Реклама через поліграфічну продукцію

В сучасну епоху, компанії доносять інформацію до своїх клієнтів різними способами. Для цього використовують різноманітні види реклами від телевізійних роликів до друкованої рекламної продукції. Другий варіант, реклама через поліграфічну продукцію, дуже популярний, адже менш витратний та звичний багатьом маркетинговий спосіб для залучення клієнтів. Якщо грамотно використовувати поліграфічну рекламу, можна швидко і з користю доносити інформацію до клієнтів, зробити бренд впізнаваним і розвинути бізнес.

 

Як застосовують поліграфічну рекламну продукцію?

Реклама через поліграфічну продукцію – один зі старих перевірених маркетингових методів. Реклама на паперових пакетах, каталогах, папках, буклетах є популярною, тому що охоплює велику цільову аудиторію.

Під час виготовлення не завжди використовується папір. Завдання подібної реклами – коротко, ємно донести суть компанії та залучити клієнтів.

Існує багато способів прорекламувати компанію через друковану продукцію. Залежно від складності виконання, тиражу та запиту замовника залежить вартість окремого рекламного проекту.

Сьогодні, окрім стандартних брошур та листівок, реклама через поліграфічну продукцію зробила крок далеко вперед, тому її можна побачити навіть на різноманітних предметах. Це популярний та недорогий спосіб заявити про себе.

Замовити різноманітну рекламну поліграфію можна в нашій друкарні КопіБум: флаєри, буклети, блокноти, плакати, бейджі, каталоги тощо.

 

Як застосовують поліграфічну рекламну продукцію

 

Чим приваблива поліграфічна реклама?

Багато замовників віддають перевагу цьому маркетинговому способу, особливо якщо це молоде підприємство, що розвивається. Така реклама має ряд переваг:

 • низька ціна;
 • висока швидкість виготовлення;
 • результативність – візуальна реклама краще працює, якщо вона всюди (вулиця, магазини, громадський транспорт тощо);
 • різноманітність – надрукувати рекламу можна будь-чим, але найпопулярнішими залишаються флаєри, каталоги, папки, буклети, сувеніри;
 • ненав'язливість – незважаючи на те, що ваша реклама буде всюди, вона не ріже очей, не набридає, а люди самі стають рекламоносіями.

Хоча йде століття високих технологій, реклама через поліграфічну продукцію себе ще не зжила і, як і раніше, залишається одним із найпродуктивніших маркетингових інструментів.

 

Рекламна поліграфічна продукція та її ефективність

 

Як працює друкована реклама?

Ефективність реклами через поліграфічну продукцію залежить від кількох чинників. Перед тим, як замовити тираж, потрібно враховувати наступні нюанси:

 • розмір – середній та великий формат показують результат;
 • область розташування;
 • правильна приваблива, але не дратівлива кольорова гама;
 • лаконічність – реклама має бути зрозумілою, інформативною;
 • візуалізація – наявність логотипу, або відповідного зображення працює швидше за текст;
 • заголовок, що інтригує – клієнт повинен зачепитися поглядом, захотіти дізнатися більше подробиць про продукт, послугу, компанію і зрозуміти і переконатися, що йому це необхідно.

 

Де замовити рекламну поліграфічну продукцію у Львові?

В нашій друкарні КопіБум можна замовити поліграфічну рекламу з попередньою підготовкою дизайну та красивим оформленням. Гідна якість та оперативність гарантуються. У штаті співробітників лише професіонали. Сучасне обладнання дозволяє виконувати навіть складні оригінальні замовлення, тому замовлена реклама через поліграфічну продукцію високоефективна.

На думку багатьох, реклама дає результат лише в інтернеті, але це не так. Комплексна реклама у різному вигляді, зокрема на друкованій продукції, розширить коло потенційних клієнтів у рази. Так ви зможете заявити про себе, покращити впізнаваність та в короткі терміни побачити результат. Як показує час, попит на індивідуальну друковану рекламу малими тиражами тільки зростає, що ще раз доводить продуктивність цього інструменту.

Базову вартість виготовлення багатьох поліграфічних продуктів можна побачити в розділі кожного виробу на сайті. Деяка продукція прораховується після обговорення всіх деталей з клієнтом, адже існує багато варіацій її виготовлення, наприклад: каталоги, блокноти, календарі. Ми враховуємо побажання замовника, підказуємо, як реклама працюватиме краще та виготовляємо високоякісну продукцію за короткий термін. Звертайтесь!

 

Де замовити рекламну поліграфічну продукцію у Львові