Замовити виготовлення хенгерів:

Розмір дорхенгерів 90х200 мм. Папір 250-350 г. Друк односторонній (4+0) або двосторонній (4+4). Мінімальний тираж 50 шт.

Замовити

Розмір некхенгерів 90х200 мм. Папір 250-350 г. Друк односторонній (4+0) або двосторонній (4+4). Мінімальний тираж 50 шт.

Замовити

Друк хенгерів на замовлення

Виготовлення дорхенгерів та некхенгерів у Львові

Хенгер - це цікавий, але при цьому простий і ефективний різновид реклами, на який складно не звернути увагу. Цей термін прийшов до нас із англійської мови, що в буквальному перекладі означає «підвіска».

По суті, хенгери є звичайними флаєрами, які мають нестандартний формат. Це універсальний вид поліграфії, що виготовляється із щільного паперу або картону, на який можна нанести абсолютно будь-яке зображення чи інформацію. Головна особливість хенгерів – наявність спеціальної ручки, за допомогою якої можна повісити його на будь-які двері. Виходячи з цього, хенгери діляться на кілька різновидів:

 • дорхенгери – використовують на дверних ручках. Ви, швидше за все, часто зустрічали такі ярлики на дверях готелів. Такий вид поліграфії дає стовідсотковий результат, адже неможливо відкрити двері, не взявшись за ручку дверей і не звернути увагу на повідомлення, яке на ній висить;
   
 • некхенгери - бирки, які вішаються на шийку пляшки. Це може бути будь-який товар, не обов'язково алкогольні напої;
   
 • хенгери-розмірники – друковані вироби, які призначені для торговельного обладнання.

Друк хенгерів може виконуватися на різних матеріалів із застосуванням різних післядрукарських робіт. Щоб отримати консультацію щодо виготовлення хенгерів у Львові, звертайтеся до наших менеджерів.

 

Виготовлення хенгерів в друкарні КопіБум у Львові

 

Де замовити хенгери у Львові?

Рекламна поліграфія - це розвинена промисловість, яка користується відомими інструментами. Наразі споживачів вже складно чимось здивувати, що ускладнює роботу маркетингових служб. Однак нові способи, як і раніше, знаходяться і один з них — так звані хенгери. В нашій друкарні КопіБум можна замовити друк хенгерів двох видів: дорхенгери (хенгери на дверні ручки) та некхенгери (хенгери на шийки пляшок).

Загалом готові хенгери ви зможете використати там, де забажаєте. За допомогою таких підвісок вам точно вдасться підвищити впізнаваність свого бренду, покращити імідж компанії та популяризувати власну продукцію.

Наша друкарня якісно виконає виготовлення хенгерів будь-якої складності та за відмінними цінами у Львові:

 • будь-якого розміру,
 • будь-якого тиражу,
 • на будь-якому матеріалі (широкий спектр паперів та картонів),
 • з перфорацією,
 • з персоналізацією,
 • з нумерацією,
 • зі штрих-кодом,
 • з QR-кодом.

Щоб надрукувати хенгери, залиште заявку на сайті і ми вам передзовнимо. Також у нас можна замовити іншу рекламну поліграфічну продукцію: бірки, флаєри, цінники, плакати, наклейки, банери, каталоги, буклети тощо.