовити друк на конвертах Львів

 

ОСОБЛИВОСТІ ДРУКУ НА КОНВЕРТАХ

Для виготовлення конвертів корпоративного формату можливе використання вже готових конвертів, на які здійснюється друк потрібного зображення. У нас є багатий вибір розмірів і моделей (з вікном / без вікна) конвертів. Ці конверти виготовлені з якісного паперу щільністю 80 г/ м. кв. з силіконовою відривною стрічкою, що захищає клеючий шар.

Символіку вашої фірми, логотип або будь-яку картинку ми наносимо на конверти розміру С4, С5 або ЄВРО. Всі зображення друкуються на лицьовій частині конверта.

 

ДЕ ЗАМОВИТИ ДРУК НА КОНВЕРТАХ У ЛЬВОВІ?

Наша друкарня КопіБум пропонує широкий спектр поліграфічних послуг, в тому числі і друк на конвертах логотипу вашої компанії або комплексне виготовлення конвертів фірмового стилю. Ми пропонуємо своїм клієнтам друк конвертів цифровим способом, тому що саме цифровий друк дозволяє виготовити продукцію найвищої якості, насиченими фарбами, на чудовому папері.

Також у нас можна здійснити друк візиток, флаєрів, листівок, афіш, буклетів, брошур та іншої поліграфічної продукції.