Зшивання документів. Все що варто знати!

Зшивання документів (брошурування) - це скріплення окремих листів за допомогою металевої скоби, твердої палітурки, пластикової чи металевої пружини. Брошурування використовується для зшивання дипломів, курсових робіт, дисертацій, звітів, каталогів, брошур, методичок, буклетів, рефератів та інших документів. Часто сторінки скріплюються з обкладинкою з картону або пластика, що створює додаткову міцність і захищає листи від пошкоджень. Якісно виконане брошурування надає паперовому виробу привабливий вигляд і робить його зручним в подальшому використанні і зберіганні.

Зшивання документів Львів

 

СПОСОБИ ЗШИВАННЯ ДОКУМЕНТІВ​

  • Зшивання на скобу -  дозволяє отримати подібність шкільного зошита. Скріпками брошурують буклети, каталоги, прайс-листи та інші поліграфічні вироби об'ємом до 40 аркушів. Брошурувати можна однією або декількома скріпками, в залежності від формату документа. Брошурування  металевою скріпкою - це найдешевший і найшвидший спосіб брошурування.
     
  • Брошурування на пластикову пружину - дозволяє переплітати документи обсягом від 5 до 500 аркушів. Цим способом часто брошурують дипломи і дисертації. За допомогою брошуратора, видрукувані листи і обкладинку перфорують, тобто пробивають в них отвори і скріплюють пластиковою пружиною. Зазвичай палітурка пластиковою пружиною робиться з щільною кольоровою підкладкою знизу і прозорою пластиковою обкладинкою зверху. Брошурування документів на пластикову пружину зручне тим, що брошура відкривається на 360 градусів і є можливість додавати або виймати листи.
     
  • Брошурування на металеву пружину відрізняється надійністю кріплення листів і можливістю відкривати брошуру на 360 градусів. Цим методом можна брошурувати документи обсягом до 120 аркушів. Металева пружина, так само як і пластикова, вимагає перфорації аркушів. Документ, зброшурований на металеву пружину, має акуратний і презентабельний вигляд. Однак в брошурі з металевою пружиною замінити листи можливо, тільки якщо демонтувати пружину і зробити повторне брошурування.
     
  • Зшивання твердою обкладинкою (зшивання дипломів, канальний перепліт, канальна палітурка) – це спосіб зшивання документів двома твердими обкладинками, які затискаються металевим каналом. У тверду обкладинку переплітають дипломи, дисертації, книги, бухгалтерську документацію, будь-які цінні матеріали, так як тверда обкладинка краще за інших захищає сторінки документів від пошкоджень, забезпечуючи дбайливе збереження матеріалів. Такий тип зшивання ще називають «Зшивання дипломних робіт». Твердою обкладинкою можна зшити від 20 до 250 аркушів. Найпопулярніші кольори обкладинок: синій, бордовий, зелений, чорний. В разі потреби роботу можна розшити і знову зшити. 

 

ДЕ ЗАМОВИТИ ЗШИВАННЯ ДОКУМЕНТІВ У ЛЬВОВІ?

Прошивання документів Львів

Потреба в зшиванні документів виникає постійно: зшити навчальні матеріали (дипломні, курсові роботи, реферати, підручники), брошурування рекламної продукції (каталоги, календарі, брошури).

Мережа копіювальних центрів КопіБум займається професійним копіюванням, роздруком та зшиванням документів. Наші копіцентри знаходяться в різних куточках Львова, тому ви можете обрати той, який найближче до вас. Послуга зшивання документів робиться на місці до години часу, в залежності від кількості документів, які потрібно зшити.

Також наша мережа надає супутні послуги: широкоформатний друк, кольоровий друк, друк на горнятках, футболках, подушках, сканування, ламінування документів та багато інших послуг.