Як вибрати друкарню для замовлення поліграфічної продукції?

Часто замовник постає перед найскладнішим вибором – кому довірити виготовлення поліграфічної продукції? Як вибрати друкарню? Помилка в цій справі може призвести до неприємних наслідків. Усіх цікавить низька ціна, висока якість, стислий термін.

В цій статті, ми зупинимося на тих факторах, які є важливими при виборі друкарні з метою замовлення поліграфічної продукції.

 

Ціна виготовлення поліграфії

Одним із найважливіших показників можна вважати ціну друку поліграфії. За загальним правилом, проводячи порівняння цін, завжди краще зупинитися на підряднику, що пропонує середню ціну ринку.

Вже ні для кого не секрет, що у формулі ціна-термін-якість завжди доводиться вибирати дві умови з трьох. Але якщо підійти до вибору партнерів зі знанням справи, можна отримати все і відразу!

Існує стійка помилка, що завжди вигідніше мати справу безпосередньо з виробником, ніж з посередниками. Насправді, це трохи не так.

Часто виробники не надають примхливому і «роздрібному» клієнту, що сумнівається, відповідну ціну. Але при цьому дає неймовірні знижки рекламному агентству, що забезпечує значний та стабільний обсяг на регулярній основі. Рекламне агентство позбавляє виробника від ведення довгих, стомлюючих і не завжди продуктивних переговорів на замовлення і надає вже готові та перевірені макети зі сформованим та чітким техзавданням.

Саме переговори на замовлення, а не їх виконання пожирають левову частку робочого часу всіх учасників, а не саме виробництво.

Оптимальний варіант, замовляти друк поліграфічної продукції в друкарні, яка має професійний відділ обслуговування клієнтів, як у рекламному агентстві і при цьому своє виробництво. Власне за такою формулою працює наша цифрова друкарня КопіБум.

 

Цифрова друкарня та її робота

 

Якість друку поліграфії

Тепер про якість. Вибираючи підрядника, дуже важливо переконатися в тому, що компанія надає високу якість і несе за нього відповідальність. Можна прочитати відгуки в інтернеті. Запросити зразки продукції та рекомендації їх клієнтів. Тож як вибрати друкарню?

Щоб уникнути помилок навіть в умовах стислих термінів, вкрай бажано завжди робити друк тестового примірника. А також інші зразки або надавати зразки аналогічних виробів.

Також важливо звернути увагу на якість післядрукарських послгу: порізка поліграфії на різаку, плотерна порізка, ламінування, бігування, зшивання. Можна якісно надрукувати поліграфію і бездарно її порізати, що нівелює весь процес друку. Пострукарські послуги настільки ж важливі, як і сам процес друку.

 

Якістю друку полігрфії та від чого вона залежить

 

Терміни виготовлення поліграфічної продукції

Іноді вирішальним є термін виробництва поліграфії. Особливо напередодні важливих заходів, свят чи інших подій. До яких, як завжди, дуже складно встигнути зробити все. Як вибрати друкарню?

Якщо ви маєте справу з великою друкарнею, то висока ймовірність стати жертвою форс-мажору. Великі друкарні рідко цінують клієнтів і не виключено, що перед вами навіть не вибачаться за зрив термінів. А просто повідомлять, що машина зламалася, на виробництві завал та розведуть руками. Малі друкарні і в цьому сенсі завжди гнучкіші. Вони можуть легко маневрувати, яке замовлення ставити першим, десь поставити паузу, швидко передрукувати, якщо це цифровий друк. А якщо це ще мережа цифрових друкарень, то можна бути впевненим, що вас точно не підведуть по термінах. Завжди можна перемістити ваше замовлення з одного виробництва, на інше, яке менш завантажене зараз і тим самим врятувати терміни. У нас такі ситуації неодноразово виникали у сезон.

 

Як вибрати друкарню з хорошим сервісом?

Сьогодні замовники звикли до хорошого обслуговування і готові за нього платити. Погодьтеся, працювати з тими, хто у вас зацікавлений, приємніше, ніж бути «одним з» у безликому натовпі. Ми наголошуємо на індивідуальному підході. Тому завжди готові порадити, як вирішити ваше завдання максимально з мінімальними витратами. Сервіс включає зручність для клієнта на всіх етапах: з моменту звернення і до моменту здачі тиражу. Наші менеджери завжди поцікавляться, чи всім задоволений замовник і за найменших проблем запропонують адекватне вирішення потреби.

Ми в друкарні КопіБум вважаємо, що компанія – це в першу чергу люди, які в ній працюють. В одній і тій же компанії кожен менеджер має свій характер і стиль роботи. Тому вкрай важливо вибрати не лише компанію, а насамперед менеджера. Який вас слухатиме і чутиме, розумітиме і відстоюватиме ваші інтереси. Дбатиме про ваші замовлення та буде спрямовувати максимум зусиль на ваш комфорт у спільній роботі.

Впевнені, тепер Ви знаєте, як вибрати друкарню. Звертайтеся, ми з задоволенням порахуємо ваше замовлення, якщо Вам сподобаються ціни, якість виготовлення та сервіс гарантуємо.

 

Як вибрати друкарню з хорошим сервісом