Що таке оперативна поліграфія, і де вона застосовується?

У роботі сучасного спеціаліста з будь-якого міста нерідко може виникати проблема, коли необхідно терміново замовити візитки, які не вчасно закінчилися перед діловою зустріччю, або додаткову кількість буклетів чи презентацій, причому необхідно надрукувати все терміново, тобто негайно. Для таких потреб і передбачений оперативний цифровий друк.

 

Оперативна поліграфія. Її особливості та переваги

Оперативна поліграфія - це дуже швидкий (від однієї години) друк необхідної клієнту поліграфічної продукції. В своїй більшості, послуги оперативної поліграфії надають невеликі друкарні чи рекламні агентства, які мають власне устаткування для цифрового друку.

Оперативний друк промо-продукції передбачає, що використовується цифровий друк, оскільки інші методи не дозволяють друкувати невеликий тираж у чудовому виконанні та дуже швидко. Плюси цього методу незаперечні - висока швидкість запуску макетів до друку та можливість друкувати невеликі тиражі. До недоліків можна віднести те, що послуги оперативної поліграфії дорожчі, ніж офсетний або інший друк при великих накладах, крім цього, дещо складно використання деяких постдрукарських технологій, таких як тиснення, лакування, фольгування, що передбачає деякі обмеження та вимоги до дизайну. Проте, в більшості випадків, при виготовленні оперативної поліграфії такі послуги не потрібні, головне таку продукцію роздрукувати, порізати та зшити в стислий термін.

 

Оперативна поліграфія та яку продукцію вона пропонує

 

Що пропонує компаніям оперативна поліграфія?

За допомогою оперативного цифрового друку можна друкувати величезну кількість різноманітної поліграфічної продукції. Окреслимо ті вироби, які користуються в нашій друкарні КопіБум особливим попитом:

Виготовлення візиток. Найпоширеніший випадок, коли потрібна оперативна поліграфія. Візитки різних кольорів виготовлять практично з будь-якого носія, накладом від 100 шт. і якщо є готовий макет для друку, то вони будуть готові протягом 2-3 годин. Оперативний друк візиток — послуга, яка дуже часто потрібна на вже, особливо, невеликими накладами.

Цифровий друк буклетів. Також дуже популярна послуга, переважно у рекламно-інформаційних компаній, що займаються виставками і не тільки. Буклети — популярний рекламний продукт, тому при наданні дизайн-макета друк буклетів здійснюється досить швидко. Можлива також послуга по розробці буклету з «нуля». Розроблений дизайн-макет зберігається в друкарні і пізніше з нього можна безліч разів додруковувати продукцію вже без розробки дизайну, що значно пришвидшує виготовлення.

Виготовлення листівок. Рекламні листівки - економічний інформаційно-рекламний носій, затребуваний і фахівцями та рекламодавцями. Якщо листівки, підготовлені для рекламної кампанії, раптово закінчилися або були виявлені помилки друку, то оперативний цифровий друк листівок, допоможе вирішити цю проблему дуже швидко. Також багато друкарень надають можливість створення дизайну листівки.

Друк флаєрів. Такий вид поліграфічної продукції як флаєр — це та ж листівка, яка виконує додаткові функції. Від листівки, про яку ми говорили вище, флаєр трохи відрізняється складнішим макетом, можливо із застосуванням інших і додаткових друкованих технологій, тоншим папером і, можливо, форматом. Виготовлення флаєрів методом оперативної поліграфії рятує організаторів різних заходів, вечірок, виступів, рекламних кампаній, тому що дає можливість не заздалегідь думати про те, де саме надрукувати запрошення, звернувши увагу на більш необхідних і важливих питаннях і проблемах, що постають перед будь-яким менеджером.

Друк наклейок. Стікер або наклейка - це невеличка картка з клейкою поверхнею, яка може мати різну форму: квадратну, прямокутну, круглу або фігурну. Наклейки користуються великою популярністю в малому та великому бізнесі при маркуванні та брендуванні продукції. Також їх замовляють приватні особи для подарунків та елементів декору. Виготовлення наклейок – від виконання дизайну до друку, дуже відповідальне завдання, над яким працюють дизайнери. Друк стікерів методом цифрового друку можливий, якщо в макеті не передбачено застосування складних технологій, що потребують додаткового обладнання. Як правило, оперативний друк наклейок здійснюється невеликим тиражем до 1000 шт. Для друку більших накладів використовується інші технології друку, але це вже буде точно не за один день.  

 

Оперативна поліграфія у Львові. Підсумки

  • Для термінового виготовлення поліграфічних виробів слугує Оперативна поліграфія.
  • Майже завжди в цьому випадку використовується цифровий друк поліграфії, який дозволяє дуже швидко друкувати малі та середні об’єми продукції без довго підготовки макетів.
  • Оперативний цифровий друк вигідний при накладах до 1000 шт. По суті, більші наклади вже не зможуть виготовлятися оперативно.
  • Замовити оперативний друк поліграфії можна в цифровій друкарні КопіБум у Львові.

 

Оперативний друк поліграфії у Львові