Чи потрібно ламінувати візитки?

Візитні картки – один з найпоширеніших поліграфічних виробів. Варіацій їх виготовлення може бути безліч. Візитки можуть бути стандартного формату 50х90 мм., або євроформату 55х85 мм. Також інколи замовляють нестандартні візитки: квадратні, круглі тощо.

Також для друку візиток можна обирати різний папір: крейдований, підвищеної щільності Color Copy, дизкартон. Інколи також виготовляють пластикові візитки, дерев’яні, металеві.

Ну і звісно, після друку, до візиток можна застосовувати різні технології післядрукарської обробки: заокруглення кутів, згинання, лакування, тиснення і найпоширеніше – ламінування. Саме про ламінування візиток ми і поговоримо в цій статті.

 

Ламінування візиток. Глянцеве покриття

 

Ламінування: види та особливості

Ламінування – це покриття паперу захисною плівкою гарячим способом. Ламінування може бути конвертним або рулонним. В першому випадку, аркуш паперу «одягається» в спеціальну плівку-конверт, яка подається в ламінатор. В ламінаторі спеціальні нагріті вали сплавляють плівку з папером. А при рулонному ламінаторі, як правило, більш тонша плівка намотана в рулонах, накладається на папір і проходить також через ламінатор.

Якщо друк виконується на товстому папері або картоні, достатньо плівки середньої щільності 100-150 мікрон. Для здешевлення візитки можна друкувати на більш тонкому папері (200-250 г/кв. м), в цьому випадку потрібна щільна плівка 150-250 мікрон. Залежно від потреб замовника візитки з ламінацією можуть мати різну товщину та текстуру.

Плівка для ламінування може бути матовою або глянсовою. Матове покриття більш практичне, оскільки не дає бліків і не збирає відбитки пальців. З іншого боку, глянець переливається під сонячним промінням, виглядає ошатніше, робить фарби яскравішими.

Для рівномірного прилягання та презентабельного вигляду краще використовувати двосторонню ламінацію. Якщо покрити картку з одного боку, згодом вона неодмінно покоробиться і втратить солідний вигляд.

 

Замовити ламінування візиток в друкарні КопіБум

 

Навіщо ламінувати візитки

Навіть якщо картка з особистими даними призначається конкретній особі, то після кількох тижнів носіння в портмоне зображення може стертися, телефон стане нечитабельним. Що вже казати про корпоративні візитки, рекламні флаєри чи листівки, які можуть передаватися з рук в руки, з кожним переходом втрачаючи привабливість. Тому захист необхідний у випадках, коли поліграфічний виріб використовуватиметься багатьма людьми.

Отож, коли потрібна ламінація візиток?

  • Для особистих карток під час ділових зустрічей чи переговорів. У цьому випадку допустиме одностороннє ламінування: зворотний бік паперу може використовуватися партнером або клієнтом для записів.
     
  • Для фірмових візиток. Масова роздача корпоративної поліграфічної продукції, яка виглядає солідно та презентабельно, сприяє підвищенню іміджу компанії та зростанню лояльності клієнтів.
     
  • Для знижкових, дисконтних, транспортних карток. Ці документи спочатку розраховані на багаторазове застосування, тому поряд з естетикою практичність є одним із найважливіших критеріїв якості.

Бажання заламінувати візитку – не забаганка клієнта і не наше прагнення взяти більше грошей, а реалії сьогоднішнього дня. У разі жорсткої конкуренції будь-яка дрібниця впливає на ставлення клієнтів.

 

Друк та ламінування візиток. Де це можна зробити?

Стильна ламінована візитка, здатна прослужити довго не бояться пошкоджень, забруднень, вологи, вигоряння, заломів - завжди виграшне рішення. Крейдований папір щільністю 300 г/кв. м. або картон, на яких найчастіше друкуються вироби, швидко зношується та втрачає привабливість. Тому ламіновані візитки, дуже міцні та приємні на дотик, мають високий попит у бізнесменів та підприємців, які стежать за іміджем. Оперативна поліграфія «КопіБум» пропонує друк та ламінування візиток у Львові якісно, швидко та недорого.

В нашій друкарні встановлено сучасне обладнання, що дозволяє здійснювати цифровий друк та післядрукарську обробку з високою швидкістю. Ми здійснюємо конвертне та рулонне ламінування, а також порізку паперу, заокруглення кутів, зшивання на пружину, скобу, в тверду палітурку, фальцювання та бігування продукції тощо. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, прорахують ціни. Ми виконуємо роботу у термін з урахуванням побажань замовника і знаємо, як ламінувати візитки з бездоганною якістю за доступною ціною!

 

Матове ламінування візиток